Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Sugedo kondicionierius – nelauk eilėse

   2016-09-26

Karštą vasaros dieną atsisėsti į automobilį su puikiai veikiančiu kondicionieriumi daugeliui yra tikras malonumas. Tačiau kondicionieriai, kaip ir visi įrengimai, kartais genda ar pradeda veikti nekokybiškai. Vairuotojui tai gali virsti nepageidaujama problema, išgirdus, kad taisymas gali užtrukti net keletą savaičių.

 

Jei automobilyje pradėjo prasčiau vėsti oras, ar įjungus variklį girdisi neįprastas garsas, panašus į guolio garsą, - jau reikėtų susirūpinti kondicionieriaus darbu. Kondicionierių problemos vairuotojus dažniausiai užklumpa vidurvasaryje, tad dažniausiai susidaro gana ilgos eilės autoservisuose, kurių specializacija automobilių kondicionierių taisymas. Deja tokių specializuotų autoservisų Kaune yra nedaug.

 

Tačiau net ir pačiomis karščiausiomis vasaros dienomis, didelių eilių, norint pataisyti kondicionierių, galima išvengti. Paprastai dauguma vairuotojų kreipiasi pagalbos į autoservisus, kurie įsikūrę arčiau miesto centro, todėl ir tenka gana ilgai laukti. Tokią pat kokybišką tik žymiai operatyvesnę kondicionierių remonto paslaugą galima gauti ir atokiau nuo centro Partizanų gatvėje  įsikūrusiame autoservise „Autošaltis“. Tai vienas iš nedaugelio Kaune specializuotų autoservisų, remontuojančių lengvųjų ir krovininių automobilių kondicionierius. Autoservise dirbantys patyrę meistrai paprastai kondicionieriaus remontą atlieka tą pačią dieną, tik ypač karštomis vasaros dienomis gali tekti palaukti 2-3 dienas.

 

Ši įmonė jau turi 15-os metų darbo patirtį. UAB „Autošaltis“ direktorius sugedusio kondicionieriaus kaukiančius guolius atpažįsta iš karto. Pasak vadovo apie 60 procentų visų gedimų susiję su sandarumo problemomis ir su išėjusiu iš kondicionieriaus freonu. Nemalonus kvapas automobilio salone ir prastas vėdinimas dažnai būna susijęs su oro filtru, kurį pakeitus viskas susitvarko. Įmonės vadovas pataria apsilankyti pas kondicionierių meistrus iš karto, pajutus, jog automobilyje pradėjo prasčiau vėsti oras. Juk remontuoti pigiau kol gedimai dar netapo rimtesni.

 

UAB “Autošaltis” kondicionierius remontuoja naudojant ir senas, ir naujas detales. Paklausesnės yra senesnės detalės, nes tokiu atveju kaina yra patrauklesnė, o paslauga kokybiška.  Autoservise taip pat atliekama ir kondicionierių pildymas, oro padavimo sistemos dezinfekcija bei kondicionieriaus sistemos plovimas. “Autošaltis” taip pat atlieka automobilio elektrinės dalies, įpurškimo, vėdinimo sistemų remontą, taiso ABS sistemas, atlieka oro pagalvių remontą. Remontas atliekamas diagnostinės ir kompiuterinės įrangos pagalba. Įmonės vadovas džiaugiasi, kad jau įgijo platų pastovių klientų ratą, kurie atsiradus problemai vėl sugrįžta pas juos.

 


UAB „AUTOŠALTIS“

Partizanų g. 87A, Kaunas,
Tel. 8 616 55913, 8 616 55914
sjautosaltis@gmail.com
www.autisaltis.lt

 

1. UAB „Autošaltis“ - specializuotas autoservisas, remontuojantis lengvųjų ir krovininių automobilių kondicionierius. 
2. „Autošaltis“ meistrai paprastai kondicionieriaus remontą atlieka tą pačią dieną.


Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 07 08 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite