Laikas tampa vis didesne vertybe, tad leisti jį eilėse daugumai tikrai nesinori. Vis daugiau vairuotojų, nenorėdami gaišti laiko techninės apžiūros eilėse, šią procedūrą patiki autocentrų specialistams.
Dar ne taip seniai techninės apžiūros atlikimas ir eilės buvo neatsiejami dalykai. Nors daugelis dar ir dabar sugaišta tam nemažai laiko. Techninei apžiūrai atlikti gali prireikti ir keletos dienų, juk nėra garantijos, kad pavyks apžiūrą praeiti iš pirmo karto. Tačiau daugelis vairuotojų jau neįsivaizduoja, kad reikėtų leisti laiką eilėse dėl techninės apžiūros. Jie naudojasi vis populiarėjančia bendrovės „Melga“ autocentrų paslauga – visas techninės apžiūros procesas patikimas autocentro specialistams.

Vairuotojams tereikia susisiekti su autocentru ir susitarti kada būtų galima pristatyti savo automobilį į artimiausią „Melgos“ autocentrą. Po to belieka suderinti kokius darbus reikės atlikti ir autocentro darbuotojai sutvarkę automobilį pristatys jį į techninės apžiūros stotį. Tolimesnė eiga taip pat lieka autocentro specialistų rankose – jie užtikrina sklandų techninės apžiūros atlikimą ir po to grąžina klientui techniškai tvarkingą automobilį su nauju techninės apžiūros talonu. „Taigi viskas paprasta ir lengva“ – patikina „Melgos“ atstovai. Tokiu patogiu ir greitu techninės apžiūros procesu džiaugiasi ir vairuotojai.„Melgos“ autocentrų paslaugą pamėgo ypač moterys, vyresnio amžiaus vairuotojai ir visi, kurie paprastai ne taip gerai išmano techniką bei visas techninės apžiūros procedūras. Ši paslauga taip pat vis labiau populiarėja ir tarp verslininkų bei labai užimtų žmonių, kurie ypač brangina savo laiką. Visam šiam procesui atlikti vairuotojams gali pakakti ir kelių minučių – susitarus, autocentro atstovai gali atvykti ir paimti automobilį iš namų, o viską sutvarkius, vėl pristatyti į namus.

„Nuo to laiko, kai prieš keletą metų buvo pradėta teikti ši paslauga, nuolatinių klientų skiačius tik auga“ – džiaugiasi Kauno servisų vadovas G. Maksevičius. Jis pastebi, kad daugelis greičiausiai vertina ne tik operatyvumą, bet ir „Melgos“ autoservisų atliktų darbų kokybę. Vadovas pažymi, kad naują techninės apžiūros taloną jų specialistai gauna teisėtai, o ne bando nupirkti. Jei transporto priemonė sutvarkyta, dėl to nekyla jokių problemų, bet jei ją reikia paremontuoti, tuo irgi pasirūpina „Melgos“ meistrai. Tad automobilis techninei apžiūrai pristatomas tvarkingas. Vairuotojai džiaugiasi, kad ši paslauga leidžia išvengti ne tik laiko gaišimo, bet ir bereikalingo streso.

1.Kaune Mituvos g. duris atvėrė naujas modernus, erdvus „Melgos“ autocentras.
2.Modernūs pokyčiai – galimybė užsiregistruoti atvykimui internetu.
3.Vis daugiau vairuotojų įvertina „Melgos“ autocentrų atliekamos paslaugos – viso techninės apžiūros proceso organizavimo naudą. Šio proceso metu specialistai patikrina automobilio būklę, jei reikia, jį sutvarko ir pristato techninei apžiūrai. Vairuotojas automobilį atsiima jau su techninės apžiūros talonu.

UAB „Melga“
Kauno padalinys Taikos pr. 127D
Naujasis autocentras Mituvos g.7
Projektų vadovas Saulius Padegimas
tel.  +370 5 2653302, +370 620 31323

 

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/technine_apziura__negaistant_laiko/
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.