Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Agro straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

"Specagra": JŪSŲ SĖKMINGO VERSLO PARTNERIS

   2012-03-23

Panevėžio  „Specagra“ prekiauja žemės ūkio technika bei siūlo  traktorių ir technikos  nuomą,   serviso paslaugas, ikisezoninį technikos paruošimą, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, kombainų ir kitos technikos atsargines dalis.  Šiuo metu įmonė užima vis solidesnę vietą šalies rinkoje. Augantį žemdirbių pasitikėjimą rodo kasmet sparčiai didėjančios pardavimų apimtys.

UAB „Specagra“ 2011 metais pelnė pirmąją vietą tarp „Verslo žinių“ „Gazelės“ konkurse dalyvavusių Aukštaitijos regiono įmonių. 2007-2010 m. m. bendrovės pardavimai padidėjo net 236 procentais. Pernai augimas tęsėsi – apyvarta kilo dar 40 procentų.
Praėjusių metų patirtis parodė, jog mumis pasitiki ne tik maži ir vidutiniai, bet ir stambūs ūkiai bei bendrovės. Daugelis ūkininkų jau senai įvertino mūsų siūlomą techniką ir tapo nuolatiniais mūsų klientais. Esamiems ir būsimiems klientams esame patrauklūs ir tuo, jog galime pasiūlyti platų technikos asortimentą, patikimą ir greitą servisą, atsarginių dalių tiekimą į bet kurį Lietuvos miestelį, technikos pristatymą ir iškrovimą, senos technikos supirkimą.
„Specagra“ išplėtė asortimentą – siūlomos mobilios ir stacionarios grūdų džiovinimo, valymo, beicavimo, saugojimo technologijos, grūdų transportavimo, sandėliavimo bei pervežimo  įranga. Įmonė pristatė  įvairios talpos profesionalius srutvežius, kokybiškus mėšlo kratytuvus, patentuotų technologijų pašarų dalytuvus, presavimo bei šienavimo įrangą, imta pardavinėti naudotus traktorius. Siūloma lanksti atsiskaitymo sistema, finansavimo ir draudimo paslaugos. „Specagros“  darbuotojai kiekvienais metais stažuojasi įvairiose šalyse, kad galėtų profesionaliai patarti ūkininkams išsirinkti reikiamus produktus, apmokytų juos teisingai prižiūrėti bei naudotis jų pasirinkta technika, atliktų profesionalų aptarnavimą. 
Pardavimų augimą lydėjo ir serviso plėtra – šios paslaugos pajėgumai augo visuose šalies regionuose.

Traktoriai ZETOR
„Specagra“ yra  oficialus ZETOR atstovas Lietuvoje.
Čekiški traktoriai, kuriuos siūlo „Specagra“, dėl savo patikimumo bei gero kainos ir kokybės santykio yra  populiarūs Lietuvoje. Jie jau įsitvirtino mūsų šalyje – Lietuvos ūkininkai jau įsigijo daugiau kaip 500 ZETOR markės traktorių. Per 2011 metus jų buvo parduota daugiau kaip 150 vienetų, ir šiais metais tikimės jog pardavimai augs, nes vis dažniau girdime iš žemdirbių: „ZETOR- „teisingas pasirinkimas“.
ZETOR traktoriai tampa vis labiau žemdirbių pageidaujama varomąja jėga jų  ūkiui. Mat Čekijos gamintojo tikslas  yra ir buvo sukurti stiprų, patikimą, kokybišką, lengvai aptarnaujamą, su naujomis technologijomis traktorių.  ZETOR pavyko tai įrodyti jau seniai ir gauti pripažinimą ne tik Europoje  bet ir kituose žemynuose. Dėl jų patikimumo šiems traktoriams yra suteikiama net iki 4 metų garantija. 
Įmonė teikia garantinį ir pogarantinį ZETOR traktorių aptarnavimą ir tiekia atsargines dalis.  Čekijos gamintojas vis nustebina esamus bei būsimus klientus patobulinimais ir įdiegiamomis naujovėmis.

ZETOR Forterra HSX
Parodoje „Ką pasėsi... 2012“ „Specagra“ pristatys naują ZETOR gaminį  - traktorių „Forterra HSX“.  „Forterra HSX“ nuo senojo modelio skiriasi tuo, kad jis bus komplektuojamas su elektrohidrauliniu reversu (šlapia sankaba). Bus montuojama nauja 5 bėgių pavarų dėžė su trijų lygių galios dalytuvu (30 bėgių pirmyn ir 30 atgal). Naujas galinis darbinis velenas bus trijų greičių (540; 750; 1000 aps/min.), su galimybe darbinio veleno greičius pakeisti tiesiogiai iš kabinos.  
Naujasis „Fortrerra HSX“ modelis bus 10 centimetrų ilgesnis už senąjį, jo galinis keltuvas stipresnis – jis kels iki 7 000 kg. Galinis keltuvas bus papildytas nauja unikalia „Hitch Tronic“ sistema, kuri palengvins operatoriaus darbą ir leis sumažinti degalų sąnaudas.
„Forterra HSX“ būs siūlomas su nuo 96 AG iki 136 AG galios varikliais, jis turės naujos kartos informatyvesnį LCD prietaisų skydelį.
„ZETOR Forterra 135“ versija su nauju 16 vožtuvų varikliu neseniai laimėjo labiausiai prestižišką apdovanojimą po bandymų, atliktų Vokietijos žemės ūkio asociacijos DLG. Traktorius pripažintas vienu ekonomiškiausių savo klasėje,   kartu pripažįstant, jog taupus degalų naudojimas nedaro jokios neigiamos įtakos jo galiai.

„Specagra“ – oficialus „Unia Group“ atstovas
„Unia Group“ garsėja savo ilga istorija – gamyba pradėta 1882 metais. Šiuo metu įmonių grupei priklauso 4 fabrikai, kuriuose dirba 1 200 darbuotojų.
Įmonė labai daug dėmesio skiria savo produkcijos kokybei. Gaminiams naudojamas švediškas plienas, garsiausių Europos gamintojų komplektuojančiosios dalys. Gamyboje naudojamos naujausios technologijos – tokios, kaip metalo pjaustymas lazeriu.   Pagaminti padargai prekybą pasiekia tik po įvairiapusių bandymų.  Viso to pasekmė – gaminiams suteikiami kokybės sertifikatai didelius reikalavimus tam keliančiose Skandinavijos ir kitose šalyse. Pagrindinė „Unia Group“ rinka yra Europos Sąjungos šalys, nemažai produkcijos parduodama ir  JAV.
Ūkininkas, įsigijęs „Unia Group“ technikos, apmokomas ja naudotis, jis gauna garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, aprūpinamas originaliomis atsarginėmis dalimis. Įsigijusiems „Unia Group“ technikos, nepriklausomai nuo įsigijimo vietos ir laiko, „Specagra“ visada siūlo nemokamas konsultacijas. Serviso paslaugos teikiamos ir vietoje.
„Specagros“ darbuotojai kasmet vyksta į „Unia Group“ rengiamus mokymus, kuriuose susipažįsta su įdiegtomis naujomis technologijomis, agregatų patobulinimais, jų paleidimu bei priežiūra. Mokymų dalyviams išduodami sertifikatai, leidžiantys teikti serviso paslaugas bei garantinį ir pogarantinį aptarnavimą Baltijos šalyse.  „Specagroje“ įkurtas atsarginių dalių sandėlis Baltijos šalims, čia vykdoma ir mažmeninė, ir didmeninė prekyba.

13 metų patirtis ir patikimi gamintojai
„Specagra“ darbuojasi jau 13 metų, per šį laikotarpį įmonė atsirinko patikimus ir kokybiškus gamintojus. Sukaupta ilgametė  patirtis ir gamintojų pasitikėjimas UAB „Specagra“ suteikia teisę jiems atstovauti. Sąrašas ilgas: Čekijos gamintojas ROZMITAL, gaminantis šienavimo techniką (grėbliai, šienapjovės, vartytuvai), MECMAR (Italija, grūdų džiovyklos, saugyklos, valomosios), OVLAC (Ispanija, plūgai), LOCUST (Slovakija, krautuvai), SUPERTINO (Italija, šienavimo technika), KONGSKILDE (Suomija, žemės ūkio technika), TRAC-LIFT (Čekija, frontaliniai krautuvai ir jų priedai), ZAGO (Italija,pašarų dalytuvai), LS –MITSUBISCHI (Pietų Korėja, traktoriai), KALLEFAL (Švedija, miškų technika), POMAROL (Lenkija, komunalinė technika), FAZA (Italija, šienavimo technika), AGRALEX (Lenkija, grūdų beicavimo įranga), WESTERN FABRICATIONS (Lietuva,  puspriekabės), POM AUGUSTOW (Lenkija, grūdų transportavimo įranga, trąšų barstytuvai, grūdų valomosios, komunalinė technika), METAL-FACH (Lenkija, priekabos, puspriekabės, šienavimo technika, frontaliniai krautuvai, pašarų dalytuvai). 
Kviečiame apsilankyti mūsų stende parodoje „Ką pasėsi 2012...“ kuriame galėsite susipažinti su pristatomomis naujienomis. Galima registruotis technikos bandymams.

UAB SPECAGRA
Pramonės g. 3, Panevėžys
Tel./faks.: 8 45 583848     
info@specagra.lt
www.specagra.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite