Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Sodo ir daržo technikos pirkimai auga

   2013-04-02

Krizė iš tiesų baigiasi, sako sodo ir daržo technikos pardavėjai – naujos sodo ir daržo technikos pardavimai ėmė augti. Pirkėjai vis labiau orientuojasi į kokybišką Europoje pagamintą techniką.
Prasidėjus krizei, technikos pirkėjai ėmė vis labiau domėtis, kaip suremontuoti sugedusį seną agregatą, o naujų įrenginių pardavimai smuktelėjo. Pastaruoju metu stebimas atvirkščias procesas – naujos technikos pardavimai ėmė augti.
„Ėmė daugėti ir besidominčių perkamų agregatų ekologinėmis charakteristikomis, - sako Raimundas Jankauskas, Kauno, UAB „Tavo technika“ direktorius. – Tai irgi liudytų, kad ekonominė padėtis gerėja. O sodo ir daržo įranga irgi tobulėja, atsiranda vis naujų darbą palengvinančių privalumų, naujų kokybiškų prekių.“
Aleksote įsikūrusi UAB „Tavo technika“ parduotuvė „Miškui, parkui, sodui“ prekiauja sodo ir daržo technika ir ją remontuoja. Čia galite gauti kvalifikuotą patarimą, koks įrenginys labiausiai tiktų jūsų reikmėms, informaciją apie teisingą gaminio naudojimą.
Parduotuvėje galima įsigyti Vokietijos firmos „Dolmar“ produkcijos. Dolmar“ gamina ne tik sodo ir daržo techniką, ji yra seniausia pasaulyje motorinių pjūklų gamintoja. Itališkos produkcijos gerbėjai gali rinktis firmų „OLEO-MAC“ ar „CASTELGARDEN“ produkciją. Jos yra vienos iš didžiausių sodo miško technikos gamintojų Europoje. Kas pasitiki artimesnių šalių, tokių kaip Čekija, produkcija, galėtų pasirinkti „HECHT“ firmą, kuri išsiskiria žemesnėmis kainomis ir puikia kokybe.
„Tavo technika“ teikia serviso paslaugas bet kurio gamintojo įrangai, atliktiems darbams privačiam naudotojui suteikiama 1 metų garantija. Palikus remontuoti sugedusią techniką, yra galimybė gauti pakaitinę. Remontas ir dalių pakeitimas, vykdomas naudojant tik originalias atsargines dalis ir priedus, garantuoja , kad įrenginiai išsaugos savo eksploatacines savybes.
„ Įrenginiai turi būti teisingai eksploatuojami ir tinkamai prižiūrimi, tada jie išsaugo savo pradinę kokybę, pagerina operatoriaus darbo kokybę ir tarnauja visą eksploatacinį laiką, - sako įmonės vadovas. – Tam reikia tiksliai laikytis keleto paprastų patarimų, kuriuos galite gauti mūsų parduotuvėje“.
Įmonė prekiauja įvairių rūšių sodo ir daržo technika, nuo universalių įrengimų iki specializuotos technikos – žoliapjovių, benzininių pjūklų. – Galime pasiūlyti trimerių – specialių įrenginių aukštai žolei, krūmams pjauti, sniego šalinimo mašinų benzinu varomais ir elektriniais varikliais, benzinu ir dyzelinu varomų generatorių, skirtų gaminti elektros srovei vietose, kur nėra jos tiekimo, žemės dirbimo technikos, čia galima įsigyti vejos priežiūrai skirtų traktoriukų, kurie labai tinka didesniems nei 30 arų sklypams.

1. Aleksote įsikūrusi UAB „Tavo technika“ parduotuvė prekiauja sodo ir daržo technika ir ją remontuoja. Čia galima įsigyti Vokietijos firmos „Dolmar“, Italijos įmonės „OleoMac“, Čekijos „Hecht“ prekės ženklo produkcijos. Įmonė teikia serviso paslaugas bet kurio gamintojo įrangai.
2. Įmonė prekiauja įvairių rūšių sodo ir daržo technika, nuo universalių įrengimų iki specializuotos technikos – žoliapjovių, benzininių pjūklų. Čia galima įsigyti trimerių – specialių įrenginių aukštai žolei, krūmams pjauti, sniego šalinimo mašinų benzinu varomais ir elektriniais varikliais, benzinu ir dyzelinu varomų generatorių, skirtų gaminti elektros srovei, plūgų, net traktoriukų.

Raimundas Jankauskas
UAB „Tavo technika“ direktorius
S. Lozoraičio g. 3B-46, Kauno r.
8 678 78028

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite