Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Šokių studijos „E'GO“ tinklas priima naujus narius į suaugusiųjų ir vaikų grupes visus metus

   2020-01-22

Trys šokių studijos „E'GO“ Kaune siūlo vaikams išbandyti ir pamilti baletą, gatvės šokį, hiphopą, šiuolaikinį šokį.  Suaugusius studijų tinklas kviečia pasinerti į Latino šokius, Zumbą, gatvės šokį.  E'GO priima visus norinčius nuo 3 metų ir kviečia prisijungti prie grupių ištisus metus. Studijos yra Žemuosiuose Šančiuose, Aleksote ir Šilainiuose adresais Drobės g. 26, Veiverių g. 151, Šarkuvos g. 22.

 

„E'GO“ vadovė Gintarė Eskytė kuria studijose šiltus ir profesionalius santykius. Ji tikra, kad šokti gali kiekvienas, tiesiog reikia švelnaus paskatinimo ir užsiėmimuose kurti motyvuojančią atmosferą. Čia kiekvienas šokėjas jaučiasi ypatingas ir reikalingas ir išeina po užsiėmimų kupinas tik gerų emocijų. Tam, kad ryšis tarp trenerių ir šokėjų būtų pakankamai artimas ir kiekvienam galima būtų skirti laiko tiek kiek jam reikia, visos grupės yra optimalaus - iki 15 žmonių - skaičiaus. Studijose labai palaikoma ir skatinama kūrybos laisvė – kiekvienas gali atsiskleisti, atverti save ir išreikšti savo jausmus ir mintis šokiu – taip, kaip jis tai jaučia ir nori parodyti.

 

Kas mėnesį studijose organizuojami šokių seminarai su kviestiniais profesionalais. Jie atskleidžia ne tik šokių meno subtilybes, bet ir kaip panaudoti šokį jausmų pusiausvyrai pasiekti ir tiesiog gauti iš jo malonumą, nepriklausomai nuo gebėjimų ir patirties. Seminarai yra atviri visiems norintiems sužinoti apie šokius daugiau.

 

Jauni šokėjai aktyviai rodo savo pasiekimus koncertuose ir festivaliuose. Suaugusiems studijos nariams reguliariai organizuojami vakaronės ir šventiniai vakarėliai, kur jie gali tiesiog pasimėgauti bendraminčių būryje mėgstamu šokio stiliumi. „E'GO“ kasmet rengia didelius metinius koncertus, kur visos šokių studijos grupės pademonstruoja kiek džiaugsmo ir laisvės suteikia šokis. 

 

 

 

 

Šokių studija „E'GO“

Gintarė Eskytė 

Tel. +370 627 21594

El. p. eskyte@gmail.com

https://www.facebook.com/sokiuStudijaEGO/

Ž. Šančiai, Drobės g. 26, Kaunas

Aleksotas, Veiverių g. 151, Kaunas

Šilainiai, Šarkuvos g. 22, Kaunas

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 05 21 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite