Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Steinel”: patikima sensorinė technika. Kiekvienam.

   2007-03-27

UAB „Kvarcas” nuo 1993 metų specializuojasi sensorinės technikos srityje. Tai vienintelis Vokietijos firmos „Steinel GmbH” atstovas Lietuvoje. Firma „Steinel GmbH” yra viena pasaulio lyderių šioje srityje. Jos gaminiai pasižymi išskirtine, tikrai vokiška kokybe – skirtumus akivaizdžiai pajus kiekvienas, ypač kas anksčiau jau yra „apsvilęs„ naudodamas pigią sensorinę  techniką iš Kinijos ar kitų šalių.

UAB „Kvarcas„ importuoja „Steinel„ produkciją į Lietuvą ir organizuoja prekybą, atlieka gaminių serviso paslaugas, konsultuoja techniniais klausimais. „Steinel” sensorinius produktus galima įsigyti daugelyje žinomų šalies įmonių, prekiaujančių elektros prekėmis. Tai ”Senukų prekybos centras”, „Ardena”, „Dogas”, „Elstila”, „Flamanda„ ir visa eilė kitų.

„Steinel” sensorinė technika skirta automatiniam šviesos valdymui – sensoriaus jautrumo zonoje užfiksuotas judesys ją įjungia, o po vartotojo paties nusistatyto laiko tarpo šviesa automatiškai išjungiama. Kai kurie modeliai turi papildomas funkcijas – tai „švelnus” šviesos įsijungimas ir išsijungimas, 4 valandų pastovaus švietimo funkcija, „budintis” režimas. Sensorinė technika leidžia gyventi patogiau – nereikia tamsoje ieškoti šviesos jungiklio, o jums vaikštant po namus ar aplink juos, šviesa „vaikšto„ kartu su jumis. Saugu, patogu, ekonomiška!!!

Firma „Steinel” gamina judesio sensorius ir sensorinius žibintus laukui bei vidaus patalpoms. Judesio sensoriai yra dviejų rūšių – infraraudonųjų spindulių (IRS) ir radijo bangų. IRS judesio sensoriai gali būti naudojami tiek lauke, tiek ir viduje, radijo bangų judesio sensoriai naudotini tik vidaus patalpose. Radijo bangų sensorių pranašumas prieš IRS sensorius yra tas, kad radijo bangų sensorius gali būti paslėptas po šviestuvo gaubtu ar kitu konstrukciniu elementu. Taip negadinamas šviestuvo dizainas.

 Visa „Steinel” produkcija gaminama iš aukščiausios kokybės medžiagų ir komponentų. Gamybos procese penkiuose skirtinguose gamybos etapuose vykdoma kiekvieno gaminio kokybės kontrolė. Firma nuolat atnaujina savo gaminių asortimentą, daug dėmesio skiria naujovėms. Savo ruožtu, vis naujus, geresnės kokybės ir šiuolaikiškesnio dizaino ir techninių savybių gaminius klientams siūlo ir „Kvarcas”.

Pagal sudėtingumą ir funkcines galimybes „Steinel” produkcija skirstoma į dvi pagrindines grupes: mėgėjams ir profesionalams. Tiesioginiams vartotojams pritakyti gaminiai yra paprastesni, taip pat paprastesnis ir jų montažas bei valdymas. Profesionalams skirta produkcija yra tobulesnė, tad ir kiek sudėtingesnė.

   „Jau antrą dešimtmetį tiekiame Lietuvos pirkėjams „Steinel” sensorinę techniką, - sako Virginijus Kaupas, UAB „Kvarcas” vadovas. – Akcentuojame aukštą produktų kokybę, techninius privalumus, dedame visas pastangas, kad mūsų servisas lygiuotųsi į gaminių kokybę. Gamintojo vardas ir produktų kokybė, mūsų įdirbis ir augantis aukšto lygio komforto poreikis lemia nuolat  augančias realizacijos apimtis.„

Žinoma, ne paskutinėje vietoje ir ekonomija – juk be reikalo plieskianti šviesa tikrai nepadės sutaupyti. Tad jeigu jūs, šiuolaikiškas žmogus, susidomėjote šia produkcija ir jos privalumais, užsukite pas mus. Ir visai nesvarbu, kad jūsų namas ar butas jau pastatytas ar suremontuotas – mes rasime sprendimus visais atvejais, apsieinant be didesnių remonto darbų.

Neries kr. 32, Kaunas
Tel. (8- 37) 408 030
info@kvarcas.lt

Vingrių g.13, Vilnius 
Tel. (8-5) 235 4235

www.kvarcas.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 06 03 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite