Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Statybinė įranga – kada verta įsigyti, o kada nuomotis?

   2023-05-05

Statybos bendrovės, naudojančios brangiai kainuojančią statybinę įrangą, dažnai svarsto, kas labiau apsimoka – įrangą įsigyti ar nuomotis? Tie, kas priima sprendimus, lygina nuomos ir įsigijimo kainą, tačiau be finansinių aspektų, yra ir kiti dalykai – technikos priežiūros kaštai. Kaip veikia šie faktoriai ir ką reikia žinoti, prieš nusprendžiant – pirkimas ar nuoma? Apie tai pasakoja UAB Randvel direktorius Almantas Šarakauskas.

 

Pirkti ar nuomotis? Pagrindiniai faktoriai, į kuriuos atkreipti dėmesį

Ilgą laiką, dominuojančia tendencija rinkoje buvo statybinės technikos nuoma. Sprendimas nuomotis dažnai priimamas kone automatiškai, nes technika nėra naudojama kasdien, o įmonės nenori prisiimti priežiūros kaštų.

„Šiandien, matome kitą tendenciją, - sako UAB Randvel vadovas Almantas Šarakauskas. – Vis daugiau įmonių peržiūri nuomos išlaidas, įvertina, kaip dažnai nuomojama technika, ir svarsto pirkimo galimybę. Priimant sprendimą, iškyla du klausimai  – kaip dažnai technika naudojama ir kokie jos priežiūros kaštai?“

Dažnai įmonės neturi vidinės infrastruktūros (mechanikų, dirbtuvių), arba ji yra nepakankama, ir jiems kyla klausimas – kas bus, jei technika suges?

 

 

Iš ko ketinate pirkti statybinę techniką? Pasirinkite tinkamą pardavėją

Perkant statybinę techniką, nereikėtų remtis vien tik kainos kriterijumi. Įsitikinkite, kad pardavėjas turi patikimą servisą, siūlo gerą popardaviminį aptarnavimą, įsipareigoja pašalinti gedimus greitai ir operatyviai.

Visada užduokite klausimą – kas bus, jei technika suges? Čia, turite gauti aiškų, konkretų jus tenkinantį atsakymą be išsisukinėjimų – štai, čia yra dirbtuvės su mechanikais, o čia detalių sandėlis, didžioji dalis detalių laikoma vietoje, o ne užsakinėjama iš gamintojo Ispanijoje ar Vokietijoje.

 

Gedimų nereikia bijoti – reikia užkirsti jiems kelią.

Įmonės, kurios dirba su nuomojama technika, dažnai susiduria su gedimais – ši technika keliauja iš vienų rankų į kitas, dažnai nėra tinkamai prižiūrima ir genda kur kas dažniau. Nuosava technika genda rečiau. Jei ji tinkamai prižiūrima  – naudojama pagal instrukcijas, laiku keičiami filtrai, tikrinamas variklio alyvos lygį – daugumos gedimų galima paprasčiausiai išvengti.

Jei vis tik technika sugenda, patikimas pardavėjas su gerai veikiančiu servisu ir vietoje esančiais detalių sandėliais pašalins gedimą operatyviai ir per trumpą laiką.

 

UAB Randvel prekiauja statybine technika, užsiima statybinės technikos remontu, taip pat vykdo prekybą statybų technikos atsarginėmis detalėmis. Įmonė savo asortimente turi praktiškai bet kokius įrengimus, kurių gali prireikti statybų verslu užsiimančiai bendrovei, užsiima statybų technikos remontu, o dažniausiai naudojamos detalės laikomos vietos sandėliuose. Įmonė atstovauja daug gerai žinomų prekių ženklų, tokių kaip Husqvarna (Švedija), Mikasa (Japonija), Sima (Ispanija), Remko (Vokietija), El-Bjorn (Švedija) ir kt.

 

Almantas Šarakauskas, direktorius

UAB RANDVEL

Europos pr. 69, Kaunas LT-46333, Lietuva

Tel. +37069999173

El. paštas: info@randvel.lt

www.randvel.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2023 09 21 
Kontaktai: tel. (8 670) 316 00, faks. (8 670) 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2023. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite