Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Sunkvežimių stabdžių sistema - kodėl neverta taupyti?

   2020-11-18

Šiandieninėje rinkoje yra labai daug stabdžių diskų, stabdžių trinkelių tiekėjų ir jų nuolatos daugėja. Tačiau rinktis saugumui svarbius komponentus iš nežinomų arba prastos kokybės tiekėjų nėra geriausias sprendimas.  Galiausiai stabdžių diskai įtrūksta, stabdant jaučiama vibracija. Esant ekstremaliai stabdymo situacijai, kai stabdymo paviršių temperatūra pakyla iki 480°C, stabdžiai praranda efektyvumą ir blogiausiu atveju gali iš viso nustoti stabdyti.

 

Stabdžių diskas - stabdžių sistemos elementas, kuris eksploatavimo metu patiria įvairių stresinių situacijų: staigūs temperatūrų pokyčiai, drėgmė, druskos ir t.t. Veikiant šiems faktoriams, nekokybiškas stabdžių diskas gali prarasti geometriją, įtrūkti - stabdant bus jaučiama vibracija, o esant skilimui, stabdžių sistema tampa nesaugi toliau eksploatuoti. Sunkvežimis turi vykti į servisą, o tai sudaro papildomus eksploatavimo kaštus ir nuostolius dėl neuždirbtų pajamų. Norint to išvengti, UAB „Sunkdeta“ siūlo įsigyti jau daugiau kaip 70 metų rinkoje esančio Vokietijos gamintojo „Templin Automotive“ stabdžių diskus.  „Templin Automotive“ stabdžių diskai yra ištestuoti pagal ECE R90 standartus ir užtikrina aukščiausią stabdymo komfortą. Taip pat, kai kuriems sunkvežimių modeliams „Templin Automotive“ siūlo inovacijas diskų  konstrukcijoje. Kaip pavyzdį, galime pateikti DAF markės sunkvežimiams tinkantį stabdžių diską, kurio montavimui nebereikės naudoti papildomų montavimo detalių, šis bus tvirtinamas tiesiog su varžtais.

 

Sumontavus kokybišką stabdžių diską ir norint užtikrinti aukščiausius stabdymo standartus, svarbu sumontuoti ir kokybiškas stabdžių trinkeles. Dvi pagrindinės savybės, į kurias  svarbu atkreipti dėmesį, renkantis stabdžių trinkeles, yra geras stabdymo efektyvumas ir mažas dilimas. Nors šiuos du faktorius nėra lengva apjungti, tačiau „Templin Automotive“ turėdamas daugiau kaip 70 metų patirtį, siūlo stabdžių trinkeles be kompromiso. Stabdžių trinkelės yra testuotos pagal ECE R90 normatyvus ir gali užtikrinti sklandų veikimą net iki 480°C. Taip pat jos turi specialiai padengtą viršutinį sluoksnį, kuris užtikrina greitesnį ir sklandesnį trinkelės „susidirbimą“ su stabdžių disku, todėl pirmosios kelionės po aptarnavimo bus maksimaliai saugios.

 

Nors daugumai mūsų klienų yra labiau girdėtas „ST-Templin“ prekės ženklas, tačiau nuo šių metų šis Vokietijos gamintojas atnaujina prekės ženklą į „Templin Automotive“, o tai leis būti dar labiau įsimenamu. UAB „Sunkdeta“, turėdama daugiau kaip 25 metų patirtį, siūlo ir platesnį kokybiškų Vokietijos prekinio ženklo „Templin Automotive“  asortimentą: starteriai, generatoriai, pakabos dalys, kabinos hidraulika, amortizatoriai, sankabos detalės, pneumatikos dalys ir t.t. 

 

 

Laukiame Jūsų parduotuvėje Ateities pl. 31, Kaunas.

 

 

 

GYTIS BIDOČIUS

UAB „Sunkdeta“ komercijos direktorius

Ateities pl. 31, Kaunas

+370 670 74104

www.sunkdeta.lt

 

 

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 06 14 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite