Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Tai, ko dar nežinojote apie produktų šaldymo patalpas

   2018-05-17

Dauguma naudoja įprastas šaldymo kameras, skirtas atvėsinti, užšaldyti bei ilgiau išsaugoti produktus šviežius. Bet ar esate girdėję apie šaldymo kameras, kurios ne tik išlaiko vienodą temperatūrą, bet ir yra montuojamas kaip „LEGO“ kaladėlės?

Įmonė „Šaldom.lt“ teikia įvairiausių rūšių šaldymo įrenginius: šaldymo kameros, šaldymo agregtai, šaldytuvai ir t.t. Labiausiai paplitę ir naudingi yra profesionalios linijos šaldymo įrenginiai, sudaryti iš panelių. Tai tarsi atskira patalpa, skirta prekiautojams, ūkininkams ar floristams, siekiantiems, jog jų laikomi produktai ilgiau išliktų švieži ar užaldyti. Šios šaldymo patalpos yra itin inovatyvios bei paklausios, nes panelės, iš kurių statoma patalpa, susideda kaip „LEGO“.

Sumontuojamos šaldymo kameros yra labai naudingos, nes statomų panelių kiekis priklauso nuo to, kokio dydžio šaldomos erdvės nori klientas. Šių kamerų pats pagrindinis pliusas yra tai, jog galima keisti patalpos matmenis. Padidėjus prekių kiekiui ir prireikus padidinti patalpą, įmonė „Šaldom.lt“ gali lengvai ją išplėsti ar įvairiai keisti jos formą ir dydį. Todėl klientas gali nesijausti įpareigotas laikomų prekių kiekiui-viršijus normą, nereikia statyti naujos vietos produktams laikyti.

Standartinių ir profesionalių šaldymo patalpų sudėtis yra dvejopa. Į mažesnę talpą turinčią erdvę integruojamas standartinis monoblokas- tai paprastai ir greitai montuojamos šaldymo mašinos, veikiančios kaip įprasti kondicionieriai. Didesnėse patalpose yra montuojama SPLIT šaldymo sistema. Pastarosios yra galingesnės ir susideda iš šaldymo agregato bei garintuvo.

„Šaldom.lt“ ne tik stato tokio tipo įrenginius, bet ir viską suorganizuoja patys. Įmonės darbuotojai skubiai atvyks pas klientą, užsižymės matmenis, suprojektuos ir sumontuos šaldymo įrenginį- klientui nieko nereikia rūpintis pačiam. Taip pat „Šaldom.lt“ ​pasiryžę ne tik pastatyti, bet ir tai atlikti per susitartą terminą. ​Įmonės vadovas Nerijus teigia: „Mes visada siekiame atsakingai atlikti savo darbą, nes kiekvienas klientas mums yra svarbus. Stengiamės niekada nepavesti kliento ir visada atliekame darbą laiku“.

Įmonė „Šaldom.lt“ mažesnio dydžio šaldymo patalpas gali klientams įrengti po pristatymo tik per 5-6 val., o didesnės - priklauso nuo jų išmatavimo. Todėl tai puikus pasirinkimas žmonėms, norintiems ne tik geros kokybės šaldymo įrenginio, bet ir puikaus aptarnavimo.

UAB „Euro ratas int“
Veiklos pavadinimas: „Šaldom.lt“
Europos prospektas 112, Kaunas
El.p. nerijus.sales@globalrackin.com
Tel: +370 61850151
www.saldom.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite