Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Švelnusis... bambukas

   2008-05-24

Tikriausiai jau teko girdėti apie drabužių pramonės naujieną – drabužius iš bambuko. Bambuko pluoštas yra plonas, tačiau patvarus ir tvirtas. Jis švelnesnis už medvilnę, o jo tekstūra– kaip šilko. Todėl drabužius iš bambuko malonu dėvėti, jie lengvi bei minkšti.

Išbandykite drabužius iš „Bambuk“ kolekcijos, kuri buvo kuriama pasitelkus Lietuvos tekstilės instituto rekomendacijas. Joje – apatiniai ir miegui skirti drabužiai visai šeimai: pižamos, naktiniai marškiniai, marškinėliai ir kelnaitės.

Kuo ypatinga bambuko medžiaga?

Drabužiai iš bambuko yra naujiena ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje Europos šalių. Geriausiai jie žinomi JAV ir Didžiojoje Britanijoje, kur kasmet tokią aprangą renkasi vis daugiau žmonių. Medžiaga iš bambuko verpalų sudomina ne tik dėl natūralumo ir švelnumo, bet ir dėl daug žmogaus sveikatai bei gerai savijautai naudingų savybių. Medikų teigimu, Lietuvoje daugėja alergiškų, įvairių odos problemų turinčių žmonių. Todėl tinkama apranga – vienas iš būdų jaustis geriau ir sveikiau.

Dėl unikalios bambuko pluošto mikrostruktūros prakaitas sugeriamas ir išgarinamas greičiau nei iš bet kurios kitos medžiagos. Pavyzdžiui, medžiaga iš bambuko verpalų sugeria ir išgarina drėgmę 3-4 kartus greičiau nei medvilnė. Taip išlaikoma tinkamiausia kūno temperatūra – kūnas ne tik neatvėsta, bet ir neperkaista. Tai aktualu šiltuoju metų laikotarpiu arba intensyviai sportuojant.

Miegant žmogaus organizmas išgarina daugiau nei litrą skysčių. Todėl miego apranga iš bambuko pluošto užtikrina patogumą ir pilnavertį poilsį.

O svarbiausia tai, kad bambuko pluoštas turi antimikrobinių savybių. Lietuvos nacionalinio visuomenės sveikatos tyrimų centro Mikrobiologijos laboratorijos tyrimų duomenimis, medžiagoje iš bambuko verpalų nesivysto kai kurie mikrobai.

Kadangi bambuko drabužiai apsaugo nuo ultravioletinių saulės spindulių, jie rekomenduojami nėščioms moterims ir mažiems vaikams.

Vis didesnei daliai Lietuvos vartotojų tampa aktualios ekologinės problemos. Skirtingai nuo kitų natūralių pluoštų, bambukams auginti nenaudojami pesticidai ir kitos cheminės trąšos. Todėl mažiau teršiama aplinka. Be to, bambuko pluoštą 100 proc. gali suskaidyti saulės šviesa ir mikroorganizmai dirvožemyje.

Įsigyti gaminių iš bambuko pluošto galima šiose parduotuvėse:

Parduotuvių tinkle „Apranga“

Parduotuvėje Daukšos g. 18, KauneĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite