Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„SUVO“ antikorozinė danga saugo ne tik nuo rūdžių

   2020-12-07

Nemažai automobilių savininkų vis dar klaidingai įsitikinę, kad automobilio dugno padengimas kokia nors antikorozine medžiaga, tam naudojant teptuką, patikimai apsaugos jų transporto priemonę nuo rūdijimo. Tačiau neturint sauso bokso, keltuvo ir purkštuvo sunku tolygiai padegti visą apdorojamą paviršių. Todėl savarankiškas bandymas apsaugoti automobilį dažniausiai baigiasi veltui iššvaistytu laiku ir bereikalingomis išlaidomis, nes net ir po keliais brangiausios mastikos sluoksniais plis rūdys.

 

 

Garantija visam automobilio eksploatacijos laikui

Tikrai kokybišką automobilių apsaugą nuo rūdijimo siūlo Danijos įmonės „SUVO“ gaminama antikorozinė danga ir taikoma padengimo technologija. Šis gamintojas pradėjo savo veiklą prieš daugiau nei 40 metų. Šiuo metu kompanija turi daugiau nei 90 atstovų Danijoje, kurie naudoja jų produktą bei yra viena iš rinkos lyderių šalyje. Pagrindinis kompanijos prioritetas yra kokybė, kurią patvirtina ir jos atliekami laboratoriniai tyrimai. Danijoje naują automobilį padengus šia danga, garantija suteikiama net 99 metams, o tai reiškia – visam transporto priemonės eksploatavimo laikui. Žinoma, tokiu atveju būtina vykdyti „SUVO“ numatytąjį planą: jeigu dengiama 4 antikorozinės dangos sluoksniais, ją privalu atnaujinti kas 3 metus, jeigu 2 sluoksniais – kas metus.

 

Technologija, užtikrinanti puikų padengimą net sunkiai prieinamose vietose

Vidinės ertmės yra problemiškos automobilio vietos, kuriose kaupiasi drėgmė, purvas ir smėlis – plovimu jų visiškai pašalinti tikrai nepavyks. „SUVO“ centruose padengimui yra naudojamos aukšto slėgio žarnelės, todėl nuo rūdijimo apsauganti medžiaga patenka ir į automobilio dugną, arkas, slenksčius, durelių statramsčius ir kitas profiliuotas kėbulo dalis, vidines tūrinių detalių ertmes. Taip kokybiškai padengti visas šias ertmes savarankiškai, neturint reikiamos įrangos, praktiškai neįmanoma.

 

 

„SUVO“ danga yra elastinga, ji neaižėja ir netrūkinėja

Kodėl „SUVO“ efektyvesnė nei kitų gamintojų siūlomos antikorozinės priemonės? Užpurkšta „SUVO“ danga nenusiplauna, nesuaižėja ir nesutrūkinėja. Jei antikorozinė danga kieta, didėja rizika, kad ji sutrūkinės, o į įtrūkimus patekus vandens, prasidės korozija. Kadangi „SUVO“ antikorozinė danga yra elastinga, ji atspari ir daužymui akmenukais, pavyzdžiui, važiuojant žvyrkeliu. Šią dangą įrėžus, pažeidimas bus tik toje konkrečioje vietoje, jis neišplis. Vairuotojams, kurie savo transporto priemones eksploatuoja bekelėse, rekomenduojama atvykti į „SUVO“ centrą dangos patikrinimui kartą į metus. Esant bent menkiausiems mechaniniams dangos pažeidimams, dėl kurių kaltas pats vairuotojas, dangos defektai pašalinami už nedidelę priemoką. Netyčia užkabinus dugną, pavyzdžiui, užvažiavus ant aukšto šaligatvio bortelio, taip pat rekomenduojama atvykti į centrą ir patikrinti, ar dugnas nėra nubrauktas iki metalo.

 

Patvirtinta bandymais: „SUVO“ danga optimaliausia Lietuvos klimatui

„SUVO“ danga yra optimaliausia Lietuvos klimatui, nes ji atspari didelei drėgmei, šalčiui, druskai. „SUVO“ laboratorijoje produktai testuojami ekstremaliomis sąlygomis, siekiant užtikrinti veiksmingas antikorozines gaminių savybes. Bandymai atliekami rūko bei druskos kameroje, kurioje sudaromos tokios klimato sąlygos, tarsi automobilis tęstinai važiuotu rūke bei pastoviame lietuje. Tokios sąlygos imituojamos 80 valandų. Šie bandymai įrodo gaminamų produktų veiksmingumą. 

 

 

Neprarūdijęs automobilis - didesnė sauga avarijos atveju

Antikorozine danga verta dengti ne tik visiškai naujus ar nedaug naudotus automobilius, bet ir senesnes transporto priemones, nes jei korozija dar neišplitus ir aplinkinės dalys yra sveikos, antikorozinė danga pailgins automobilio amžių. Danga neleis jau atsiradusioms rūdims plisti, užkirs kelią visiškam prarūdijimui. Kiaurai prarūdijusiam automobiliui gresia kėbulo deformacija ir pažeidimai, dėl kurių netgi kyla rimtų sužalojimų rizika avarijos atveju, nes prarūdijęs kėbulas tinkamai neapsaugos transporto priemonėje esančių žmonių. Nepriklausomai nuo automobilio amžiaus, antikorozine danga reiktų pasirūpinti ir po kėbulo remonto, kurio metu virinamos siūlės ar tiesinama automobilio geometrija. Atliekant tokius darbus pažeidžiamas gamyklinės antikorozinės dangos sluoksnis, metalas silpnėja, greitėja jo irimas.

 

Ne tik apsauga nuo rūdžių, bet ir geresnė garso izoliacija

Be to, „SUVO“ 4 sluoksnių antikorozinė danga sudaro geresnę garso izoliaciją, pavyzdžiui, važiuojant žvyrkeliu slopinamas į dugną besidaužančių akmenukų keliamas garsas, besisukančių ratų ir jais skrodžiamo vandens garsai.

 

 

UAB „SUVO“ yra įgaliota Danijos kompanijos „SUVO“ atstovė Baltijos šalyse, Lietuvoje šiuo metu turinti penkis centrus: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Utenoje bei Tauragėje. Savo darbą išmanantys profesionalai visada pasiruošę klientams pasiūlyti optimaliausią variantą ir suteikti garantiją.

 

 

 

SUVO Vilnius

Savanorių pr. 174 A, Vilnius

Tel.: +37067300711

suvolietuva@gmail.com

 

SUVO Kaunas

Pramonės pr. 23, Kaunas

Tel.: +37069567200

suvokaunas@gmail.com

 

SUVO Utena

Auto Kampas, Garažų g, 4, Utena

+37067553525

suvoutena@gmail.com

 

SUVO Klaipėda

Šilelių g. 2B, Klipščių k., Klaipėdos raj.

Tel.: +37062844800

suvoklp@gmail.com

 

SUVO Tauragė

Tilžės plentas 10, Butkelių k., Tauragė

Tel.: +37067825668

suvotaurage@gmail.com

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2022 08 04 
Kontaktai: tel. (8 670) 316 00, faks. (8 670) 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2022. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite