Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Sunkvežimių ratų guolių montavimo klaidos: kaip jų išvengti?

   2017-10-11

Guolis - mechaninis įtaisas, kuris sumažina ašies sukimosi trintį, todėl guoliai automobilyje naudojami labai plačiai: stebulėje, vandens siurblyje, diržinėje pavaroje, elektros varikliuose ir t.t. Šiame straipsnyje plačiau aptarsime stebulės guolius, kurie turi labai daug įtakos komfortabiliam, saugiam ir ekologiškam važiavimui.

Jeigu susidūrėte su rato guolio gedimu (girdimi pašaliniai garsai, kaista ratas ir t.t.), svarbu atminti pagrindinę taisyklę, kad vien nusipirkti kokybišką guolį nepakanka: labai svarbu jį ir tinkamai sumontuoti vadovaujantis instrukcijomis, kurios gamintojo FERSA guoliuose būna pateiktos pakuotėje. Taigi kokios tos montavimo klaidos, kurios net ir kokybiškiausią guolį gali sugadinti?
Montuojant guolį labai svarbu patikrinti, ar vidinis, guminis žiedas yra nesusidėvėjęs, o esant būtinybei jį pakeisti. To nepadarius, purvas ir vanduo pateks pro vidinę guolio dalį ir guolis bus pažeistas korozijos. 
Kita dažna montavimo klaida yra guolių, riebokšlių pažeidimai presuojant. Taip sumontavus guolį, girdimas pašalinis garsas, riebokšlis greitai susidėvi ir vanduo su purvu sugadina guolį. Pirkdami FERSA guolius, pakuotėje nemokamai gausite montavimo komplektą, kurį naudojant apsaugosite guolį ir riebokšlius nuo mechaninių pažeidimų, o svarbiausia - darbas eisis daug greičiau ir sklandžiau.
Dažnas klientas, įsigijęs guolį ir išmontavęs senąjį, jį sulygina ir pamatęs skirtumus nesiryžta jo montuoti bei teigia, kad šis guolis netinka. Vizualiniai neatitikimai yra labai dažni todėl, kad sunkvežimio gamintojas užpatentuoja guolį ir pagaminus identišką guolį, guolių gamintojas bus nubaustas. Tokiuose FERSA guolių komplektuose Jūs visada rasite montavimo instrukcijas, ant sudedamųjų detalių bus pažymėta, kur jis turi būti montuojamas ir kaip. Pasitaiko, kad mechanikas sumaišo sudedamųjų detalių, tokių kaip riebokšlis, puses. Pavyzdžiui, sumaišius riebokšlio puses ant vedamosios ašies, tilto ašies tepalas pateks į guolį ir taip išplaus konsistencinį guolio tepalą. Rezultate - guolis bus sugadintas. 
UAB „Sunkdeta“, užsiimanti sunkvežimių dalių prekyba nuo 1995 m., atstovauja originalių guolių gamintoją FERSA. Šis gamintojas savo veiklą pradėjo 1952 m. ir šiuo metu turi gamyklas Ispanijoje, Austrijoje, JAV, Brazilijoje ir Kinijoje. UAB „Sunkdeta“ komercijos direktorius Gytis Bidočius teigia, kad šie guoliai turi bene geriausią kainos ir kokybės santykį rinkoje. Teisingai sumontavus FERSA guolius, keliausite saugiai ir ilgai!  


GYTIS BIDOČIUS
UAB „Sunkdeta“
komercijos direktorius
Ateities pl. 31, Kaunas
+370 37 328273, +370 670 74104
www.sunkdeta.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite