Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Spa pramogos lauke – paprasta ir patogu

   2024-06-21

Dažnas mūsų turime sodybas, kaimus, sodus kur bėgame nuo miesto šurmulio ieškodami poilsio sielai ir kūnui. Kad poilsis būtų įvairesnis ir tykų vakarą nekankintų klausimai ką veikti – žmonės įsigyja paskutiniu metu išpopuliarėjusius lauko kubilus, statosi lauko pirtis – saunas, taip susikurdami nuosavą spa erdvę. Tačiau dažnas susiduria su dilema: norint turėti šalia namų sauną, teks ne tik skirti nemažą pinigų sumą, bet ir savo laiko, bei darbo statant pirtį. Kita vyraujanti problema – mažas nuosavas kiemas, pvz. soduose ar miestuose, kur tiesiog nėra galimybių turėti tradicinio stiliaus pirtį.

 

Maudymasis lauko kubile ar kaitinamasis saunoje – tikras sveikatos ir malonumų šaltinis, leidžiantis maloniai ir turiningai praleist laisvalaikį su šeima ar draugais. Jame pasilepinus užplūsta jėgos, atsipalaiduoja raumenys, mažiname dažną savo palydovą - stresą. Šis malonumas gali būti prieinamas kiekvienam, tiek šaltuoju metų laiku, tiek ir kiekvieną dieną.

 

 

UAB „NordTub“ išplėtė lauko kubilų assortimentą – gamina ir siūlo klientams lengvai prižiūrimus lauko kubilus, pagamintus iš polipropileno plastiko ar stiklo pluošto, kurie yra su medžio apdaila ir organiškai įsikomponuoja į gamtos erdvę. Atsižvelgdami į žmonių pomėgį saunoms - pirtelėms, Lietuvos rinkai siūlo jau pagamintas, kokybiškas, nedideles, medines saunas, kurios pristatomos į vietą, pilnai sukomplektuotos ir jau paruoštos naudojimui. Tokios saunos rekomenduojamos netgi tada, kai nėra lengvo privažiavimo prie sklypo, ar kelią pastoja siauras pravažiavimas – tokių atvejų saunos pristatomos supakuotos dalimis ir surenkamos vietoje. Anot Manto Žarskaus, Kauno įmonės „Lauko kubilai“ vadovo – „siekiame, kad saunos būtų prieinamos kiekvienam, todėl galime pasiūlyti platų lauko saunų asortimentą – nuo 1,7 m ilgio iki 6 m ilgio, tiek apvalias, tiek namuko stiliaus arba erdvias keturkampas saunas. Jas užsisakius ir mums pristačius į nurodytą vietą, sauną – pirtelę galite iš karto kurti”. Lauko saunos gaminamos iš storos 46 mm šiaurinės pušies medienos arba termomedienos. „Lauko kubilų“ vadovas M. Žarskus teigia, kad „nuo šių metų lauko saunų gamybai pradėta naudoti ne paprasta europinė šiaurinė pušis, o išskirtinės kokybės suomiškos pušies mediena, kurios sakingumas žymiai mažesnis nei paprastos šiaurinės pušies. Pati mediena yra šviesesnė, tvirtesnė, mažesnis šakų kiekis. Reikėtų pažymėti, kad šiaurinė pušis arba termo mediena yra vienos iš tinkamiausių medžiagų gaminant tiek lauko saunas, tiek ir kitus gaminius, tokius kaip kempingo namukai, grilio namukai ar sodo pavilionai.“

UAB „NordTub“ - ilgametę patirtį turinti įmonė, kuri gamina iš ekologiško polipropileno (PP) plastiko lauko ir vidaus baseinus, lauko kubilus ar talpas. Pastaraisiais metais, praplėtė savo asortimentą: siūlo įsigyti aukštos kokybės medienos produktus, skirtus sodui, stovyklavietei ar kitam gamtos prieglobsčiui, kurie puikiai įsikomponuoja klientų aplinkoje ir taip pagerina jų gerbūvį.

 

Direktorius Mantas Žarskus

UAB „NORDTUB“

Tel. 8 610 40493

El.p. mantas@laukokubilai.lt

www.nordtub.lt

www.laukokubilai.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 07 08 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite