Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Tailandietiškas masažas - tikras tailandietiškas masažas atliekamas tikrų tailandiečių jau ir Kaune

   2015-01-26

Kaune atvėrė duris tailandietiško masažo  Grožio namai „Sabai Thai“. Tai vieninteliai  grožio namai Kaune, kuriame dirba iš paties Tailando atvykusios specialistės! Grožio namų  interjeras specialiai sukurtas, jog atitiktu tradicinę Tailando atmosferą.
Tailandietiški masažai pasiekė mūsų laikus iš šimtmečių gilumos. Šie masažai skiriasi nuo kitų tuo, kad masažuotojas giluminiais masažo judesiais veikia kūną kur kas aktyviau.  Jis pasitelkia  alkūnes, sukimo ir tempimo pratimus, kurie primena jogą.  Atliekant tikrą tailandietišką masažą be galo svarbus žmogaus, kuriam daromas masažas, ir specialisto ryšys. Jei jis glaudus, pasiekiamas vidinės energijos apsikeitimas. Masažas idealiai tinka žmonėms, kurie dažnai patiria stresą, nuolat jaučia nuovargį ir įtampą, kurie nori išlaikyti sveiką imuninę sistemą, atsikratyti sąnarių keliamų problemų. Jis puikiai tiks ir norintiems atsipalaiduoti bei palepinti save. Tailandietišką masažą jau spėjo pamėgti gana dažnai Tailande besilankantys Lietuvos turistai. Grožio namuose  „Sabai Thai“ galės  numalšinti savo nostalgiją pamėgtai atostogų vietai, nes masažą atlieka Tailande gimusios ir ten tradicinio masažo sertifikatus gavusios specialistės. Kaune įsikūrusiuose Grožio namuose „Sabai Thai“ atliekama atskirų kūno dalių masažai : pėdų, veido, galvos ir pečių, nugaros, kojų. Tai pat atliekami ir viso kūno masažai, kuriuos jau visi spėjo pamėgti : Tajų tradicinis , Aromaterapinis, su Šiltais kokoso aliejais, Karštų vaistažolių, Liekninamasis bei daugelis kitų masažų. Grožio namų interjeras buvo sukurtas dizainerių taip, kad atitiktų  Tailandui būdingą interjerą. Prie pat durų svečius pasitinka laimę nešančios liūtų skulptūrėlės, patalpų vidaus spalvos parinktos remiantis tailandietiškomis harmoningos aplinkos kūrimo tradicijomis. Svečiams masažo metu duodama  speciali apranga, o po masažo jie vaišinami tailandietiška arbata. Laikoma, kad masažo metu kūnas pra randa dalį šilumos energijos, o arbata padeda ją sugrąžinti. Geras tailandietiškas masažas padeda subalansuoti kūną, protą ir emocijas. Jauki ir harmoninga aplinka bei puikios specialistės iš Tailando padės Jums pasijusti tarsi naujai gimusiu žmogumi. Visiems ieškantiems originalių dovanų  ir nenorintiems patekti i apsipirkinėjimo karštinę, siūlome patį geriausia sprendimą – dovanų kuponą tikram tailandietiškam masažui!  Masažas puiki dovana artimiausiam žmogui, mylimiausiam šeimos nariui, geriausiam draugui ar geriausiam darbuotojui, kurį Jūs galėsite įsigyti ne tik atvykę į saloną, bet ir internetu. Jūsų patogumui yra specialus kambarys, kuriame masažą galime atlikti dviems žmonėms vienu metu. Galite įsigyti dovanų rinkinius pritaikytus dviems asmenims ir atvykti kartu su artimuoju.

1. Kaune atvėrė duris tailandietiško masažo Grožio Namai „Sabai Thai“
2. Grožio namų interjeras specialiai sukurtas, jog atitiktu tradicinę Tailando atmosferą
3. Masažą atlieka Tailande gimusios ir ten tradicinio masažo sertifikatus gavusios specialistės
4. Tailandietiško masažo metu masažuotojas giluminiais masažo judesiais veikia kūną kur kas aktyviau.  Jis pasitelkia  alkūnes, sukimo ir tempimo pratimus, kurie primena jogą.
5. Tailandietiškas masažas idealiai tinka žmonėms, kurie dažnai patiria stresą, nuolat jaučia nuovargį ir įtampą, kurie nori išlaikyti sveiką imuninę sistemą, atsikratyti sąnarių keliamų problemų. Jis puikiai tiks ir norintiems atsipalaiduoti bei palepinti save.
6.Tailandietškas masažas puiki dovana artimiausiam žmogui, mylimiausiam šeimos nariui, geriausiam draugui ar geriausiam darbuotojui, kurį Jūs galėsite įsigyti  atvykę į Grožio namus .
7. Jūsų patogumui yra specialus kambarys, kuriame masažą galime atlikti dviems žmonėms vienu metu.

Grožio namai „Sabai Thai“
Gruodžio g. 31, Kaunas
Tel. +370 655 23127,
sabaithailt@gmail.com
www.sabaithai.lt
Darbo laikas:
VII, I nedirbame, II-V 11.00-20.00 VI 11.00-18.00Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite