Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Agro straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„STIGA“ – švediška miško, sodo ir parko technika Lietuvoje

   2009-05-25

Galima sakyti, kad UAB „Swedish Transport Technics“ yra „STIGA“ Lietuvoje. Lietuvos įmonė, tarp klientų žinoma kaip „Sodo technikos centras“, jau daug metų atstovauja mūsų šalyje Švedijos koncernui STIGA. Šio gamintojo vardas– tai patikimos ir kokybiškos technikos sodo, miško bei parko priežiūrai sinonimas. Švedijos koncernas atšventė savo 75 metų jubiliejų, tad jau yra laiko ir klientų patikrintas gamintojas. Tai gamintojas, kuris renkasi patikimus ir profesionaliai dirbančius partnerius. „Swedish Transport Technics“ yra toks partneris – stiprus įmonės serviso tinklas, galintis pagelbėti iškilus ir didelei, ir mažai problemai, puikiai dera prie garsaus Švedijos gamintojo kokybės.   

„STIGA“ – tai taitechnika, sukurta su skandinaviška meile gamtai ir šiaurietišku praktiškumu bei rūpesčiu žmogui. Koncerno konstruktoriai niekada nestovi vietoje – kasmet pasiūlo ką nors naujo ir originalaus.

Šiemet „STIGA“ išleido naują vejapjovių seriją – naujoji technika iš karto krinta į akis savo juodos ir geltonos spalvų deriniu.   

„STIGA“ neseniai ėmė siūlyti pirkėjams sodo traktorius su visais keturiais varomaisiais ratais. Tai labai funkcionali novatoriška mašina, žymima 4WD techniniu pavadinimu ir „Park“ prekės ženklu. Ji tiesiog nepamainoma ten, kur sunku pravažiuoti. Niekam ne paslaptis, kad tokia padėtis dar tebėra į daugelį Lietuvos sodybų vedančiuose keliuose, o ką jau kalbėti apie tai, kad toks traktorius gali lengvai pravažiuoti ten, kur iš esmės nėra jokio kelio.

Dėl 4WD valdymo ypatybių šis traktorius ypač patogus ten, kur mažai vietos apsisukti – jis labai manevringas. Taip yra todėl, kad sukant jo vairą, ratų padėtis nesikeičia – traktoriukas sukasi per vidurį, leisdamas atlikti idealų posūkį apskritimu. Galiniai traktoriuko ratai visada seka priekinių ratų vėžėmis.

„STIGA Park“ traktoriai gerokai pranašesni už daugelį konkurentų ir savo universalumu. Pakanka pakeisti priekyje montuojamą padangą, ir traktorius gali tapti sniego valymo mašina ar aeratoriumi. Visi „Park“ traktoriai gali naudoti apie 20 skirtingų agregatų. „STIGA“ konstruktoriai, kaip visada, neužmiršo ir technikos patogumo dirbančiam žmogui – diduma priedų yra montuojami priekyje. Dėl to traktorių vairuojantis žmogus gali puikiai matyti, kaip mašina pjauna žolę sodo kampe, patvoryje ar apie medelius. Dirbdami tokia technika jūs pirma nupjausite žolę, o tik paskui ant jos užvažiuosite.

„STIGA“ sodo traktoriukų asortimentą sudaro keturios skirtingos mašinų grupės, žymimos „Garden“, „Estate“, „Villa“ ir jau minėtu „Park“ prekių ženklais. Jie visi gali naudoti daug skirtingų padargų, tad svarbu išmokti, kokį padargą kada reikia naudoti. Tokio pobūdžio konsultacijas Lietuvoje kvalifikuotai teikia profesionalūs „Swedish Transport Technics“ konsultantai.

„Swedish Transport Technics“ siūlo visą koncerno „STIGA“ asortimentą – tai, ko gali prireikti sodo, parko, privačios valdos priežiūrai, tvarkymui. Tai – ir vejų bei dirvos priežiūros traktoriukai, vejapjovės, sodo kultivatoriai, šakų smulkintuvai, gyvatvorėms prižiūrėti skirtos žirklės ir daugybė kitų mašinų. 

„STIGA“ – viena stipriausių pasaulio vejos pjovimo mašinų kūrimo bei gamybos įmonių. Įmonė iš kokybiškų žaliavų gamina savo patyrusių konstruktorių kurtas mašinas, skirtas ir profesionalui, ir mėgėjui sodininkui. Tokios mašinos ilgaamžės, be to, jas lengva utilizuoti pasibaigus naudojimo laikui.

Koncerno gamintas  mašinas lengva ir patogu eksploatuoti, nes jų konstrukcijos lengvai transformuojamos. Be to, dirbti jomis yra patogu – maža vibracija, tarša ir triukšmas, jos ergonomiškos.  

Patyrę ir kvalifikuoti „Swedish Transport Technics“ konsultantai padės išsirinkti sodo priežiūros mašiną, labiausiai atitinkančią jūsų poreikiams bei finansinėms galimybėms. Reikalui esant, jie atvyks ir į Jūsų sodybą – tam, kad galėtų objektyviai ir išsamiai įvertinti, kokie gi iš tikrųjų Jūsų poreikiai.  

„STIGA“ ir „Swedish Transport Technics“ kaip tik ir dirba tam, kad patenkintų Jūsų poreikius.

Parduotuvės:
KAUNE
Pramonės pr. 11
Tel.: 8 37 260376
kaunas@sodotechnika.lt
www.sodotechnika.lt

ŠIAULIUOSE:
Žemaitės g. 59
Tel./fax: 8 41 520269
siauliai@sodotechnika.lt
www.sodotechnika.lt

VILNIUJE:
Verkių g. 44, D korpusas, 84 sekcija (Medžio centras)
Tel./fax: 8 5 2728316
vilnius@sodotechnika.lt
www.sodotechnika.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite