Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Sveika mityba biure ir tirpstantys kilogramai – misija įmanoma

   2020-01-16

Šiais laikais daug žmonių, o ypač didmiesčių gyventojų, ilgas valandas praleidžia biuruose. Dėl nejudraus gyvenimo būdo lėtėja medžiagų apykaita, neišeikvojamos su maistu gaunamos kalorijos, didėja svoris, prastėja sveikata. Tačiau daug dirbantys žmonės maisto ruošimui neturi laiko, be to, pritrūksta ir žinių, kaip pagaminti gardžius ir būtent jų poreikius atitinkančius sveikus patiekalus. Tad daug kas iki šiol į darbą nešasi parduotuvėje įsigytus pusfabrikačius, nesveikus užkandžius arba įvairiose maitinimo įstaigose užsisakinėja maistine prasme nevertingus pristatomuosius patiekalus. Bet juk yra alternatyva – įmonės „Food Balance“ (buv. „Maisto balansas“) siūlomi visos dienos sveiko subalansuoto maisto rinkiniai, pristatomi klientų pageidaujamu adresu ir pasirinktu laiku.

 

 

Subalansuota mityba ir didžiąją dienos dalį praleidžiantiems biure

Kauniečiams visaverčio ir sveiko maisto užsisakymo į biurą galimybė nebe naujiena – ne pirmus metus veikianti įmonė „Maisto balansas“ į biurą ar namus siūlo užsisakyti visos dienos sveiko subalansuoto maisto rinkinius, sudarytus iš skirtingų užkandžių bei pagrindinių patiekalų. Meniu dominuoja švieži, maistingi produktai. „Maisto balansas” suteikia klientams nemažai pasirinkimo variantų. Naudojant pažangiausias pakavimo technologijas, maistas gali išlikti net 5 dienas šviežias, lyg ką tik pagamintas, todėl maisto rinkinukus galima užsisakyti ir visai savaitei, bei turėti juos savo šaldytuve.

 

 

Sveikas maistas – neskanus? „Food Balance“ įrodo, jog tai mitas

„Maisto balansas“ sėkmingai triuškina įsisenėjusį mitą, kad sveikas maistas paprastai yra beskonis, prėskas. Išvežamuosius rinkinius sudarantys patiekalai gaminami ne konvejeriu, o tarsi namuose – kiekvienas atskirai. Klientai gali pasirinkti individualų meniu, nes viena iš kliūčių nusprendusiems maitintis kitaip, yra pasikartojantys patiekalai, būtent todėl kasdien siūlomi nauji skoniai, naujos kombinacijos. Kompiuterinė sistema automatiškai eliminuos tuos patiekalus, kuriuose yra kliento nurodytų jam netinkamų produktų. 

 

 

„Food Balance“ klientai džiaugiasi ir tirpstančiais kilogramais

Atgalinį ryšį su klientu labai vertinantis verslas stengiasi atsižvelgti į pastabas bei nenustoti tobulėti. Įmonės planuose yra dienos maisto rinkiniai, kurių kalorijų kiekis nuo mažiausio iki didžiausio didės vos kas šimtą kalorijų. Prieš užsisakydamas rinkinį, klientas galės apskaičiuoti, kokio kalorijų kiekio jam reikia pagal dabartinį svorį, fizinį užimtumą bei norimus pasiekti tikslus. Įmonė sulaukia nemažai patenkintų sėdimą darbą dirbančių klientų atsiliepimų, kurie pasidžiaugia pasiektais rezultatais – sumažėjusiu svoriu ir geresne savijauta.

 

Meniu pagal kiekvieno pomėgius bei organizmo būklę

„Food Balance“ bendradarbiauja su viena laboratorija, kuri pagal kraujo tyrimus nustato organizmo netoleruojamus produktus. Turėdamas šią informaciją, žmogus galės pažymėti, kokių maisto produktų netoleruoja, taip pat ir kokių nemėgsta – taip pasiekiama maksimali tikimybė, jog visi dienos patiekalai gavėjui tiks ir patiks. Bus galima pasirinkti, kuriomis būtent dienomis klientas nori gauti maisto rinkinius, kiek patiekalų juose turėtų būti, koks pageidaujamas pusryčių, priešpiečių ir kitų valgymų kaloringumas.

 

 

Daugiau nei maisto užsakymo programėlė

Be to, įmonė savo klientams greitu metu siūlys ir vardinę mobiliąją programėlę. Ji padės suburti bendruomenę, kur sveikos gyvensenos siekiantys žmonės galės dalintis savo įspūdžiais bei patirtimi. Programėlė leis realiu laiku matyti konkrečios dienos patiekalus, juos įvertinti, o „Food Balance“ darbuotojai, atsižvelgę į pageidavimus, galės tobulinti ir kurti klientams išties patinkančius patiekalus. Ji leis fiksuoti ir visus savo rezultatus, pavyzdžiui, kintantį kūno svorį, primins, kada reikia atsigerti vandens. Dėl jos ir pats maisto pristatymas taps paprastesnis – bus galima stebėti ir keisti pristatymo laiką, matyti kurjerio buvimo vietą.

 

 

 

UAB „BALANSO GRUPĖ“

Tel.: +370 644 00060

El. p. info@foodbalance.lt

www.foodbalance.lt

 

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite