Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Statistika rodo – vis daugiau jaunų žmonių renkasi sanatorijose teikiamas paslaugas kaip poilsio ir pramogų alternatyvą

   2018-01-09

Ar žinote kodėl kasmet Lietuvoje vis daugiau žmonių renkasi apsilankymus sanatorijose ir reabilitacijos centruose? Pagal 2016-ųjų metų statistiką šiose įstaigose besilankančių žmonių skaičius išaugo 1,5 karto (2016 m. sanatorijų užimtumas – beveik 80 tūkst. žmonių), kas rodo itin aktyvų klientų susidomėjimą sanatoriniu gydymu. Šiandien šios gydymo įstaigos atskleidžia dar vieną savo privalumą – tai ne tik kokybiški gydymo centrai, bet ir aktyvios pramogų ir naujų įspūdžių vietos, padėsiančios gerinti ne tik fizinę, bet ir dvasinę žmogaus savijautą. Sveikos gyvensenos sostine tapusiame Birštono mieste esanti „Eglės“ sanatorija aktyviai teikia minėtąsias paslaugas – čia galite ne tik gydytis, bet ir stiprinti bendrąją sveikatos būklę. Malonumus ir pramogas drąsiai paverskite nauda visam Jūsų kūnui!

Rinkitės aktyvų poilsį – džiaukitės gera sveikata!

Medicinos srities profesionalai teigia, jog didžioji dalis Lietuvos gyventojų per vėlai ima rūpintis savo sveikata. Žinoma, šis faktas nėra iš piršto laužtas – retas kuris iš anksto galvoja apie savo imuniteto stiprinimą, niekas neskiria pakankamai laiko poilsiui ir nemėgina gydymo centruose stiprinti kūno įvairiomis medicininėmis procedūromis. Gydytojai, sanatorijų ir reabilitacijos centrų atstovai rekomenduoja neatidėlioti sveikatos priežiūros proceso ir užsiimti kūno sveikatinimu kol tam yra tinakmas laikas. Birštone veikiančios „Eglės“ sanatorijos medikai maloniai ragina kiekvieną susivokti, jog sanatorijoje teikiamos gydomosios procedūros yra orientuojamos ir į bendrąjį kūno stiprinimą, kuriuo turėtų profilaktiškai užsiimti kiekvienas jaunas ir laiminga ateitimi besirūpinantis žmogus.

„Eglės“ sanatorija populiarina naująją sveikatinimo tendenciją – visos teikiamos procedūros ir pramogos – tai ne tik sveikatą praradusių arba vyresnio amžiaus žmonių išsigelbėjimas, bet ir jauno žmogaus gyvenimo kokybės ir puikios sveikatos užtikrinimo būdas. Vertinant šiandien „Eglės“ sanatorijoje siūlomas ir teikiamas gydomąsias procedūras, akivaizdu, jog pastarosios gana stipriai pranoksta tradicinius gydymo metodus – čia besiilsintys žmonės gali rinktis ne tik įprastas durpinio purvo ar mineralinių perlinių vonių procedūras, bet ir daugybę kitų veiklų, kurios yra neįprastos, gali būti aktyvios arba pasyvios, tačiau kas svarbiausia – pritaikytos individualiai kiekvienam žmogui pagal jo poreikius ir galimybes. Didžiausias „Eglės“ sanatorijos Birštone privalumas – naujai įrengtas gyvenamasis korpusas su funkcinės diagnostikos ir reabilitacijos centru. Dėl to šioje zonoje nuo šiol galima mėgautis ne tik komfortišku poilsiu inovatyviai įrengtuose kambariuose, bet ir džiaugtis naujausia technine įranga, kuri yra labiau orientuota ne į gydymo procesą, o į kūno stiprinimo praktiką, kas gali padėti užkirsti kelią įvairiems susirgimams ar traumoms.

Naujausios techninės įrangos privalumai

Šalčio terapija

Ar kada nors svajojote apie sveiką poilsį Anarktidoje? Šaltis kaip gydymo ir sveikatinimo priemonė vis dažniau yra pripažįstamas kaip itin veiksmingas būdas pasiekti geriausius kūno grūdinimo rezultatus. Todėl ir „Eglės“ sanatorijoje viena įdomiausių medicininių procedūrų, rekomenduojama kiekvienam, norinčiam išbandyti neįprastą ir gana azartišką gydymo techniką – krioterapija, aiškiau sakant, šalčio terapija. Šis gydymas vyksta šalčio kameroje, kur yra ekstremaliai žema temperatūra. Šios procedūros metu visas kūnas trumpą laiką yra veikiamas didelio šalčio nuo -100 °C iki -140 °C. Nesušalti itin žemoje temperatūroje padeda skystos azoto dujos, dėl kurių kameroje šaltis yra sausas ir juntamas tik paviršiniame odos sluoksnyje. Svarbu žinoti, jog krioterapija ne tik mažina ūmų ir lėtinį skausmą, slopina uždegiminius procesus, bet ir aktyvina kraujotaką, stiprina imunitetą, mažina nerimą, gerina nuotaiką, miegą, skatina regeneracinius procesus, kolageno sintezę. Akivaizdu, jog ši procedūra tinka ne tik tam tikrų ligų gydymui, bet ir leidžia gerinti bendrąjį imuniteto atsparumą, užtikrina kūno grūdinimosi procesą ir teikia žmogui dvasinio atsipalaidavimo galimybę, kuri šių dienų gyvenime yra itin reikalinga.

Eisenos vertinimo ir treniravimo sistema „ZEBRIS“

Dar viena – ypatingai sportuojantiems ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems jauniems žmonėms patraukli procedūra, siūloma „Eglės“ sanatorijoje – eisenos vertinimo ir treniravimo sistema „ZEBRIS“. Jos metu yra atliekamas eisenos ar stovėsenos kompiuterinis tyrimas, kuris yra vykdomas inovatyvios metodikos, pagrįstos biomechaniniais tyrimais ir diagnostika. Įdomu tai, jog šia procedūra siekiama detaliai išanalizuoti eisenos techniką bei stilių, užfiksuojant esamus pakitimus, kurie gali sukelti skausmus ar iššaukti galimas įvairias traumas. Vykdant šį  tyrimą „ZEBRIS“ sistemoje yra fiksuojama pėdos paviršiuje atsirandanti galima apkrova judėjimo arba stovėjimo metu, taip pat yra pažymimas pėdos pakrypimo laipsnis bei kiti rodikliai, kurių analizė leidžia parinkti tinkamus pratimus, padėsiančius pakoreguoti eiseną bei stovėseną – tai leidžia sumažinti traumų tikimybę. Kaip jau buvo minėta, eisenos vertinimo ir treniravimo sistema „ZEBRIS“ ypač tinkama sportininkams, kuriems itin svarbu išvengti traumų, norint pagerinti esamus rezultatus. Negana to, ši „ZEBRIS“ aparatu atliekama procedūra rekomenduojama žmonėms, kurie jaučia gildantį skausmą pėdose, skundžiasi nugaros, klubų ar kelių skausmais ir dilgčiojimais, serga nervų sistemos ligomis, turi judamojo atramos aparato pažeidimus, ruošiasi operacijai ar gerina pooperacinę būklę, kai ši procedūra tampa reabilitacijos dalis.

Kompresinė terapija atliekama „STENDO“ aparatu

„Eglės“ sanatorijos darbuotojai žino atsakymą į ilgus amžius žmoniją kankinusį klausimą – kaip išsaugoti jaunystę? Sanatorijoje „STENDO“ aparatu yra atliekama vienintelė pasaulyje pulsinės bangos kompresinė terapija, skatinanti natūralią azoto oksido (NO) gamybą kraujagyslių sienelėse žmogaus ramybės būsenoje. Įdomu tai, kad šios ypatingos procedūros metu skleidžiami didelio dažnio (800 k/min) mechaniniai impulsai yra suderinti su širdies atsipalaidavimo faze, todėl organizmas nepatiria jokio papildomo krūvio ar galimo streso. O kas svarbiausia – šios terapijos metu išsiskiria jaunystės molekulė – NO, kuri patekusi į kraujo cirkuliaciją, atpalaiduoja kraujagyslių lygiuosius raumenis, mažina kraujagyslių tonusą, gerina kraujotaką, veikia smulkiąsias kraujagysles bei stabdo ląstelių senėjimo procesus. Vis dėlto nereikia užmiršti ir medicininės šios terapijos pusės – pulsinės bangos kompresinė procedūra rekomenduojama sergant širdies ir periferinių kraujagyslių ligomis, patiriant medžiagų apykaitos sutrikimus, pvz., turint cukrinį diabetą bei esant jo komplikacijoms. Negana to ši procedūra yra itin naudinga profilaktiniam kūno sveikatinimui –  dėl nuolatinių pokyčių mažėja NO produkcija ir didėja rizika susirgti širdies-kraujagyslių ligomis, todėl po šios terapijos galima atgauti reikiamą NO dalelių kiekį organizme.

Elektrostimuliacija „STIMA WELL“ aparatu

Didžioji visuomenės dalis skundžiasi stipriais nugaros skausmais. Kaip to išvengti? Galbūt įmanoma užkirsti kelią dar neprasidėjusiems skaudiems ir nemaloniems dilgčiojimams nugaros srityje? Dar nepajutus didelių skausmų, pravartu stimuliuoti nugaros raumenis medicininėmis procedūromis. Šiuo atveju padėti gali „Eglės“ sanatorijoje atliekama elektrostimuliacija „STIMA WELL“ aparatu. Šis medicininis procesas – tai unikali nugaros gydymo ir stiprinimo sistema, naudojanti moduliuotas sroves giliųjų raumenų stimuliavimui. „STIMA WELL“ sistemoje naudojamos specialios stimuliacinės bangos, kurios veikia tiek paviršinius, tiek giliuosius raumenis, taip sukuriant tobulą gydymo kombinaciją: efektyvus skausmo malšinimas, raumenų atpalaidavimas ir stiprinimas. Svarbu tai, jog „STIMA WELL“ aparatu elektrostimuliacija gali būti atliekama individualiai, pritaikant ir sudarant specialią programą kiekvienam pacientui.

Visiems jau seniai tapo aišku, jog sveikata – didžiausias žmogaus gyvenimo turtas. Nėra prasmės švaistyti laiko ir pinigų brangiems vaistams ir ligų gydymui, kai galima iš anksto rūpintis kūno sveikatinimu sanatorijose ar reabilitacijos centruose. Birštone veikianti „Eglės“ sanatorija maloniai kviečia išbandyti ne tik tradicines gydomąsias procedūras, bet ir profilaktiškai stiprinti savo kūną ir sveikatą naujausių įrenginių vykdomomis terapijomis. Funkcinės diagnostikos ir reabilitacijos centre vykdomos medicininės procedūros – tai naujas ir aktyvus būdas gerinti savijautą, stiprinti sveikatą ir mėgautis sveiku gyvenimu.„Eglės“ sanatorija
Algirdo gatvė 22, Birštonas LT-59204
Tel.: +370 319 42  142
El. paštas: birstonas@sanatorija.lt
Facebook paskyra: Eglės sanatorija
www.
sanatorija.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite