Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Taisyti sugedusio vilkiko keliauja ir tūkstantį kilometrų

   2015-10-08

Tiek naujas, tiek senas automobilis turi vieną labai blogą savybę – sugesti. Dar blogiau, jei tas automobilis yra sunkvežimis ir nelaimė nutinka toli nuo Lietuvos. Tačiau net ir tokiu atveju, yra išeitis. Kaune įsikūrusi „Eglaidija“ suteiks specializuotas sunkvežimių remonto paslaugas, net jeigu jūsų automobilis sugedo svetimoje šalyje.
Įmonės vadovas Audronis Gulbinas teigia, kad neseniai įsigijusi naują mikroautobusą su visa technine įranga „Eglaidija“ galėjo dar labiau išplėšti savo paslaugų spektrą. „Naujasis mikroautobusas sukomplektuotas taip, kad atvykus į gedimo vietą mums nekiltų jokių problemų. Beveik visus sunkvežimių ar kitos sunkiosios technikos darbus nuo šiol esame pajėgūs atlikti tiesiog ant kelio“, - pasakojo A.Gulbinas. Techninės pagalbos ir remonto paslaugos Vakarų Europos šalyse kainuoja kur kas brangiau nei Lietuvoje, todėl „Eglaidija“, esant poreikiui, savo klientus aptarnauja ir kitose šalyse. Visgi A.Gulbinas pastebi, kad ši paslauga gana sparčiai populiarėja ir mūsų šalyje. „Išsiaiškiname gedimo priežastį ir rimtumą, kartu su klientu apskaičiuojame kaštus ir, jei apsimoka, siunčiame savo mobilią mechanikų komandą į įvykio vietą“, - pasakojo pašnekovas. A.Gulbinas džiaugiasi, kad per kelis pastaruosius metus jam pavyko suburti pastovią profesionalų komandą, kuri sunkvežimių gedimus šalina ne tik kokybiškai, tačiau ir operatyviai. Jo teigimu, rekomendacijos iš lūpų į lūpas bei gausėjantis klientų ratas yra geriausias kokybiško darbo įvertinimas. „Rūpinamės kiekvienu klientu ir teikiame jiems įvairiapuses konsultacijas. Sugedus sunkvežimiui ar vilkikui kurioje nors tolimoje šalyje ar toliau nuo serviso, kartais jo vairuotojui užtenka duoti vien tik naudingą patarimą telefonu. Patariame, ką vieno ar kito gedimo atveju galima padaryti, kad būtų patirti kuo mažesni nuostoliai, o jei problemos nepavyksta išspręsti, tuomet siunčiame savo remontininkų komandą“, - kalbėjo A.Gulbinas. Verslininkas pažymi, kad nemažai naujų klientų, kurie įmonės servise šiuo metu remontuoja savo sunkiąją techniką, radosi būtent po tokių profesionalių konsultacijų. „Eglaidijos“ specializuotas sunkvežimių, priekabų ir spec. transporto remonto servisas Kaune – vienas moderniausių šalyje. Čia atliekamas sunkvežimių ir priekabų bei mikroautobusų remontas, atstatoma kėbulų, priekabų ar ratų geometrija, remontuojami varikliai, pavarų dėžės, elektros instaliacija, atliekamas važiuoklės bei transmisijos remontas, ratų suvedimas, keičiami tepalai. Apie tai, jog „Eglaidijos“ vyrai žino, ką daro, liudija ir tas faktas, jog A.Gulbino darbo kambario sienos lūžta nuo įvairių taurių, padėkų bei kitų apdovanojimų. Įmonės komanda jau keletą metų dalyvauja Lietuvos ir tarptautinėse automobilių lenktynėse ir ten nėra statistai, o nuolat kovoja dėl aukščiausių apdovanojimų. „Dalyvaujant lenktynėse, kaip ir versle – turi būti darbo išbaigtumas, efektyvus komandinis darbas. Turime nemenkos patirties automobilių sporte, o per ilgus metus sukauptos žinios padeda tiek trasoje, tiek garaže“, - šypteli A.Gulbinas.
1. UAB „Eglaidija“ teikia specializuotą pagalba keliuose techninių problemų turintiems sunkvežimiams. Mobili remontininkų komandą važiuoja šalinti sunkiosios technikos gedimų ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.
2. Ateities plente veikia įmonės sunkvežimių remonto servisas su visai reikiama modernia įranga: čia atliekamas sunkvežimių ir priekabų bei mikroautobusų remontas, atstatoma kėbulo geometrija, remontuojami varikliai, pavarų dėžės, elektros instaliacija, atliekamas važiuoklės bei transmisijos remontas, ratų suvedimas, keičiami tepalai.
3. „Eglaidijos“ mechanikų komanda dviem  pamainomis dirba 7 dienas per savaitę. Darbo laikas: 8.00-22.00 val.

Audronis Gulbinas
UAB „Eglaidija“ direktorius
Ateities pl. 30B, Kaunas, + 370 681 11437
truckservisas@gmail.com,
www.eglaidija.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 11 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite