Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Sulūžo unikali metalinė įrenginio detalė? Ką daryti?

   2019-05-30

Įsivaizduokite, jog daugelį metų dirbate su gamybiniais įrengimais, bet netikėtinai sulūžo šio įrengimo metalinis komponentas. Ką daryti? Stabdyti gamybą, užsakyti detalę iš gamintojo ir laukti, kol atsiųs? Gerai, jei tas modelis dar tebegaminamas, o jei ne? O ką daryti, jei jums prireikė riboto kiekio unikalių metalinių komponentų – ar verta juos gamintis patiems? Apie tai pasakoja įmonės „Mechaniniai komponentai“ vadovas Tadas Danilevičius.

 

 

Sugedo įrengimų detalė - užsakyti atsarginę ar gaminti naują?

Gamyboje dažnai susiduriama su problema – pramoniniai įrengimai dėvisi, o detalės, net ir metalinės – sugenda. Kaip elgtis? Užsakyti pakaitinę detalę iš gamintojo, esančio Japonijoje arba JAV? Detalės paieška, užsakymas ir atsiuntimas užtrunka ne vieną dieną, stabdoma gamyba, įmonė patiria nuostolius. Blogiausia, jei įrengimai yra seni, o reikalingos detalės gamintojas tiesiog neturi, modelis nebegaminamas arba pats gamintojas nebeegzistuoja.

 

Tado Danilevičiaus teigimu, tokiu atveju galima tiesiog kreiptis į metalo apdirbėjus ir užsisakyti reikalingą detalę čia pat, vietoje. Detalę gausite kur kas greičiau – o gamyboje, net ir viena sutaupyta diena reiškia daug. Sprendimas paprastas– nereikės ieškoti, nerimauti, rizikuoti, o ir laukti teks trumpiau. Nors detalės kaina nebus daug pigesnė, nei perkant iš gamintojo, tačiau įmonė išloš finansiškai tuo, jog patirs mažiau gamybinių prastovų.

 

 

Įrengimų gamintojų dilema – gaminti patiems ar samdyti subrangovą?

Su panašiu klausimu susiduria ir gamybininkai, kuriems reikia riboto kiekio unikalių metalinių komponentų. Metalo apdirbimas yra sudėtingas dalykas – tam reikalingos brangios staklės, apmokyti darbuotojai, papildomos gamybinės patalpos ir kt.

 

Nemažai gamintojų mano, kad gamindami detales patys, atpigins savikainą, bet neįvertina papildomų aplinkybių – kad įrenginys nebus pilnai apkrautas, kad prekės galimai nebus paklausios, kad gamyba gali būti nutraukta, o įrengimų rinkos vertė bus nukritusi.

 

Tadas Danilevičius siūlo prieš perkant gerai apskaičiuoti, neskubėti ir apsvarstyti alternatyvą – patikėti šią užduoti įmonėms, kurios specializuojasi metalo apdirbimo srityje. Tokiu atveju, tiesiog gausite kokybiškas detales, neužsikraudami sau jokių papildomų rūpesčių. O jei nuspręsite detales gaminti patys – tai padaryti visada spėsite. 

 

UAB Mechaniniai Komponentai veikia rinkoje jau 3 metus. Įmonės darbuotojai turi sukaupę daugiau nei 10 metų patirtį. Įmonės devizas – tikslumas ir preciziškumas. Įmonė teikia paslaugas klientams Lietuvoje, Vokietijoje ir kitose šalyse. Ilgalaikiams klientams taikomos išskirtinės sąlygos.

 

 

UAB „MECHANINIAI KOMPONENTAI“

Tadas Danilevičius, direktorius

Chemijos g. 23, Kaunas 51331

Tel. Nr. 8 600 22992

El. p. info@mkomponentai.lt

 

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite