Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Sveika mityba – tai teisingas kelias į geresnę gyvenimo kokybę

   2017-01-12

Neturėdami laiko skirti pakankamai dėmesio sveikos gyvensenos įpročiams, žmonės ieško įvairiausių būdų, kaip greitai pagerinti savo savijautą. Taigi, organizmo valymas arba detoksikacija – itin dažna bei žmonių susirūpinimą kelianti problema. Kad ir kiek pastangų įdėtume, išvengti nuodingų medžiagų, vadinamų toksinais, yra neįmanoma. Dalis jų natūraliai susidaro organizme, kitus gauname iš aplinkos ar valgydami chemiškai apdorotą maistą. Todėl detoksikacija yra neatsiejama sveikos gyvensenos dalis, kuria derėtų pasidomėti visiems savimi besirūpinantiems žmonėms. Tačiau kokią programą pasirinkti, siekiant geriausių rezultatų?
Gali būti, kad ne visi žmonės žino apie detoksikacijos naudą ir privalumus arba įsivaizduoja, kad jiems šios paslaugos tikrai nereikia. Tačiau gydytojai sako, kad jei žmogus turėtų skaidrią, permatomą odą ir organus, mes pamatytume, kad jo žarnyne  yra nešvarumų, kurie patys nepasišalina. Ši problema gali pritraukti parazitų ir rimtai pakenkti sveikatai. Nešvarumų pamatytume ir kituose organuose – kepenys būtų užkimštos tamsia mase ir akmenukais, inkstai – smėliu, nuosėdų rastume ir sausgyslėse bei raiščiuose. Gali pasirodyti, kad visa tai – smulkmenos, tačiau nustebtumėte sužinoję, kaip visi šie toksinai blogina jūsų savijautą, tad išvalyti savo organizmą nėra prabanga – tai būtinybė!


Tikriausiai vienas iš efektyviausių detoksikacijos būdų yra specialiai subalansuotos šalto lėtaeigio spaudimo sulčių  programos. Jų teikiami privalumai – akivaizdūs, jas išbandę žmonės negali atsidžiaugti pagerėjusia savijauta. Tokias programas siūlo ir Kaune įsikūręs sulčių ir kavos baras „Žali Namai“. Čia šaltuoju lėtaeigiu būdu spaudžiamos sultys, kuriose išsaugomos naudingos medžiagos ir vitaminai net 72 val. laikant +6C, taip pat skonio ir maistines savybes. „Žalių Namų“ įkūrėja Jurgita Vaišvilienė pasakoja, kad idėja atidaryti šį sulčių ir kavos barą gimė pasikeitus jos pačios gyvenimo būdui bei įpročiams. „Po daugelio svarstymų bei abejonių vis tik ryžausi, kadangi pati susidūriau su tuo jog šviežių, čia pat vietoje ruoštų sulčių, kuriuose lieka visi vitaminai ir naudingos medžiagos, įsigyti galima ne visur, dauguma siūlo jau išpilstytas šviežiai spaustas sultis. Mūsų sultys yra natūralios, nepasterizuotos ir be jokių priedų“, pasakoja „Žalių Namų“ įkūrėja. Pagrindinis „Žalių Namų“ tikslas – skatinti sveiką mitybą, kad žmonės į ją  įtrautų kuo daugiau vaisių bei daržovių.
     „Žalių Namų“ detoksikacijos programos, paremtos vien vaisių ir daržovių sulčių bei vandens pagrindu, sukūrtos bendradarbiaujant su sveikos mitybos specialistais bei dietologais, padeda spręsti ne vieną sveikatos problemą. Daugelio žmonių nusiskundimų priežastis – nepakankamas vaisių ir daržovių kiekis kasdieniame racione. „Žalių Namų“ organizmo valymo programa į mitybą įneša daugybę įvairių vaisių bei daržovių, taip kūnui suteikdama būtinų vitaminų, mineralų bei kitų organizmui naudingų medžiagų. Tai padės atsikratyti ar bent jau sumažinti tokias problemas, kaip alergijos, autoimuninės ligos, lėtinis nuovargis, nutukimas, uždegimai, pilvo pūtimas ir virškinimo sutrikimai. Siekdami aukščiausios kokybės „Žali Namai“ kiekvieną rytą kiekvienam klientui individualiai ruošia sulčių programas. Rezultatas – pagerėjusi kraujo apytaka, kepenų funkcija bei organizmo aprūpinimas naudingomis maistinėmis medžiagomis. Programą išbandę žmonės džiaugiasi pagerėjusia savijauta, o neretai pasveiksta ir nuo įvairių ligų.
Mūsų aplinka, deja, yra pilna nuodingų toksinų. Kad ir kaip stengiamės, jie randa kelią į mūsų organizmą ir gali pridaryti rimtų nemalonumų. Todėl kiekvienas savo sveikata besirūpinantis žmogus turėtų pagalvoti, kaip šių toksinų atsikratyti. Šalto lėtaeigio spaudimo sulčių detoksikacijos programos yra efektyvus būdas pagerinti savijautą ir sveikatos būklę.

Jurgita Vaišvilienė
„Žali Namai“
Šiaurės pr. 44, Kaunas
jurgita.vaisviliene@gmail.com
+370 672 73259Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 11 13 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite