Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Super naujiena – tiems, kurie vertina tikrą skanų maistą

   2006-12-27

Naujasis „Steak House Master Grill” siūlo ne tik skaniai pavalgyti, bet ir smagią pramogą, kokios nerasite niekur kitur Kaune!

Tiem, kas nekantriai laukia pavasario, svajodami apie šašlikų ar ant grotelių kepamos mėsos kvapą ir skonį, turime pritrenkiančią naujieną! Pasičirškinti mėgstamos mėsytės kepsniuką galite nelaukdami pavasario!

Kaune atidarytas „Steak House Master Grill”, kuriame ant lavos akmenų, įkaitintų iki 400ºC pasirinktą šviežios, nešaldytos, brandintos mėsos kepsnį galite išsikepti patys. Be įprastų vištienos, jautienos, kiaulienos kepsnių, šeimininkai siūlo paragauti strutienos, o vegetarams – lašišos ar keptų daržovių. Ant lavos akmenų kepama mėsa apskrunda, bet nesudega, kepant nenaudojami jokie riebalai. Nors dietologai sveikiausiu laiko garuose troškintą maistą, smaguriams, neketinantiems atsisakyti kepto maisto, tai – geriausias pasirinkimas: ant lavos akmenų kepta mėsa yra šviežia, sultinga, minkšta, aromatinga ir ne tokia kaloringa, kaip ruošiama įprastiniu būdu. O kur dar pats kepimo proceso malonumas!

Net visiškai nemėgstantiems šeimininkauti galime užtikrinti – jums pavyks puikiai, užteks trumpos šį mėsos kepimo būdą išmanančių padavėjų konsultacijos. „Steak House Master Grill” naujovė turėtų ypatingai pradžiuginti besilaikančiuosius dietos. Ne tik dėl to, kad be riebalų ruošta mėsa yra sveikesnė ir turi mažiau kalorijų, bet jas ir daug lengviau suskaičiuoti! Pavyzdžiui, 200 g vištienos file kepsnys teturi 220 kcal, 180 g jautienos išpjovos steikas – 360 kcal.

Bet, jei jūs nenusiteikę gaminti patys, „Master Grill” valgiaraštyje rasite ir kitokių gardžių patiekalų: tikrą totorišką bifšteksą, įvairių steikų, pagal specialų receptą ruoštą guliašo sriubą, kuri pateikiama specialiame katiliuke.

Gardaus patiekalo skonį dar labiau paryškins „Master Grill” specialiai parinkti padažai ir vynas. Vyno meniu sudarytas konsultuojantis su vyno ekspertu Gintu Jašinsku.Išmėginkite ir Jūs! Laukiame Jūsų Savanorių pr. 235, Kaune.
Steak House „Master Grill”
Tel. (8 37) 799 899
mastergrill@gmail.com
Darbo laikas: I-V - 10-23; 
 VI-VII - 12-23Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite