Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Sportinis automobilis pagal jūsų norus

   2019-10-18

Patirtis, greitis ir atsakingumas – tai savybės, kuriomis gali užtikrintai didžiuotis „MSTeam“ komanda, per 20 veiklos metu ne kartą tapusi čempionais ralyje bei žiedinėse lenktynėse. Profesionalūs savo srities specialistai gerą vardą pelnė ne tik dėl itin vertinamų saugos lankų, bet ir pagal kliento pageidavimus gaminamų sportinių automobilių.


 

 

„MSTeam“ vadovaujantis Vaidotas Glinskis įsitikinęs: „Lietuviai pakvaišę ne tik dėl krepšinio, bet ir automobilių.“ Pasak jo, lietuvis sunkiai įsivaizduojamas be automobilio. „Benzingalviams“ reikia greičio, adrenalino ir pergalių skonio...  žinoma ir sportinio automobilio.

 

„MSTeam“ vadovas negaili patarimų naujokams, susidomėjusiems autosportu. Dažniausia klaida, pasak pašnekovo, nemokėjimas susidėlioti biudžeto. „Susideda saugos lankus, dar kelias brangias detales pasikeičia, o paskui susivokia, kad pinigų užbaigti komplektaciją jau neužteks, - pastebi pašnekovas, - gerai žinokite savo biudžetą, ateikite pas profesionalus ir mes jums padėsime, atsižvelgdami į jūsų turimus finansus bei norus“.

 

 

Pasak pašnekovo, startuoti galima ir ekonomiškai, ir netaupant. „Atvarot mums automobilį, išsakot savo pageidavimus, ką jame norit matyti, ir po 2-3 mėnesių jau susitinkame lenktynėse. Čia pigiausias variantas, atsieinantis apie 4-5 tūkst. eurų. Tokį automobilį drąsiai galima laikyti savo garaže, praeiti technine apžiūrą ir savo malonumui dalyvauti varžybose, – be užuolankų tikina „MSTeam“ vadovas, - turint didesnį biudžetą ir siekiant aukštų rezultatų lenktynėse, į automobilio komplektaciją galima investuoti ir šimtus tūkst. eurų. Tokio lygio automobilius saugiai galite laikyti ir mūsų garaže“.

 

Pasak pašnekovo, autosportas yra ne tik adrenalino kupinas sportas, bet ir prestižo reikalas. Tam tikrai įmonei ar privačiam asmeniui atstovaujantis automobilis, išklijuotas užsakovo emblemomis, garsina pačios įmonės ar žmogaus vardą.

 

 

„MSTeam“ specialistai sako ryžtųsi pagaminti sportinį automobilį netgi naujajam šalies prezidentui. „O kodėl gi ne? Jei būtų toks užsakymas, su malonumu gamintume“, - užtikrintai kalbėjo V.Glinskis ir pridūrė, kad prezidentūrai atstovaujantis automobilis išsiskirtų savo investicijomis į greitį ir prabangų dizainą.

 

„MSTeam“ Lietuvoje užtikrintai vadinama elitine specialistų komanda autosporto virtuvėje, o jos specialistai nuoširdžiai pataria susidomėjusius šiuo sportu konsultuotis ir pasitikėti profesionalų ilgamete patirtimi, o ne eksperimentuoti patiems.

 

 

 

MB “AUTOSPORTO CENTRAS”, MSTEAM

Garšvės g. 9, Kaunas

Tel.: +37063056701; +37065974472

www.rollcages.pro

Facebook: MotorSportsTeam

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite