Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Sumažėjusi anglies dvideginio koncentracija kraujyje yra daugelio lėtinių ligų priežastis, bet kaip ją atstatyti?

   2017-01-12

Įvairūs straipsniai bei televizijos laidos teigia, kad dažnėjančių visuomenės sveikatos problemų priežastis – šiuolaikinis gyvenimo būdas. Skubėjimas, stresas, prasta mityba, nesuderintas darbo ir poilsio režimas neišvengiamai blogina mūsų sveikatos būklę ir savijautą. Bet kokia tikroji visų mūsų sveikatos problemų priežastis? Ar yra paprastų būdų atstatyti normalią organizmo būseną ir pagerinti savijautą?

         Širdies ir kraujagyslių ligos yra vieni iš didžiausių šių dienų žmonių žudikų. Kad ir kaip būtų keista, tradicinė medicina negali užtikrintai įvardinti šių ligų priežasčių, todėl dabartiniai medikamentai gydo tik jų simptomus. Pavyzdžiui, vaistinėse parduodama daugybė preparatų, kurie efektyviai kovoja su aukštu kraujo spaudimu, tačiau gydytojai negali paaiškinti, kas iš tikrųjų jį sukelia. Tokių pavyzdžių apstu, tačiau mokslininkai iš Samaros miesto Rusijoje ilgus metus tyrinėjo įvairius negalavimus, kuriais žmonės šiais laikais serga vis dažniau, ir padarė išvadą, kad visi jie turi bendrą priežastį – nepakankamą anglies dvideginio koncentraciją kraujyje.
        Šio tyrimo rezultatų logika labai paprasta – ligos prasideda tuomet, kai mūsų organizmas negali įsisavinti pakankamą anglies dvideginio, dar žinomo angliarūgštės vardu, kiekį. Kuomet taip atsitinka, organizmas negali įsisavinti ir deguonies, todėl smegenys siunčia signalą padidinti kraujo spaudimą, kad kūno ląstelės būtų pakankamai aprūpintos. Kitaip tariant, mokslininkai išsiaiškino, kad organizme susidarius anglies dvideginio trūkumui išauga insulto ir infarkto rizika, kyla pavojus susirgti ir kitomis ligomis. Dar blogiau tai, kad mes iš karto griebiamės vaistų kraujo spaudimui mažinti – tai neišsprendžia ląstelių aprūpinimo problemos, o ją kaip tik pablogina.

       

         Anglies dvideginio iš aplinkos gauname menkai – ore jo yra vos 0,03 %, o ir su maistu jo daug neįsisaviname. Kita vertu, angliarūgštė natūraliai susidaro mūsų organizme, tačiau nemažai jos išvaistome – anglies dvideginis sudaro net 3,3-4,7 % mūsų iškvepiamo oro. Kaip ištaisyti šią situaciją, pagerinti sveikatą ir savijautą? Galima atlikinėti specialius jogos kvėpavimo pratimus, tačiau jie yra gana sudėtingi ir jų efektyvumas nėra įrodytas. Geriau pasikliauti modernaus kvėpavimo treniruoklio pagalba.
       


        „Samozdrav“ kvėpavimo treniruoklis – vienas iš lengviausių būdų padidinti anglies dvideginio koncentraciją organizme ir taip išsilaisvinti iš daugelio lėtinių ligų. Šis kvėpavimo treniruoklis remiasi garsaus ukrainiečių mokslininko Konstantino Buteikos metodu, kurio esmė hiperventiliacijos vengimas atliekant specialius pratimus, kurių metu kontroliuojamas kvėpavimas, kartais jį visai sulaikant. Taisyklingai atlikti šiuos pratimus gana sudėtinga, galima sukelti ir nepageidaujamą šalutinį poveikį, pavyzdžiui, deguonies trūkumą. „Samozdrav“ treniruoklis yra daug patikimesnis būdas atkurti normalią anglies dvideginio koncentraciją kraujyje.
        Naudotis „Samozdrav“ prietaisu nesunku, tam nereikia didelių pastangų, užtenka įprastai kvėpuoti. Jo veikimo principas yra paprastas, bet kartu ir genialus – jis sumaišo mūsų iškvepiamas dujas su oru iš aplinkos, taip neleisdamas išvaistyti mūsų iškvepiamo anglies dvideginio. Kvėpavimas atmosferos oro ir žmogaus iškvėpto oro mišiniu per keletą mėnesių atstato sveiką angliarūgštės kiekį organizme, todėl atsinaujina kraujagyslių tonusas, normalizuojasi kraujo spaudimas, širdies apkrova, pagerėja organų aprūpinimas naudingomis medžiagomis. „Samozdrav“ prietaiso kūrėjai teigia, kad kasdienės 30-60 minučių trukmės treniruotės padės išvengti insulto, infarkto, įveikti tokias lėtines ligas kaip bronchinė astma, aritmija, atsikratyti galvos svaigimo, koordinacijos bei virškinimo sutrikimų, ar netgi numesti svorio. Iš tikrųjų, „Samozdrav“ prietaisas visapusiškai stiprina sveikatą ir gerina savijautą, o poveikis yra ne tik greitas, bet ir ilgalaikis.
        Atrodo per gerai, kad būtų tiesa? „Samozdrav“ treniruoklis jau yra pelnęs tarptautinį pripažinimą įvairiuose forumuose Briuselyje, Paryžiuje ir Maskvoje. Prietaiso kūrėjai už jį gavo ne vieną apdovanojimą, o ir kiti mokslininkai aktyviai reiškia susidomėjimą „Samozdrav“ treniruokliu. Tai yra bene vienintelis tokią didelę naudą organizmui nešantis prietaisas, kurį galima saugiai naudoti namie, jis nenaudoja elektros energijos ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Lyginant su nesibaigiančių vaistų ir procedūrų kainomis, „Samozdrav“ treniruoklis yra nebrangus ir visiems prieinamas būdas nesunkiai pagerinti organizmo sveikatos būklę.

Rūpinkitės savimi. „Samozdrav“ treniruoklis yra lengvas būdas išvengti daugybės sveikatos problemų bei pagerinti savijautą. Galima sakyti, jis suteikia galimybę tiesiogine to žodžio prasme įkvėpti sveikatos ir naujų jėgų. 

 1.    Žmonės visame pasaulyje vis dažniau serga širdies ir kraujagyslių ligomis. Tradicinė medicina gali efektyviai gydyti simptomus, tačiau patikimo šių negalavimų priežasčių paaiškinimo neturi.

2.    Mokslininkai iš Samaros atliko tyrimą ir išsiaiškino, kad daugelio ligų priežastis – sumažėjusi anglies dvideginio koncentracija kraujyje. Gyvybiškai būtinas anglies dvideginis dažnai išvaistomas su iškvepiamu oru.

3.    Pagal šiuolaikines technologijas pagamintas „Samozdrav“ treniruoklis padeda pakelti anglies dvideginio koncentraciją organizme ir taip sumažinti infarkto bei insulto riziką, išgydyti nuo daugelio lėtinių ligų, pagerinti savijautą.

 

UAB „Cosmicus salus“
www.salus.lt
Viršuliškių 75-30, Vilnius
+370 672 88108
az@salus.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 10 16 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite