Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Sukurkite nuosavą SPA centrą savo namuose

   2008-04-05

Apie poilsio ir atsipalaidavimo būtinybę kalbama itin daug. Nuolat užsimenama ir apie labai greitą gyvenimo tempą, įtampą darbe, namų ruošą, daugybę neatidėliotinų reikalų. Tai yra patyręs tikrai ne vienas. Net neabejojame, jog daugelis skaitytojų puikiai supranta, apie ką čia kalbame ir gali patvirtinti, kad atitrūkti nuo įprastinės rutinos vis dėlto nėra taip paprasta. Įvertinus, kiek laiko užima prisiruošimas, nuvykimas ir pabuvimas SPA centre, sporto klube ar vandens pramogų parke, paaiškėja, jog vis dėlto laiką geriau skirti darbui ar šeimai...

Tačiau yra puikus būdas nugvelbti mažiau laiko nuo reikalų ir artimųjų bei tuo pačiu atsipalaiduoti! Norime Jums pristatyti prekinį ženklą „Lotus Spas“. Tai – masažiniai baseinai, pritaikyti įrengti tiek gyvenamųjų namų kieme, tiek jų viduje.

 Pirmiausia norėtųsi pristatyti „Lotus Spas“ išskirtinumus. Vienas pagrindinių yra pati masažinių baseinų gamybos filosofija. Jų kūrėjai ir gamintojai – neabejotini savo srities žinovai, ne vieną dešimtmetį paskyrę studijoms, konsultacijoms, bandymams. „Lotus Spas“ kūrimo procese į pagalbą buvo pasitelktos mokslo žinios, kineziterapeutų konsultacijos. Itin daug dėmesio skirta ne tik masažinių baseinų ergonomiškumui, patogumui, funkcionalumui, išvaizdai, bet ir galimybių išplėtimui, naudingumo padidinimui. Tarkim, tokia smulkmena kaip baseine iškilę švelnūs gumbeliai, nukreipti į jautrias masažuojamas vietas pėdose, riešuose, nugaroje. Jie išsklaido raumenyse susikaupusias pieno rūgštis ir padeda kūnui atsipalaiduoti. Toks mokslininkų tyrimais pagrįstas poilsio metodas vadinamas lytėjimo terapija arba kitaip – taktiloterapija.

 Reikėtų atkreipti dėmesį ir į dar vieną, itin praktinį “Lotus Spas” išskirtinumą. Dėl ypatingos masažinių baseinų gamybos technologijos, jas nesudėtinga prižiūrėti. Pirmiausia įrenginiai yra apšiltinami putomis, tuomet sumontuojami mechanizmai. Pabaigoje masažinio baseino pagrindas dar sykį užpildomas putomis. Konstrukcijų laikomų kampų ir keturių nuimamų sienelių dėka bet kada nesudėtingai galima patekti į baseino „vidų“ bei atlikti būtinąjį remontą. Daugelyje kitų baseinų, prieš tai nenuardžius apšildomojo putų sluoksnio, to padaryti neįmanoma. Taigi, „Lotus Spas“ – naujovė rinkoje, siūlanti dvigubą apšiltinimo sistemą. Ji yra unikali bei pranašesnė už kitas, nes geriau užtikrina energijos išnaudojimą, atlieka garso izoliacijos funkciją bei, kaip minėta, leidžia lengvai prieiti prie siurblių ir įrengimų.

 „Lotus Spas“ gamyboje naudojamos tik sertifikuotos ir išbandytos, patikrintos sudedamosios dalys. Tai užtikrina masažinių baseinų kokybę bei ilgaamžiškumą. „Lotus Spas“ gaminanti Kanados įmonė, kurios padalinys yra įsikūręs Slovakijoje, pagarsėjusi kaip išskirtinių gaminių autorė. Pavyzdžiui, kanadiečių pagamintomis kanojomis, dėl jų unikalių savybių ar patogumo, plaukia pasaulio čempionatuose laurus skinantys sportininkai.

 Kuriant „Lotus Spas“ suderinta visa, kas gali būti geriausia. Ramus miegas po maudynių, galvos skausmo mažinimas, hidromasažas, fizioterapija, refleksoterapija, taktiloterapija, aromoterapija, magnetoterapija, chromoterapija – tai tik dalis kūnui atpalaiduoti, pailsėti, atgauti jėgas skirtų priemonių. Galimybė įrengti masažinius baseinus namų viduje arba kieme, lepintis jose su šeimos nariais ar draugais,  pasirinkti baseino formą, spalvą, apdailą, purkštukus masažui, garso sistemą, vandens nebijantį pultelį – kiti „Lotus Spas“ baseinų privalumai.

Patogios ergonomiškos sėdimos vietos įrengtos pagal kineziterapeutų patarimus. Be to, jos yra naujo dizaino, erdvios – lengvai užapvalintos, o atlošai suteikia švelnią atramą. Dailiai išlenktos formos leidžia patogiai padėti kojas ir tuo pačiu natūralioje padėtyje atpalaiduoja viršutinę kūno dalį. Centre esantis kupolas pėdoms masažuoti atpalaiduoja ir pašalina skausmą po sunkios darbo dienos. Prie visų sėdimų vietų, kurių gali būti nuo dviejų iki septynių, yra minkštos pagalvėlės galvai. 

Įsirengę „Lotus Spas“ savo namuose galite atitrūkti nuo kasdienybės ir neeikvodami laiko nuvykimui iki SPA centro. Sutaupysite ir pinigų, nes brangiomis procedūromis galėsite lepintis kada tik panorėję, o už jas nereikės mokėti. 

Masažinis baseinas – galimybė sukurti atostogų aplinką tiesiog namo kieme. Stiprios srovės vanduo pavargusiems raumenims suteikia brangaus masažo seansui prilygstantį, raminantį ir stimuliuojantį efektą. Užmerkite akis, lėtai kvėpuokite ir pasinerkite į savo ramybės ir tylos rojų. 

Natūralaus tipo dirbtiniai tvenkiniai

Vandens telkinys sode – vienas išraiškingiausių aplinkos elementų. Tai ne tik žaisminga sodo puošmena, suteikianti Jūsų aplinkai daugiau individualumo, didesnę vertę, išskirtinumą. Svarbiausia, kad vanduo įtakoja sodo mikroklimatą ir mus pačius – ramina, kviečia pasiduoti laiko bei vandens tėkmei. 

Ne kiekviename sklype rasite tokią gamtos dovaną. Todėl siūloma pasitikėti specialistais ir namų teritorijoje įrengti dirbtinį tvenkinį. Tą padaryti galima bet kurioje valdos vietoje. Tvenkinio forma ir dydis priderinamas prie namo aplinkos. Jame pasodinami vandenį valantys augalai. Vandens paviršius gali būti viename lygyje su veja. 

Natūralaus tipo dirbtinių tvenkinių įrengimu rūpinasi savo srities žinovai!

Kontaktai:

Vilnius - tel. (8 5) 270 0806
Kaunas - tel. (8 620) 97709
Šiauliai - tel. (8 610) 08885
Klaipėda - tel. (8 46) 312 217
Panevežys - tel. (8 686) 15551
www.dirbtiniaitvenkiniai.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 30 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite