Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Spausdintuvų kasetes kokybiškai pildo tik profesionalai

   2012-09-28

Pildyti spausdintuvo kasetes – daug pigiau nei pirkti naujas. Bet išsirinkę nekokybiškai dirbantį pildytoją rizikuojate spausdinimo kokybe bei galite sugadinti brangią įrangą.   

Dažniausiai pasitaikanti neprofesionalių kasečių pildytojų klaida - netikslus dažomųjų miltelių kiekis kasetėje.  Jeigu dažomųjų miltelių per mažai, kasetė atspausdins mažiau kopijų, o jei per daug, jie iš kasetės byrės į spausdintuvą. Tada galimi įvairūs techniniai nesklandumai. Gali kilti problemų su dažomųjų miltelių padavimu, strigs, neprasisuks ar netolygiai bus padengtas milteliais magnetinis velenas ir pan.
Panaudojus vos kelias dažomųjų miltelių perpildytas kasetes, teks kviesti meistrą, kad išvalytų spausdintuvą, o tai kainuos nemažai.
„Mūsų specialistai dažomuosius miltelius spausdintuvų bei kopijavimo aparatų kasetėms fasuoja specialia amerikietiška mašina, kuri miltelius normuoja 0,5 gramo tikslumu“, - sako „Sinerta LDC“ Kauno padalinio vadovas.
Labai svarbu ir kokie milteliai naudojami. Įvairūs dažomieji milteliai turi skirtingą lydymosi temperatūrą bei skirtingas chemines savybes. Pigūs, nekokybiški, prastai pritaikyti dažomieji milteliai blogai kimba prie lapo, apvelia spausdintuvo kaitinimo mazgą, limpa prie kasetės velenų, gadina kitas detales. Blogai prilipę milteliai pasklinda ore ir jais kvėpuoja žmonės.
Pasak pašnekovo, įmonės specialistai visas kasetes pildo tik kokybiškais, brangiais dažomaisiais milteliais, kurie yra pritaikyti konkrečiam spausdintuvo kasečių modeliui. Vienas didžiausių UAB „Sinerta LDC“ dažomųjų miltelių tiekėjų yra kokybiškais, žalos aplinkai nedarančiais, produktais garsėjanti JAV kompanija „Mitsubishi Kagaku Imaging“.
„Sinerta LDC“ turi didžiausią Lietuvoje spausdintuvų parką – vien Kauno padalinyje yra apie 50 spausdintuvų ir kopijavimo aparatų modelių, kurie naudojami užpildytoms ir gaminamoms kasetėms išbandyti. „Sinertos LDC“ specialistai visas kasetes tikrina du kartus - prieš pildymą ir dar kartą, jau po užpildymo. Bandant prieš pildymą,  nustatomas kasetės elementų susidėvėjimo laipsnis. Susidėvėję elementai pakeičiami.
Netikrinančių kasečių įmonių užpildytos kasetės dažnai genda bei nekokybiškai spausdina.
„Sinertos LDC sandėliuose - platus kasečių asortimentas,  tai leidžia pateikti prekę klientui ypač greitai. Tai ir originalios gamintojų kasetės, ir pačios įmonės gaminiai.
„Mūsų duomenimis, „Sinertos LDC“ sandėlis yra didžiausias mūsų verslo šakos sandėlis Lietuvoje, - sako Kauno padalinio vadovas.
Įmonė ne tik pildo ir gamina kasetes, bet teikia ir spausdintuvų bei kopijavimo aparatų remonto paslaugas.

1. „Sinerta LDC“ turi didžiausią Lietuvoje spausdintuvų parką – vien Kauno padalinyje yra apie 50 spausdintuvų ir kopijavimo aparatų modelių, kurie naudojami užpildytoms ir gaminamoms kasetėms išbandyti.
2. Įmonės specialistai dažomuosius miltelius spausdintuvų bei kopijavimo aparatų kasetėms fasuoja specialia amerikietiška mašina, kuri miltelius normuoja 0,5 gramo tikslumu. Tai labai svarbu: jei miltelių per mažai, kasetė atspausdins mažiau kopijų, jei per daug, jie iš kasetės byrės į spausdintuvą.
3. "Sinerta LDC“naudoja ypač kokybišką tonerį, kuris užtikrina puikią spausdinimo kokybę, negadina spausdintuvų ir nekenkia sveikatai.

Darius Vaišnys
„Sinerta LDC“ Kauno padalinio vadovas
Savanorių pr. 271 Kaunas, tel. 8 37 200811
www.sinerta.lt, kaunas@sinerta.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite