Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Stiklo ir krištolo žavesys – už sąžiningą kainą

   2008-10-16

Įmonė „Rimineta“ siūlo tokį stiklo ir krištolo dirbinių asortimentą, kokio kitur nerasite. Tokių gaminių gama čia labai plati ir patys gaminiai - kitokie negu kitur.

„Rimineta“ ypač didelį dėmesį skiria stiklo ir krištolo gaminių importui iš Baltarusijos. Įmonė yra Gardino srityje, Lydos rajone veikiančio fabriko „Neman“ oficialus atstovas Lietuvoje. Toks įmonės statusas suteikia jai  - o tuo pačiu ir jos klientams – privalumų. Kas, jei ne oficialus gamintojo atstovas, gali pasiūlyti didžiausią gaminių asortimentą. Kas, jei ne įmonė, bendraujanti su gamintoju be jokių tarpininkų, gali pasiūlyti geresnę gaminio kainą?  

Yra žmonių, kuriuos baido pats žodis „baltarusiška prekė“. Bet stiklo ir krištolo fabrikas „Neman“ sukuria  tokią baltarusišką prekę, kurią tikrai vertą pirkti. Energetiniai resursai ir darbo jėga Baltarusijoje pigesni negu daugelyje kitų Europos šalių, o fabrikas „Neman“ savo produkciją gamina naudodamas rankų darbą. Kiekvienas žinovas jums pasakys, kokia yra rankų darbo gaminio vertė. Prie to dar pridursime, kad kokybe ir išvaizda „Neman“ gaminiai nė kiek nenusileidžia čekiškiems ar prancūziškiems stiklo ar krištolo gaminiams, o kainos atžvilgiu nepalyginamai patrauklesni už savo konkurentus.       

Gamyklos „Neman“ krištolas yra vienas geriausių Europoje. Pirmiausia taip yra dėl jo cheminės sudėties. Juk krištolas nuo įprastinio stiklo skiriasi tuo, kad jame yra didelis kiekis metalų oksidų, suteikiančių jam nepakartojamą skambesį ir skaidrumą. Dar vienas išskirtinis „Neman“ gamyklos krištolo bruožas – raižiniai. Įmonė turi ilgametę tokios produkcijos gamybos patirtį, senas tradicijas. Rankų darbo raižiniai – labai puošnūs ir patraukiantys akį. Jų variantų – labai daug, nuo klasikinio krištolo raižinio iki naujausių šios srities madų. Toks krištolas gali tiesiog nušviesti Jūsų namus ir suteikti jūsų stalui neprilygstamo žavesio.        

Kad tai nėra joks atsitiktinumas, liudija ir kitas faktas: baltarusiškas krištolas iš „Riminetos“ keliauja užsakovams iš Prancūzijos, Švedijos, Vokietijos. Tose šalyse puikiai suprantama, kokia yra tikroji rankų darbo vertė. Vakariečiai kur kas noriau perka krištolo gaminius, kuriuose daugiau raižinių – jie ieško unikalių daiktų.     

Į Lietuvą sugrįžta krištolo mada. Dar ne taip seniai buvo bandoma paslėpti nuo svečių krištolo vazas ar taures lyg kažkokią praeities atgyveną, kai kas paskubėjo iš viso atsisakyti krištolo indų ar kitų dirbinių. Bet mados keičiasi, o kokybiški gražūs dirbiniai lieka. Ir krištolas vėl žėri garbingoje namų vietoje.  

„Rimineta“ siūlo ir didžiulį skaidraus stiklo gaminių pasirinkimą. Tai įvairiausios taurės, taurelės, stiklinės, stikliukai, ąsočiai, žvakidės, grafinai. Čia galima įsigyti ir visokių malonių smulkmenų, kurios puikiausiai tinka kaip originalios dovanos. Indai yra įvairiausio dydžio, tūrio ir formų.

Įmonė taip pat prekiauja matinio ir spalvoto stiklo gaminiais.

Ypač didelį dėmesį „Rimineta“ skiria vazų asortimentui. Ne be reikalo šią įmonę pamėgę floristai – jiems nuolat reikia įvairiausio dydžio ir formos vazų, kurios naudojamos originalioms gėlių kompozicijoms,. tikriems meno kūriniams kurti. Floristams čia tikrai yra iš ko rinktis – nuo mažų vazelių iš plonyčio stiklo iki didžiulių vazų iš storo stiklo, vazos - įvairiausių formų, didelis specialių vazų orchidėjoms asortimentas, kiti reikalingi gaminiai.

Čia galima įsigyti ir įvairiausių dydžių ir formų žvakidžių.

„Riminetoje“ gausu ir gaminių iš spalvoto stiklo – įvairių malonių niekučių, kurie papuošia mūsų gyvenimą, ir sykiu praktiškų daiktų.

„Rimineta“ stiklo ir krištolo mažmena bei didmena užsiima nuo 1999 metų – jau visai arti įmonės 10-mečio jubiliejus. Kaune „Rimineta“ turi dvi parduotuves. Viena iš jų įsikūrusi Žemuosiuose Šančiuose, Siūlų gatvėje. Čia, pagrindinėse įmonės patalpose, prekiaujama ir didmena. Dar vieną parduotuvę „Rimineta“ turi prekybos miestelyje „Urmas“, ji veikia ir sekmadieniais. Įmonės parduotuvė veikia ir Vilniuje.

„Rimineta“ yra ideali vieta tam, kam sudužo vienas ar kelios stiklinių ar krištolinių indų komplekto taurės ar kitoks indas. Įmonė prekiauja ne tik komplektais, ji parduoda gaminius ir po vieną.

„Rimineta“ už sąžiningą kainą siūlo tai, kas gražu ir praktiška.

IĮ „Rimineta“

Didmeninė ir mažmeninė prekyba:
Siūlų g. 3, Kaunas
Tel. 8 37 342263
Faks. 8 37 342203
Mob. tel. 8 686 55731; 8 687 22258
Darbo laikas: I-V  8.00-18.00

Mažmeninė prekyba
Prekybos miestelis „Urmas“
Pramonės g. 16 Kaunas
Žalioji galerija, 2 sandėlis
Tel. 8 620 53124
Dirbame ir sekmadienį

info@rimineta
www.rimineta.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite