Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Tapk profesionaliu vairuotoju per Lietuvos darbo biržą nemokamai!

   2018-10-17

Jūs esate tas, kuris netekote darbo, turite bedarbio statusą ir esate registruotas Darbo biržoje? Negalite pradėti dirbti savarankiškai, nes neturite reikiamos kvalifikacijos ar trūksta kompetencijų? Lietuvos darbo birža siunčia mokytis bedarbio statusą turinčius asmenis ir įspėtus apie atleidimą, pagal formaliojo ir/ar neformaliojo profesinio mokymo programas.Mokymo centras „Rigveda“
yra patvirtinęs profesinio mokymo programas bedarbiams ir įspėtiems apie atleidimą iš darbo darbingo amžiaus darbuotojams Lietuvos darbo biržos (LDB) sistemoje. Taip pat „Rigveda“ yra parengusi mokymo programas profesionalių vairuotojų rengimui ir užregistravimui LDB sistemoje. Bedarbio statusą turintis arba įspėtas apie atleidimą asmuo gali kreiptis į savo LDB padalinį dėl galimybės mokytis pasirinktą mokymo kursą.

UAB „Rigveda” siūlo pasinaudoti šiuo pasiūlymu ir ne tik įgyti vairuotojo profesiją, bet ir surasti gerai mokamą darbą – NEMOKAMAI! Atkreipkite dėmesį, jog į paketą yra įtrauktos papildomos paslaugos, kurios būsimam profesionaliam vairuotojui nieko nekainuoja ir sutaupo laiko. Į paketą įskaičiuota:

• Mokestis už teorijos ir praktikos egzaminus VĮ „Regitra“ (vienas teorijos ir vienas praktikos egzaminas kiekvienai kategorijai);

• Transporto priemonių nuoma egzaminams (egzaminui „Regitroje“ pateikiama ta pati transport priemonė, su kuria mokėtės);

• Vairuotojo pažymėjimo išdavimas per 1 d.

Pasirinkus „Rigvedos“ programą mokiniui nebereikės papildomai patirti jokių išlaidų VĮ „Regitra“, be to, asmenys bus labiau suinteresuoti stengtis išlaikyti egzaminus kuo greičiau - iš pirmo karto - todėl greičiau integruosis į darbo rinką.

Tai ypač aktualu asmenims, norintiems įgyti profesionalų vairuotojų kategorijas, kadangi už jas reikia mokėti atskirai, kaip ir už kiekvieną egzaminą bei už kiekvienos kategorijos transporto priemonės naudojimą egzamino metu. Ar žinote, kiek asmeninių lėšų sutaupo mokiniai, pasirinkdami mokytis „Rigvedoje“?

Taip pat, jei Jūsų įmonei reikia profesionalaus vairuotojo, „Rigveda“ mokymo centras bendradarbiaudamas su LDB, gali Jums paruošti puikų specialistą. Pasirašoma trišalė bendradarbiavimo sutartis tarp LDB, būsimo darbdavio ir profesinio mokymo dalyvio. Trišalėje sutartyje numatoma, kad LDB finansuos profesinį mokymą, būsimas darbdavys po mokymo įdarbins pagal įgytą kvalifikaciją ar kompetenciją ne trumpiau kaip 6 mėnesių laikotarpiui, o profesinio mokymo dalyvis įsidarbins pas numatytą darbdavį ir išdirbs pagal įgytą kvalifikaciją ar kompetenciją ne trumpiau, kaip 6 mėnesius. Plačiau apie tai skaitykite:

https://www.ldb.lt/Informacija/PaslaugosAsmenims/Puslapiai/profmokymas_neformalus_svietimas.aspx

Iš Didžiųjų vežėjų nuolat gaudamas paklausimų dėl Ukrainos ir kitų NVS piliečių papildomo mokymo ir norėdamas palengvinti sklandesnę jų integraciją į darbo rinką, mokymo centras „Rigveda“ šiems vairuotojams parengė specialią teorinių bei praktinių įgūdžių papildomo mokymo programą su ataskaita darbdaviui.

Mokymo centro „Rigveda“ vadovas Rimvydas Krocas nuosekliai vardija, kokie dalykai dėstomi per profesionalių vairuotojų įgūdžių atnaujinimo paskaitas jų mokymo centre: „Tai įvairiapusė transporto priemonių valdymo sistemų analizė ir jų įtaka stabdymui, greičiui, kitiems procesams. Transporto priemonių techninė priežiūra ir navigacinės sistemos, ekologiškas bei ekonomiškas transporto priemonės bei įvairiapusės rizikos vairuojant valdymas, reikalingi veiksmai įvykus avarinei situacijai bei mokymasis rengti avarijų ataskaitas. Paskaitų metu bus papildomai kalbama apie saugų ir racionalų transporto priemonės pakrovimą ir iškrovimą. Taip pat, papildomai bus aptariami vairuotojo darbą ir atsakomybę reglamentuojantys teisės aktai, AETR susitarimas, TIR konvencija, tarptautiniai teisės aktai. Besimokantieji sužinos apie krovinių vežimo ekonominius ypatumus, multimodalinius vežimus, jų krovą. Įvairių sričių specialistai jau ne kartą įrodė, jog praktika – ypatingai svarbi įgūdžių formavimui ir taisyklingam jų atnaujinimui. Todėl R. Krocas akcentuoja tai, jog visos paskaitos „Rigveda“ mokymo centre vyksta ne tik teoriniu lygmeniu, tačiau būtinai išbandomos ir praktiškai. Po šių mokymų pateikiama ataskaita darbdaviui.

Mokymai trunka 35 valandas. Išklausę 35 valandų kvalifikacijos kėlimo mokymus, turės atlikti dar 10 valandų tiesioginės praktikos su profesionaliais, patyrusiais instruktoriais aikštelėje, prie pakrovimų – iškrovimų rampų (kaip logistikos terminaluose) bei keliuose. Čia vairuojant teks prisiminti, kaip racionaliai ir ekonomiškai transport priemones vairuoti tamsiu paros metu ne gyvenvietėje, viena ir keliomis eismo juostomis, staigiuose posūkiuose, ir kitus ypatumus, ko vairuotojams tikrai prireiks kasdieniame darbe. Panašios trukmės mokymai vyksta visiems, kurie turi pareigą kas penkerius metus atnaujinti 95 KODO periodinius kvalifikacijos tobulinimo kursus.

 

Kur vyksta mokymai? Visi norintieji mokytis gali kreiptis į bet kurį iš 24 mokymo centro „Rigveda“ padalinių. Įgijusi besimokančiųjų pasitikėjimą, „Rigveda“ plečiasi ir 2019 m., ypatingai patogioje vietoje šalia VIA Baltica magistralinio kelio, IX forto, pradeda statyti naują praktinio mokymo centrą, kuriame bus ne tik šiuolaikiškai bei moderniai įrengta pirminio praktinio mokymo aikštelė profesionaliems vairuotojams, bet ir specialios pakrovimo – iškrovimo rampos (kaip logistikos terminaluose), specialios įvažos, krovinių tvirtinimo, įtempimo stendas. Taip pat bus įrengtos ir mokymosi auditorijos, apgyvendinimo patalpos, kadangi asmenys, kurie kels kvalifikaciją, o ypač NVS šalių piliečiai, pageidauja per savaitinius mokymus gyventi vietoje.  

 

UAB „RIGVEDA“

Direktorius Rimvydas Krocas

Vytauto pr. 57-2, Kaunas
rimvydas@rigveda.lt
Tel. Nr. 837 32 37 36
Mob. +370 656 17119

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite