Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Staklių trio skirtas sudėtingų formų gaminiams

   2015-05-26

Didelio svorio detalių apdirbimas HURCO CNC 5 ašių daugiafunkcinėmis staklėmis, esant optimaliai pjovimo kontrolei.
HURCO gamintojo SRTi serijos CNC 5 ašių daugiafunkcinės staklės pasižymi įvairiapusiškumu. Buvo sukurti trys staklių modeliai su pasukama galva ir integruotu pasukamu stalu, skirti apdirbti sunkias precizines detales. Nepaisant didelio ruošinio svorio ir gabarito galima apdirbti sudėtingų formų gaminius. Likusi stalo vieta gali būti panaudojama ir papildomiems darbams, 3 ar 4 ašių apdirbimui. Dėl pasukamos galvos ir apvalaus stalo konfigūracijos tampa įmanomas horizontalus apdirbimas ir pasiekiama optimali pjovimo kontrolė. Visose staklėse sumontuota drožlių nuplovimo sistema.
Mažesnės laiko sąnaudos dėl vieno ruošinio pastatymo
Visi HURCO SRTi serijos C ašies apvalūs stalai gali judėti be pertraukos neribotą laiką. Dėl B ašies pasukamos galvos priėjimas prie ruošinio, esant sukamajam apdirbimo paviršiui, yra privalumas apdirbant sudėtingus gaminius, pavyzdžiui turbinas. Šios serijos trejos staklės pagal techninius rodiklius numatytos skirtingam pritaikymui, nes skiriasi ruošinių dyžiai, kuriuos galima būtų apdirbti ir suklio sukimosi greičiai. VMX 42 SRTi ir VMX 42 HSRTi modeliuose didžiausias darbinis plotas gali būti 1.270x610 mm, X ašies judėjimo trajektorija yra 1.060 mm, jų „vyresnioji sesuo“ VMX 60 SRTi, kurios darbinis plotas siekia 1.675x660 mm. Y ašies judėjimo trajektorija yra 50 mm ilgesnė. Staklės VMX 42 HSRTi iš šio trio dėl suklio 18 000 apsukų yra greičiausios. Nepaisant konstrukcinių skirtumų, visos staklės sukurtos pagal vieną principą ir jų darbinė zona šioje staklių klasėje yra neįprastai didelė. Dėl didelių durų angų, pro kurias ruošinių pakrovimas į stakles tampa paprastenis, staklių valdymas tampa patogesnis.
Sudėtingų gaminių dvigubai greitesnis programavimas
SRTi serijos 5 ašių staklėse yra naudojama „WinMax“ dialoginė valdymo programa, su galimybe importuoti DXF failų informaciją kuriant apdirbimo programą. Efektyvi HURCO staklių valdymo programinė įranga supaprastina ruošinio apdirbimo iš 5 pusių programavimo procesą ir tik trimis žingsniais sukuria sąlygas tikslių detalių gamybai. „Dėl mūsų WinMax DXF programinės įrangos per pusę sumažėja ruošinio programavimo trukmė“, teigia Michael Auer, HURCO GmbH direktorius.
Apie HURCO
HURCO GmbH, kurios buveinė yra Plyninge prie Miuncheno, yra 1968-ais metais Geraldo Roch ir Edwardo Humstono įsteigtos Indianapolyje (JAV) „HURCO“ grupės įmonė. CNC frezavimo ir tekinimo staklių gamintojas siūlo įrangą, tikslingai ir greitai atliekančią funkcijas nuo brėžinio sukūrimo iki galutinės detalės pagaminimo, tiek vienetinėje, tiek smulkiaserijinėje gamyboje. HURCO GmbH (Vokietija) dirba apie 100 darbuotojų, kurie teikia paslaugas visoje Europoje.Liutauras Sakalauskas
UAB „Machine Tool Center” direktorius
Kalvarijos g. 38, Kaunas
+370 37 291567
liutauras.sakalauskas@mtcenter.fi
www.mtcenter.fiĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 11 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite