Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Specialistai pataria: Nenorite, kad namuose įsiveistų pelėsis? Pasirūpinkite savo plastikinių langų sandarumu

   2017-04-03

 

Pelėsis namuose yra ne tik erzinanti, bet ir sveikatai kenkianti problema. Norint jo atsikratyti, tenka įdėti nemažai pastangų ir naudoti specialias priemones, tačiau nepašalinus pelėsio atsiradimo priežasčių jis būtinai sugrįžta. Žmonės, kurių namuose veisiasi pelėsis, turėtų įvertinti savo PVC langų būklę. Gali būti, kad jiems jau reikia priežiūros ir dėmesio. Bet kaip teisingai prižiūrėti PVC langus ir kaip pro juos į namus gali patekti pelėsis?


Pelėsiui būtina drėgmė. Nauji, tvarkingai įrengti PVC langai drėgmės nepraleidžia, tačiau su laiku ištrupa montažinės putos, tarp lango ir palangės profilio atsiranda mažyčiai tarpai, susidėvi guminės tarpinės. Iš pradžių pastebėsite, kad langai pradėjo rasoti, namuose padaugėjo drėgmės, o greitai atsiras ir pelėsis. Norint to išvengti, PVC langus būtina tinkamai prižiūrėti. Guminės langų tarpinės dėvisi nuo naudojimo. Jos nuolat deformuojasi darinėjant langus, joms tenka ištverti ir besikeičiančią lauko temperatūrą, kintančią oro drėgmę. Gumines tarpines būtina valyti bei bent du kartus per metus sutepti, kad jos išsaugotų savo elastingumą. Tačiau net ir teisingai prižiūrimos jos amžinai netarnauja – praėjus 5-7 metams tarpines reikės keisti. Kuomet šis laikas ateis, specialistai pataria nesirinkti guminių tarpinių.Vokiškos poliuretano tarpinės yra kur kas ilgaamžiškesnės ir mažiau priežiūros reikalaujantis pasirinkimas.


Specialistai rekomenduoja vokiškas „Q- Lon“ poliuretano tarpines, nes jos yra atsparios drėgmei, ultravioletiniams spinduliams, cheminiams valikliams, nereikalauja papildomos priežiūros ir pasižymi puikiomis šilumos izoliacijos savybėmis. Šios tarpinės vidutiniškai tarnauja apie 21 metus, o dažnai ir kur kas ilgiau. Kartais galite pastebėti, kad langas nebeužsidaro lengvai – jaučiasi, kad kažkas mechanizme kliūva. Tuomet reikia sureguliuoti varčią. Šį darbą galima atlikti ir patiems, bet geriau patikėti specialistams, kurie gali įvertinti lango sandarumą ir tuo pačiu pašalinti kitus trūkumus. Būtina nepamiršti, kad izoliacinės montažinės putos nėra amžinos ir laikui bėgant jos pradeda trupėti, todėl keičiantis metų laikams reikėtų įsitikinti, kad neatsivėrė plyšiai tarp lango ir palangės profilio ar sienos. Išvengti pelėsio namuose padeda ir efektyvus patalpų vėdinimas. Oro pritekėjimo langų vožtuvai yra bene geriausias pigus ir lengvas pasirinkimas, norint pagerini patalpų ventiliaciją. Jie yra lengvai montuojami, tačiau veikia labai efektyviai – išlaiko aukštą patalpų oro kokybę ir kartu sureguliuoja santykinę oro drėgmę. Taip nebus sudaryta paranki terpė pelėsiui veistis. Plastikinių langų priežiūra nėra tokia jau sudėtinga. Tereikia laiku pastebėti, kad kai kurie elementai dėvisi ar pradėjo netinkamai veikti. Priežiūros darbus geriausia patikėti specialistams. UAB „Unito aljansas“ teikia įvairias langų priežiūros ir remonto paslaugas. Firmos meistrai gali pašalinti atsiradusį pelėsį, sureguliuoti langų bei durų sandarumą, atidarymo mechanizmo veikimą, sumontuoti naujas vokiškas „Schlegel“ firmos „Q- Lon“poliuretano tarpines, ventiliacijos vožtuvus bei nuo žaibiškos vagystės apsaugančius varčios fiksatorius. Visiems darbams suteikiama 2-jų, o „Schlegel“ tarpinėms – net 5 metų garantija. Taip pat teikiama langų stiklų valymo paslauga. „Unito aljansas“ paslaugas teikia visoje Lietuvoje.

 

UAB „Unito aljansas“
Padaliniai: Vilnius, Klaipėda
Kaunas, Šiauliai, Panevėžys
Tel.: 8 616 86099, 
8 68610098
8 609 30242
www.unitoaljansas.lt

 

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 05 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite