Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Sugedus automobiliui – ypač operatyvi ir kokybiška pagalba

   2016-09-28

Sugedus automobiliui, kiekvienam labai svarbu kuo greičiau gauti pagalbą ir ne bet kokią, o tikrai kokybišką. Ypač tai aktualu kai automobilis sugenda kelyje ir dar ne Lietuvoje.

Lietuvoje vis dar didelę dalį automobilių sudaro ne patys naujausi, o pakankamai padėvėti automobiliai. Tad vairuotojai pakankamai dažnai susiduria su įvairiomis problemomis – didesniais ar mažesniais gedimais. O ką bekalbėti apie sunkvežimius, kurie sugenda kur nors užsienyje – paprastai remonto paslaugos Vakarų Europoje gerokai brangesnės nei Lietuvoje. Tačiau tokiu atveju į pagalbą gali atskubėti pagalba ir iš Lietuvos.

Būtent suteikti techninę pagalbą bei atlikti remontą kelyje yra viena iš UAB „Eglaidija“ specializacijų. Pagalba kelyje ne mažiau svarbi ir Lietuvos keliuose sugedusiems sunkvežimiams. Ypač tai aktualu kai sugenda ypatingos paskirties krovinius vežantis transportas. „Pagalbos dažnai kreipiasi ūkininkai ir kiti žemės ūkio atstovai, kai sugenda grūdus, daržoves ir įvairius greitai gendančius maisto produktus vežantis transportas. Darbai atliekami greitai, tiksliai ir kokybiškai“ – sako įmonės vadovas Audronis Gulbinas. „Tai ne tik vieno ar dviejų kvalifikuotų šaltkalvių darbas, tai komandinis darbas, kuris apsprendžia visą darbų taktiką“ – komandos ir strategijos svarbą pabrėžia vadovas. Įmonės remontininkų komandos prieš vykdamos remontuoti turi nuspręsti kokių dalių, kokių įrankių gali prireikti, kaip greitai bus pristatytos dalys ir pan., o galbūt geriau nusiųsti pakaitinį automobilį, kad tęstų produkcijos pristatymą, tuo tarpu sugedusį transportuoti į servisą. Esant būtinumui, net ir pats vadovas važiuoja taisyti sugedusios transporto priemonės. Vienodai atsakingai taisomi tiek sunkvežimiai, tiek sportiniai automobiliai, kur net mažiausia smulkmena gali įtakoti lenktynininko sėkmę ar nesėkmę, tad čia atlikto darbo tikslumas ir kokybiškumas ypač matomas. Įmonėje taip pat taisomi bei nuomojami ir senoviniai automobiliai.

„Eglaidija“ taip pat teikia automobilių remonto ir aptarnavimo paslaugas savo autoservise, kuriame yra visa reikiama įranga. Įmonėje atliekamas sunkvežimių ir priekabų bei mikroautobusų remontas, ratų suvedimas, atstatoma priekabų bei puspriekabių ratų geometrija, remontuojami varikliai, pavarų dėžės, elektros instaliacija, oro sistemos bei atliekami kiti darbai. Tiek pats įmonės vadovas, tiek ir kiti darbuotojai dalyvauja ir tarptautinėse sportinių automobilių lenktynėse bei yra iškovoję ne vieną aukso medalį. Tad komanda, kuri yra įpratusi laimėti varžybose, yra pasiruošusi įvairiausiems iššūkiams ir darbe.

1.UAB „Eglaidija“ turi mobilias remontininkų komandas, kurios važiuoja šalinti sunkvežimių gedimų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
2.Įmonė atlieka sunkvežimių bei priekabų remontą, ratų suvedimą, ratų geometrijos atstatymą.
3.„Eglaidija“ atlieka sportinių bei senovinių automobilių remontą ir aptarnavimą.UAB „Eglaidija“
Ateities pl. 30B, Kaunas
vadovas Audronis Gulbinas
tel. 8 681 11437Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 11 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite