Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Techninės stebėjimo sistemos, jutikliai ir saugos įrenginiai pramonei 4.0

   2022-09-20

Pramonės automatizavimas grindžiamas objekto buvimo, padėties ar kokybės nustatymu bet kuriame gamybos ir logistikos sektoriuje.

Siekiant diegti naujoves šioje srityje ir palengvinti perėjimą prie pramonės 4.0, pradėtas projektas „DATASENSING“, kuris sujungs „Datalogic“, pasaulinio lyderio automatinio duomenų rinkimo srityje, jutiklių ir saugos / techninio regėjimo sistemų padalinį ir „M.D. Micro Detectors“, pramoninių jutiklių projektavimo, gamybos ir pardavimo įmonę. „DATASENSING“ ketina stiprinti savo pozicijas pramonės automatizavimo srityje visame pasaulyje, siūlydama įvairių technologijų jutiklius, optoelektroninius įrenginius, skirtus mašinų ir gamybos įrenginių saugai, automatizuotam transporto priemonių valdymui ir stebėjimo sistemas išmaniajai gamybai.

„Datasensing“ džiaugiasi galėdama pranešti apie „P2x“ serijos išmaniųjų vaizdo kamerų asortimento atnaujinimą, pristatydama naujus „C-Mount“ modelius. „P2x" serijos išmaniosios pramoninės kameros, pasižyminčios išskirtinėmis tikrinimo savybėmis ir lankstumu, įmontuotos kompaktiškame korpuse. Įdiegus naujus modelius, palaikančius „C-Mount“ objektyvus, gaminio moduliškumas perkeliamas į aukštesnį lygį.

Dabar klientai gali pritaikyti išmaniąją vaizdo kamerą pagal savo konkrečius poreikius, pasirinkdami skirtingus objektyvų tipus, šviestuvus, optinius filtrus ir dangtelius. Visos dalys yra keičiamos vietoje, todėl galima sukurti šimtus skirtingų derinių, tinkamų nesuskaičiuojamai daugybei pritaikymo sričių. C-Mount“ objektyvo palaikymas dar labiau išplečia „P2x“ serijos galimybes, leidžiančias naudoti prietaisus, kuriems reikia labai didelio veikimo atstumo arba labai siauro matymo lauko, taip pat prietaisus, kuriems reikia telecentrinių objektyvų labai tiksliam matavimui ir padėties nustatymui. Dvi skirtingos raiškos (qHD ir 2 MP) nespalvotos arba spalvotos „P2x“ serijos išmaniosios kameros turi 360° gerai matomą daugiaspalvį grįžtamąjį ryšį. Rėmelio spalvą galima konfigūruoti naudojant programinę įrangą, todėl darbuotojai gali intuityviai gauti vizualinį grįžtamąjį ryšį net ir būdami toli, apsieidami be papildomų HMI skydelių. Į „P2x“ serijos išmaniąsias kameras iš anksto įkeltas IMPACT programinės įrangos paketas, suteikiantis prieigą prie viso „Datasensing“ algoritmų rinkinio.

Dvi papildomos licencijos suteikia papildomų funkcijų: „ENHANCED“, kad galėtumėte naudotis išplėstinio OCR įrankio galimybėmis ir „Pattern Find“ įrankio vietos nustatymo tikslumu, „PROFESSIONAL“ (PRO), kad išnaudotumėte unikalias „Pattern Sorting“ įrankio galimybes. Naudojant naujausią „IMPACT“ programinės įrangos 13.1 versiją, „P2x“ serijoje taip pat įdiegta internetinė stebėjimo sąsaja „Smart Camera Monitor“ (SCM). SCM galima rodyti bet kuriame įrenginyje, kuriame veikia žiniatinklio naršyklė, ir naudotis intuityvia HMI, kad būtų galima stebėti ir reguliuoti vykdomą patikrą. Dėl didelio lankstumo „P2x“ serijos išmaniosios kameros gali būti pritaikytos įvairioms mašininio stebėjimo programoms, įskaitant pakuočių ir automobilių pramonės kokybės tikrinimą, robotų vedimą, didelio tikslumo matavimą elektronikos srityje, spalvų analizę ir OCR skaitymą.

„P2x“ – tai išmanioji kamera, pasižyminti neprilygstamu našumu ir lankstumu, kurį užtikrina novatoriškiausia matymo sistema. Pramoninės klasės kameros korpuse esančios ypatingos specifikacijos leis operatoriams įveikti pačius sudėtingiausius naudojimo srities reikalavimus. Dėl nedidelio formato ir didelio matymo lauko ši kamera idealiai tinka robotų vedimo programoms. Galinga ir daug funkcijų turinti integruota apšvietimo sistema skirta naudoti visų formų, dydžių ir spalvų medžiagų gamybos linijose.

Privalumų yra begalė, ir neabejotina, kad naujoji „Datalogic P2x“ serija yra daug pranašesnė už visas kitas išmaniąsias kameras. „P2x“, turinti 2 MP skiriamąją gebą ir pasirenkamą įvairiaspalvį apšvietimą, yra universalus sprendimas, skirtas automobilių, elektronikos, maisto ir gėrimų, medicinos ir farmacijos gamybos sritims. Ji tikrina, ar komponentai teisingai išdėstyti ir sumontuoti prieš pereinant į kitą gamybos proceso etapą. „P2x“ taip pat turi visas OCR funkcijas, todėl klientams suteikiama papildoma galimybė skaityti etiketes ir užtikrinti, kad jos atitiktų visus sekimo ir atsekimo arba serializavimo poreikius. „P2x“ yra pirmoji pasaulyje išmanioji kamera su smūgių ir posvyrio aptikimo funkcija. Joje įmontuotas akcelerometras, kuris nuolat stebi ir seka kameros orientaciją. Jei pasikeičia orientacija, palyginti su nustatymu, arba kamera atsitrenkia, šie duomenys įrašomi į klaidų žurnalą. Operatoriai gali būti tikri, kad nebus jokių klaidų, dažniausiai susijusių su kameros poslinkiu.

UAB „ECO sprendimai“ užsiima didmenine ir mažmenine prekyba elektrotechnikos produkcija, tiekia Lietuvos rinkai aukščiausios kokybės automatikos komponentus bei įrangą. Įmonės automatikos ekspertai specializuojasi automatikos, valdymo projektuose, žemos įtampos elektros paskirstymo, kompensacijos, ARĮ, spec. paskirties skydų tiekime, gali atlikti sistemų paleidimo, derinimo ir kitus automatikos darbus.

 

UAB „ECO sprendimai“

Ateities g. 15A, LT-08303, Vilnius, Lietuva

Tel.: +370 699 74981

www.ecosprendimai.lt

info@ecosprendimai.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 02 28 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite