Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Susikurk picą pats!

   2007-03-28

Nuo šiol nebereikės padavėjoms sakyti, kad ant picos nedėtų vieno ar kito nemėgiamo ingridiento, o patinkančio „prikrautų” daugiau... Taip pat nebeišgirsite atsakymo, jog Jūsų užsakymo įvykdyti neįmanoma, nes privalote užsisakyti būtent tokią picą, kokia yra meniu.

Susikurti norimą picą nuo šiol visai nesudėtinga – užsukite į „Pizza Express” Veiverių plente 45A ir iš ingridientų meniu išsirinkite tokius produktus, kuriuos labiausiai mėgstate. Per 10 – 15 minučių Jūsų rankose garuos tokia pica, apie kurią svajojote!

„Pizza Express„ – vieta, norintiems būti greitai aptarnautiems. Greito maisto užkandinė pritaikyta patiekalų išvežimui į namus. Atėjote, užsisakėte, pasiėmėte picą ir vežatės ją į namus, vakarėlį, į svečius ar darbo vietą. Neturintiems laiko atvykti iki „Pizza Express„ rekomenduojama paskambinti telefonu Kaune 79 99 99. Užsisakius maisto daugiau nei už 25 litus, atvežimas nemokamas. Mažesniam užsakymui taikomas 5 litų pristatymo mokestis.

„Pizza Express„ yra ir kelios sėdimos vietos norintiems pavalgyti greito maisto užkandinėje.

Bene vienintelėje tokio tipo įstaigoje Kaune galima ne tik susikurti savąją picą, bet ir išsirinkti ją iš dvylikos pasiūlytų variantų.

Ypatinga naujiena – picų ruletai. Juos turėtų įvertinti ne tik mėgstantieji užkąsti pakeliui į susitikimą, darbą ar namus, bet ir tie, kurie neįstengia „sudoroti„ visos picos. Į ritinėlį susukti pagal kiek kitokius principus nei tradicinės picos kepami ruletai yra trijų rūšių – su grybais ir kumpiu, vegetariški bei su saliami.  

„Pizza Express„ kepamų picų dydis tikrai įspūdingas – mažosios skersmuo yra 32, o didžiosios – 42 centimetrai. Įprastai picerijose tokios picos vadinamos didelėmis bei šeimyninėmis.

Greito maisto užkandinėje galima užsisakyti ir kavos, arbatos bei gaiviųjų gėrimų.

Greta „Pizza Express„ patogu parkuoti automobilį – to nedraudžiama daryti prie kelkraščio. Užkandinė yra prieš pat posūkį į Aleksoto turgavietę (jei važiuojate nuo Kauno Centro).

Pizza Express
Veiveriu g. 45A         
Tel. (8-37) 799 999

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite