Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Sunkvežimių stabdžių apkabos - remontuoti ar keisti naują?

   2018-10-15

Stabdžiai yra viena iš pagrindinių sudedamųjų elementų eismo saugume. Šiuolaikiniame sunkvežimyje stabdžių sistemą sudaro begalė skirtingų atskirų mazgų: oro sistema, elektronika, stabdžių apkabos ir t.t. Šiame straipsnyje plačiau aptarsime stabdžių apkabų, arba liaudyje vadinamų „suportų“ remonto ypatybes.  

 

Stabdžių apkaba, tai toks mechanizmas, kuris tam tikrą jėgą (sunkvežimių atveju - dažniausiai suspausto oro jėga per energoakumuliatorių perduodama stabdžių apkabai) perduoda stabdžių trinkelėms, kurios suspaudžia stabdžių diską ir šis stabdo sunkvežimį. Esant netvarkingam stabdžių apkabos mechanizmui, galimi du šalutiniai efektai - sunkvežimis neefektyviai stabdo arba atvirkščiai, nuolatos stabdo, taip bereikalingai dėvėdamas stabdžių trinkeles, stabdžių diską, galiausiai perkaitindamas ir guolius. Be visa to, sunkvežimis naudos daugiau kuro, kas dar padidins eksploatavimo kaštus.
 

 

Taigi, keisti ar remontuoti sugedusią stabdžių apkabą? Manyčiau, kad pirmiausia vertėtų ją remontuoti, nes nauja apkaba kainuoja tikrai nemažus pinigus, o pirkti seną tikrai nėra protingas sprendimas. Nenaudojamoje stabdžių apkaboje galimai esantis vanduo ar purvas tikrai ją sugadins... Nusprendus remontuoti, galite susidurti su kita problema, kad sunkvežimių gamintojas, dažnais atvejais, neparduoda stabdžių apkabų detalių atskirai - dažniausiai būna parduodami tik stabdžių kreipiančiųjų remontiniai komplektai ar kitos apsauginės gumos. UAB „Sunkdeta“ turi platų stabdžių apkabų remontinių komplektų pasirinkimą. Renkantis šias dalis, visada rekomenduojame užsirašyti stabdžių apkabos gamintoją ir jo tipą, o taip pat turėti išimtus detalių pavyzdžius, nes dažnais atvejais, tokio pačio tipo stabdžių apkaboje būna skirtingų variantų detalių.

UAB „Sunkdeta” yra įsikūrusi Kaune, Ateities plente, patogioje privažiuoti vietoje, nesispecializuoja tik tam tikros rūšies sunkvežimio dalių prekyboje, priešingai, čia siekiama, kad klientas galėtų gauti viską iš vienų rankų.  Įmonė gali pasiūlyti sunkvežimių kėbulo, važiuoklės, elektros, optikos, oro sistemos, bei kitas dalis. Jei įmonės sandėliuose tam tikru metu nėra kokios nors detalės, ji pristatoma per kuo trumpesnį laiką. Mes dirbame nuo 1995 metų, todėl mielai dalinamės sukaupta patirtimi su JUMIS!

 

 

 

 

 

GYTIS BIDOČIUS

UAB „Sunkdeta“ komercijos direktorius 

Ateities pl. 31, Kaunas

+370 37 328273, +370 670 74104

www.sunkdeta.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite