Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Statybininkas – ne tik profesija bet ir pašaukimas

   2021-04-14

Gediminas Žynelis tai vienas iš sėkmingų Lietuvos verslininkų pavyzdžių, įkūręs MB „Kaunietis“ statybų įmonę.

 

Gediminas kryptingai ėjo link savo tikslo – pradžioje atsakingai pats dirbo visus statybos darbus, vėliau subūrė komandą. Išmanydamas visų darbų procesus, jis siekė geriausios kokybės iš savęs ir iš darbuotojų, todėl užsakymų vis gausėjo, įmonė išaugo iki 20 darbuotojų.

Vis tik netikėčiausia tai, kad G. Žynelis savo kelią link verslo pradėjo nuo profesinių mokymų – apie tai plačiau.  

 

Įkūrė įmonę baigęs profesinius mokymus

Vyras įkūrė statybų verslą baigęs Kauno Petrašiūnų darbo rinkos mokymų centrą. Šio centro vadovai didžiuojasi, jog G. Žynelis ne tik meistriškai įvaldė vidaus apdailos, plytelių klojimo darbus, bet ėjo toliau – statybos jam tapo profesija, verslas ir pašaukimas.

 

Gediminas pasakoja, kad iki statybų verslo sėkmingai dirbo vadybininku. Tačiau po kurio laiko norėjosi kažką keisti gyvenime. „Nusprendžiau pakeisti specialybę, tad pasirinkau vidaus apdailos darbų programą Petrašiūnų mokymų centre, stažavausi kaip plytelių klojėjas“, – pasakoja G. Žynelis.

 

Įgijęs naują profesiją, vyras pradėjo savarankiškai dirbti laiptinių remonto srityje. Atsakingas ir kruopštus darbas buvo įvertintas užsakovų, todėl užsakymų vis daugėjo. Gediminas ėmė samdyti žmones ir pats su jais dirbo, išmoko visų statybos darbų.

 

„Vėliau, įkūręs įmonę buvau ir darbų vadovas, ir direktorius, ir vadybininkas. Puikiai žinojau kaip turi būti atliekamas kiekvienas namo statybos nuo pat pamatų darbas, todėl kokybės reikalavau iš savęs ir statybininkų“, – pasakoja verslininkas. Įmonė netrukus įgavo gerą vardą tarp klientų. G. Žynelio suburta kvalifikuota komanda iki šiol dirba pastatų renovacijos, gyvenamųjų namų statybos, vidaus apdailos srityse.

 

Kaip sekėsi išgyventi karantiną?

„Kaunietis“ įmonėje atėjus karantinui teko peržiūrėti ir pakeisti strategiją. Atlikus tai, 2020 metais, pasak G. Žynelio, apyvarta buvo trečdaliu didesnė: 2019 m. buvo 300 tūkst., eurų, o 2020 m. – 500 tūkst. eurų apyvarta.

 

Įmonės ateities vizija: renovacija ir namų statyba

Pagrindinis siekis tai įmonės plėtra. Vadovas pabrėžė, kad ir dabar, ir ateityje bus kreipiamas didelis dėmesys į darbų kokybę. Norisi užsitikrinti pastovius darbus, todėl Gediminas ieško projektų užsakovų namų statybos bei renovacijos darbuose.

 

G. Žynelio nuomone, ne visos renovacija užsiimančios įmonės atsakingai žiūri į darbą, todėl žmonės nusivilia, nepasitiki, bijo pradėti renovaciją ir ši niša lieka neišnaudota: „Mes dirbame atsakingai tam, kad turėtume užsakovų. Dirbame su renovacijomis kaip subrangovai.“

 

Namų statybose „Kaunietis“ komanda atlieka visus darbus, nuo pamatų klojimo iki vidaus apdailos darbų, statomi ir A++ energinio efektyvumo klasės namai. Gediminas džiaugiasi teigiamais klientų įvertinimais, kurie tik patvirtina, kad pastangos dirbti gerai visada atsiperka.

 

MB "KAUNIETIS"

Gediminas Žynelis

Europos pr. 34-47, Kaunas

Tel.: +370 672 10753

gediminasy@gmail.com

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2022 05 23 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2022. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite