Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Stiklo plėvelė ant sienos – moderni dekoro technologija

   2012-11-14

Įsipyko plytelėmis papuošta siena tarp integruotų virtuvės baldų? Kažkada atrodė graži – dėl to tas plyteles ir išsirinkote. Bet keičiasi mūsų skonis, galų gale, keičiasi ir pačios plytelės – jos praranda spalvą, kaupia nešvarumus tarpuose.

Mintis apie būtinybę daryti remontą virtuvėje nedžiugina – visą laiką trūksta tai pinigų, tai laiko, tai ir vieno, ir kito. Juk daužant plyteles vargu ar pasiseks apsaugoti virtuvės baldus. Vadinasi, reikia dar daugiau pinigų – dar ir virtuvės baldams pakeisti.
„Iš pirmo žvilgsnio gal ir nelengva patikėti, bet virtuvės sieną puikiai galima papuošti stiklo plėvele, - pasakoja Živilė Vaitkūnienė, UAB „Aša“ direktorė. – Tokiu atveju visai nereikia pašalinti senos sienos dangos, o dekoravimo galimybės tampa, galima sakyti, beribės. Juk ant plėvelės galima perkelti bet kokį ornamentą, bet kokį vaizdą. Galima puikiausiai prisiderinti prie aplinkos, prie esamo dizaino“.
Įmonė puošdama patalpą naudoja tokią technologiją: sieną padengia grūdintas stiklas, kuris yra septynis kartus tvirtesnis už įprastinį, be to, atsparus karščiui. Iš jo vidinės pusės klijuojama 80 laipsnių karštį atlaikanti plėvelė su ornamentu ar fotonuotrauka. Stiklas gali būti įstatomas į bėgelio tipo laikiklį, gali būti pritvirtinamas specialiais varžtais. Dar viena papildoma plėvelė dengia senąją sieną ir kartu suteikia papildomo atspalvio ornamentui.
„Viskas atliekama labai saugiai – stiklų montavimo darbus vykdo kelios gerai žinomos stiklo firmos“, -pasakoja įmonės vadovė.
 „Aša“ yra sukaupusi didelę dizaino pavyzdžių biblioteką, įmonės specialistai siekia mokytis ir iš klientų siūlomų ar jau jų namų aplinkoje pritaikytų dizaino sprendimų.
„Apetitą keliantys maisto atvaizdai yra visai tipiškas sprendimas virtuvei, to pageidauja daug klientų“, - pasakoja UAB „Aša“ direktorė. – Tokie atvaizdai, puošiantys keramines plyteles atrodo kuklūs ir neišvaizdūs palyginti su ta vaizdo kokybe, kurią gali perteikti mūsų siūloma technologija. Juk nėra jokių kliūčių perkelti ant plėvelės bet kokią nuotrauką, bet kokį „skanų“ natiurmortą. Tikroviškas ryškus vaizdas tikrai pakels nuotaiką“.
Bet maisto atvaizdai yra tik vienas iš daugelio būdų papuošti virtuvę. Galima ant sienų perkelti didžiulius Nidos vaizdus, populiarūs yra Niujorko, Romos, naktinio Kauno vaizdai.
„Žmonės identifikuoja save su gimtuoju miestu, tad pastarasis scenarijus yra labai populiarus, - pasakoja pašnekovė. – Bet pasitaiko ir kitokių sprendimų. Juk tiek originalių nuotraukų slypi mūsų albumuose. Jos dažnai mums atrodo kaip pilkos pelenės, bet kartais specialistui nereikia labai daug paversti tas nuotraukas tikromis puošmenomis“.
Ir tikrai, juk spalvota nuotrauka gali visiškai pasikeisti pavertus ją juodai balta arba uždėjus rudos spalvos „sepijos“ atspalvį. Nuotraukos perspektyvą gali smarkiai pakeisti jos pakitęs dydis, o aprašomoji technologija nežino jokių ribų ir dekoracijų dydžiui. Ji taip pat leidžia „patiražuoti“ šiek tiek tų pačių Neringos kopų ar Niujorko kvartalų, jei reikia platesnės dekoracijos.
„Dydis – jokia problema, nedidelių problemų kartais gali sukelti smulkmenos, - pasakoja pašnekovė. – Įsivaizduokite elektros kištuką, jungtuką ar kokia kitą prozišką detalę, atsiradusią visiškai netinkamoje nuotraukos vietoje. Tokie dalykai yra viena iš priežasčių, dėl kurių visada labai atidžiai išnagrinėjame patalpą.“
„Plėvelei, užklijuotai ant stiklų, mes suteikiame standartinę 5 metų garantiją, - pasakoja įmonės vadovė. – Pasikeitus madai ar šeimininkių skoniui, ją labai lengva pakeisti kita.“
Toks patalpos puošimas stiklu, dekoruojant plėvele, standartiniu atveju kainuoja apie 300 litų už kvadratinį metrą. Nestandartiniai atvejai, suprantama, brangesni.
„Aša“ taip pat dekoruoja ir stiklines pertvaras. Toks dekoravimas atlieka ne tik estetinę, bet ir ženklinimo funkciją – ar niekad neteko matyti, kaip svetimoje vietoje kas nors ima ir atsitrenkia į stiklą? Galima dekoruoti slankiojančių spintų duris, pagyvinti vaiko kambarį.
Ant stiklo esančios plėvelės gali atlikti ne tik dekoratyvines funkcijas. Yra plėvelių, kurios skirtos apsisaugoti nuo žaibiškos vagystės – jos teikia apsaugą tas kritines 5-7 minutes, lygiai tiek laiko, per kiek nuo signalo gavimo pulte įsipareigoja atvykti apsaugos tarnyba. Taip pat yra plėvelių, kurios atspindi iki 30 procentų žiemą iš patalpos išeinančios šilumos, o vasarą karštį sumažina dvigubai. Kitos rūšys skirtos apsaugoti nuo saulės šviesos ar nuo per daug smalsių kaimynų žvilgsnių. Tokias ir daugelį kitų plėvelių gali pasiūlyti „Aša.“

1. Sieną puikiai galima papuošti stiklo plėvele. Paviršius ne tik tampa visiškai lygus. Jos dekoravimo galimybės tampa, galima sakyti, beribės. Juk ant plėvelės galima perkelti bet kokį ornamentą, bet kokį vaizdą.
2. Sieną padengia grūdintas stiklas, kuris yra septynis kartus tvirtesnis už įprastinį, be to, atsparus karščiui. Iš jo vidinės pusės klijuojama plėvelė su ornamentu ar fotonuotrauka . Toks dekoravimas yra visiškai saugus. Dar viena papildoma plėvelė dengia senąją sieną ir kartu suteikia papildomo atspalvio ornamentui.
3. Nėra jokių kliūčių perkelti ant plėvelės bet kokią nuotrauką, bet kokį „skanų“ natiurmortą, šeimyninę nuotrauką, naktinio Kauno ar Niujorko vaizdą.

Živilė Vaitkūnienė
UAB „Aša“ direktorė
Partizanų g. 17, Kaunas
+370 37 411566, +370 686 32325
info@pleveles.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite