Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Sunkvežimių automatinių pavarų dėžių pakeitimas į mechaninę.

   2018-10-15

Krovininių automobilių vairuotojai puikiai žino, jog pats didžiausias jų priešas - gedimas. Tam, kad išvengti didelių taisymo išlaidų bei negaišti laiko, visai neseniai buvo sugalvota nauja technologija - tai MB Atego krovininio automobilio automatinės pavarų dėžės perdarymas į mechaninę.

 

Nors ir vairuoti automobilį su automatine pavarų dėže yra kur kas lengviau, patogiau jų remontas yra labai brangus. Todėl įmonės „Vairada“ vadovas Virginijus Mickus pastebėjęs šią problemą suprato, jog yra 3 kartus pigesnis bei naudingesnis būdas perdaryti į mechaninę pavarų dėžę. Įmonės vadovas teigia: „Laikas, pinigai, paprastumas - trys pagrindiniai koziriai, kurie perdarius pavarų dėžę iš automatinės į mechaninę yra naudingi su problemomis susidūrusiam vairuotojui“.

Pirmasis, gendančio krovininio automobilio automatinės pavarų dėžės perdarymas į mechaninę pliusas yra mažesni taisymo kaštai. Dažnai automobilių su automatine pavarų dėže ištinka tokios problemos: pasenęs siurblys sudegina bloką, subyra greičio dėžė, sugenda elektronika, ir t.t. Tokių problemų remontas servisuose yra labai brangus, todėl dauguma krovininių automobilių vairuotojų ieško alternatyvos sutaupyti. Kadangi mechaninių pavarų dėžių taisymas yra paprastesnis bei užimantis mažiau laiko, automobilių priežiūra bei taisymas kainuoja mažiau lėšų.

Kitas pliusas krovininio automobilio vairuotojams yra laiko taupymas. Įprastai rasti krovininio automobilio problemos sprendimą bei jį suremontuoti užima ilgą laiko tarpą. Servisuose automatinės pavarų dėžės krovininių automobilių remontas užtrunka  ilgiau, nes norint surasti problemą, reikia daryti automobilio diagnostiką ir ne visada pavyksta aptikti tikrąją problemą iš pirmo karto.  

Trečiasis pavarų dėžės keitimo privalumas yra paprastumas. Nors ir automatinė pavarų dėžė suteikia vairavimo malonumą, jų taisymas yra kur kas sudėtingesnis.  Iškilus menkiausiai problemai, mechaninė pavarų dėžė yra paprastesnė bei lengviau suprantama kiekvienam vairuotojui. Todėl krovininių automobilių vairuotojai neprivalo kiekvieną kartą atsiradus gedimui ieškoti automobilių servisų - problemą nesunku išsispręsti ir pačiam.

Įmonė „Vairada“ įsipareigoja perdaryti automobilio pavarų dėžę per 2-5 darbo dienas. Per tokį trumpą laiką mašinos pavarų dėžei bus perrinktos detalės, suprogramuota elektronika, įtvirtintas sankabos pedalas ir automobilis bus  paruoštas tolimesniam naudojimui bei ateityje sutaupys ne tik vairuotojų laiką, bet ir kaštus.

 

 

 

 

 

UAB „VAIRADA“

Direktorius Virginijus Mickus

Tel.: 8 37 556626

Mob. 8 610 26056

El. p.: info@vairada.lt

www.vairada.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite