Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Sulūžo plastmasinė automobilio detalė? Neskubėkite ieškoti pakaitalo

   2019-10-16

Šiandien, automobiliuose plastmasės yra daugiau, nes įsivaizduojame – bamperis, žibintai, panelė, posparniai ir kt. Šios detalės būna pažeidžiamos auto įvykio metu arba tiesiog dėvisi ir sulūžta – bamperis nuplėšiamas užvažiavus ant bortelio, žibintai ir grotelės nukenčia automobilių susidūrimo metu, plastmasinės detalės salone tiesiog nusidėvi ir sulūžta. Ką daryti, jei sulūžo ar buvo pažeista plastmasinė automobilio detalė? Pirkti naują neoriginalų pakaitalą ar ieškoti analogiškos senos, naudotos detalės. UAV „Autoventis“ vadovas Saulius Cukanovas pataria neskubėti ir apsvarstyti kitus sprendimus.

Kaip greičiau ir pigiau sutvarkyti automobilį po avarijos?

Patekote į auto įvykį? Sudaužytas bamperis ir žibintai? Nusimato išlaidos ir kiti nepatogumai, kaip laikas be automobilio? Ar yra galimybė sutvarkyti automobilį greičiau ir pigiau? Taip, tokia galimybė yra – plastmasines detales galima tiesiog suvirinti karšto oro srove. Kol rasite, užsakysite ir atsisiųsite reikalingą detalę, naują arba naudotą, užims nemažai laiko, tuo tarpu senosios detalės suvirinimas kainuos pigiau ir užtruks trumpiau.

 

„Nukentėjo“ senas vienetinis arba naujas prabangus automobilis?

Dar vienas detalių suvirinimo privalumas – išlaikoma autentiška originali automobilio išvaizda. Į specialistus kreipiasi senų vienetinių arba išskirtinių naujų automobilių savininkai, taip pat žmonės, atsisiuntę po avarijos apgadintus automobilius iš JAV. Tokiems automobiliams rasti detalės pakaitalą yra sudėtinga, o jei automobilis senas – tiesiog neįmanoma.

 

Ką žinoti, prieš kreipiantis į specialistus?

Prieš patikint automobilį meistrui, reikėtų žinoti keletą dalykų. Pirma – skirtingų rūšių plastmasės susijungia, bet nesusilydo.  Pavyzdžiui, virinat įskilusį bamperį, yra prilydoma pridėtinė plastmasė – tai gali būti juostelė iš seno bamperio, posparnio ir kt. Jei ši plastmasė bus kitokio tipo, nei pats bamperis, medžiagos kaip reikiant nesusijungs. Automobiliui važiuojant, skirtingos plastmasės išsijudina ir atsiskiria. Tokiais atvejais, žmogus grįžta į servisą, prašo suvirinti iš naujo bei „įdėti tinklelį“ – tvirtinamąjį metalinį elementą. Toks variantas irgi nerekomenduojamas – įdėtas metalas po kurio laiko pradeda rūdyti, rūdys kyla iš po dažų ir bjauroja bamperio išvaizdą.

 

Pažangiausias lydymo būdas yra kokybiškas bemetalis suvirinimas – parenkama to paties tipo plastmasė, kuri, be papildomų laikiklių, organiškai sukimba ir susilieja su originalia detale. Įsitikinkite, jog jūsų pasirinkti meistrai taiko būtent tokį metodą. 

 

UAB „Autoventis“ yra įsikūrusi Kaune. Įmonė veikia nuo 1999 metų ir specializuojasi remontuojant plastmasines automobilių detales. Dėl patrauklių kainų ir nepriekaištingos įmonės meistrų reputacijos, į UAB „Autoventis“ kreipiasi klientai ne tik iš Kauno, bet ir iš aplinkinių miestų.

 

UAB „AUTOVENTIS“

Direktorius Saulius Cukanovas

Varnių g. 9, Kaunas

Tel. +370 687 30298

El. paštas info@auto-remontas.lt 

www.auto-remontas.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite