Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Stokker“ įrankių centrai: kokybiška įranga ir įrankiai statyboms

   2008-04-05

„Stokker“ prekybos tinklą, kuriame prekiaujama statybiniais įrankiais ir technika, valdo Estijos kapitalo UAB MECRO TECHNIKONAS. Šiuo metu šis tinklas yra vienas iš šios srities lyderių Lietuvoje – per 4 metus įmonė net šešis kartus padidino apyvartą. Bet tai dar ne riba – tinklas „Stokker“  planuoja per artimiausius kelerius  metus išauginti pardavimus dvigubai ir iki trijų kartų išplėsti prekybos salonų skaičių.

„Stokker“ prekybos tinklas siūlo labai platų prekių asortimentą – jeigu skaičiuoti su atsarginėmis dalims, jis siekia iki 60 tūkstančių pavadinimų. Šiame asortimente – maždaug 120 prekių ženklų produkcija, gaminta Vokietijos, Skandinavijos šalių, JAV, Šveicarijos, Didžiosios Britanijos gamintojų. Tai įvairių grupių prekės – nuo stambios technikos, tokios kaip angliški traktoriai JCB ar vokiški krautuvai „Still“, pritaikyti sandėliams. Didžiosios Britanijos firma JCB yra strateginis įmonės partneris, jos technikos pardavimai sudaro žymią dalį „Stokker“ apyvartoje.

Prekybos tinkle taip pat prekiaujama įvairia grunto tankinimo technika – ja gruntas paruošiamas prieš asfaltavimą, betonavimą ar plytelių klojimą, tokio grunto paviršius tampa stabilus ir danga ilgiau laiko. Galima įsigyti įvairios betono tankinimo įrangos, kuri leidžia pašalinti iš skysto betono vandens perteklių ir panaikinti oro tarpus.

„Stokker“ galima rasti gausų įrankių medžio apdirbimui asortimentą – nuo įrankių medžiui pjauti iki šlifavimo ir kitos įrangos. Parduodami ir kitokie elektriniai ar pneumatiniai prietaisai, reikalingi statybų metu – kad ir įvairiems gręžimo, betono griovimo darbams. Kaip atskirą šios srities įrankių kategoriją verta išskirti pjovimo įrangą, skirtą įvairioms medžiagoms pjaustyti, gręžimo prietaisus su deimantiniais grąžtais – jie tinka, pavyzdžiui, betonui gręžti.

Jeigu jums reikia profesionalios įvairių rūšių suvirinimo įrangos, irgi verta ateiti į „Stokker“. Čia taip pat parduodami įvairūs statybose reikalingi matavimo įrankiai – nuo paprasčiausių gulsčiukų iki lazerinių ar mechaninių įtaisų, skirtų vienodam lygiui nustatyti tveriant tvoras ar įstatant langus, kitiems tikslams.

„Stokker“ centruose taip pat galima įsigyti įvairios valymo ir švarinimo įrangos – įvairių siurblių, aukšto slėgio plovimo įrangos. Čia parduodamos automobilių plovyklos ir automobilių servisams skirta įranga.

Kiekviename „Stokker“ prekybos centre siekiama turėti aptarnavimo centrą, kuriame būtų teikiamos ne tik smulkių įrankių remonto ir garantinio bei pogarantinio aptarnavimo paslaugos. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje esančiuose „Stokker“ centruose jau įkurti ir dideli stambios technikos remonto ir aptarnavimo padaliniai, planuojama tokių padalinių tinklą plėsti.

„Stokker“ nuolat atnaujina savo prekių asortimentą. Kiekvienoje prekių grupėje stengiamasi pasirinkti tiekėją, kuris yra tarp pasaulinių lyderių, gaminiai pasirenkami pirmiausia įvertindami jų kokybę, o ne kainą. Lietuvoje vis daugiau klientų, kurie supranta, kad už kokybę verta mokėti brangiau.

Per pastaruosius metus „Stokker“ energingai plėtėsi. Pagrindinės to priežastys yra kelios. Pirmiausia, prekybos tinklas siūlo ne tik platų prekių asortimentą, kurį nuolat atnaujina, taip pat nuolat ieškoma tik aukštos kokybės prekių, nes siekiama, kad pirkėjas sugrįžtų. Dar viena stiprioji įmonės veiklos pusė yra puikus jos personalo darbas. Siekiama, kad „Stokker“ darbuotojai būtų ne vien paprasti pardavėjai, kad jie galėtų iš tikrųjų atlikti konsultanto funkciją profesionalams statybininkams. Tai padaryti gali tik tas darbuotojas, kuris ne tik išmano apie įrankius, bet taip pat gali profesionalo lygmeniu su statybininku kalbėti apie įrankių pritaikymą statybose.  

MECRO TECHNIKONAS yra vienas iš didžiausių įrankių ir statybinės technikos pardavėjų Lietuvoje, bet tai netrukdo įmonei planuoti šiemet apie 50 procentų padidinti statybinių mašinų rinkos dalį Lietuvoje ir metų gale viršyti 20 procentų šalies rinkos dalies ribą. Šiemet tikimasi 100 milijonų litų apyvartos. Tolesnio augimo leidžia tikėtis ir tai, kad Lietuvoje veikianti įmonė yra viena iš mažiausių „Mecro“ grupėje – vadinasi, turi didelius rezervus augimui.

Vasario mėnesį MECRO TECHNIKONAS atidarė naują savo saloną Panevėžyje, šiemet planuojama atidaryti antrą parduotuvę Vilniuje. O per artimiausius 5 metus salonų skaičių planuojama padidinti iki dvidešimties. Artimiausiu metu mąstoma apie plėtrą Pietvakarių ir Šiaurės Vakarų Lietuvos regionuose.    

UAB MECRO TECHNIKONAS – Estijos kapitalo „Mecro“ įmonių grupės narys. Grupės metinė apyvarta 2006 metais siekė apie 135 mln. eurų. Baltijos šalyse „Mecro“ turi 30 „Stokker“ įrankių ir statybinės technikos parduotuvių, iš jų 8-ios veikia Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ir Utenoje.

„Mecro“ veiklą Lietuvoje pradėjo prieš beveik dešimtmetį, prieš pustrečių metų ji įsigijo Kauno UAB „Technikonas“, vieną iš įrankių prekybos lyderių, vėliau abi įmonės buvo sujungtos.

UAB MECRO TECHNIKONAS
Islandijos pl. 5, 49178 Kaunas
tel. (+370) 37 310 959
faks. (+370) 37 424 041
kaunas@stokker.com
www.stokker.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2022 05 27 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2022. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite