Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Technologinės bazės plėtra leidžia gaminti baldus dvigubai greičiau

   2020-03-26

Baldų gamyboje pasiekti aukštų rezultatų vien tik idėjos ir kokybiškos, atitinkančios dizainerio užmojus, žaliavos nepakanka. Labai svarbu vaidmenį šioje srityje vaidina technologinė bazė. Suprasdama šios gamybos grandies ypatingą svarbą „Dariaus verslo grupė“ investavo į savo staklių parką, kad ne tik geriausiai išpildyti klientų lūkesčius, bet ir daryti tai dvigubai greičiau nei iki šiol.

 

 

Kiekvienam užsakiusiam baldus – namų komforto ir interjero subtilumo garantą - svarbus ne tik užsakymo atlikimo tikslumas, bet ir gamybos greitis. Baldų pramonės atstovai siekiant sutrumpinti darbų atlikimo terminus, tobulina savo įrangos parką. Šiuo keliu pasuko ir „Dariaus verslo grupė“. Šios kompanijos vadovas nusprendė praplėsti gamybinės linijos technologinę bazę naujomis staklėmis. Ankščiau šį gamybinė grandis buvo paliekama verslo grupės partneriams. Tai reikalavo papildomos kontrolės, daugiau laiko operacijų suderinimui ir pagamintų dalių logistikai. Dabar, vykdant šią gamybos dalį savo pajėgumais, atsikratyta papildomų operacijų ir liko tik grynas gamybos procesas. Jam patogiai organizuoti verslo grupė persikėlė į naujas erdvesnes patalpas, kur atliekamos visos gamybos operacijos. Patobulinta technologinė bazė ne tik leidžia visus gamybos procesus atlikti vienoje vietoje, bet ir dvigubai pagreitinti užsakymų vykdymą. 


 

 

„Mūsų populiariausias produktas yra virtuvės komplektai. Jeigu ankščiau mes juos gaminome du mėnesius, dabar galime tai padaryti per mėnesį. Jeigu užsakymo gamybos proceso vidury atsiranda kažkokių korekcijų, kadangi mes viską darome patys, nėra problemų projektą pakoreguoti. Mes galime lengvai baldą ar komplektą perdaryti ir tai visiškai neatsilieps nei kainai nei užsakymo atlikimo terminui“, - sako „Dariaus verslo grupė“ vadovas Darius Daunoras. Todėl jeigu jau po baldų projekto suderinimo ir gamybos proceso pradžios užsakovai sugalvoja, kad virtuvėje bus dar viena spintelę arba keičianti visą baldų konfigūraciją indaplovė – jas galima nesunkiai integruoti. Dar daugiau – pakeitimai bus padaryti greitai, nesutrukdys įmonei užbaigti užsakymą suderintu laiku.

 

Naujai įsigyta įranga pasižymi ypatingu tikslumu, o taip pat darbo našumu. Šie technologiniai privalumai leidžia verslo grupei jau planuoti ateityje tiekti papildomai baldų ruošinių tiekimo paslaugą savo kolegoms baldininkams.

 

Kompanija „Dariaus verslo grupė“ egzistuoja daugiau nei penkerius metus. Įmonės specifika – nestandartiniai kietieji baldai. Asortimente virtuvės, vonios baldai, sekcijos, spintos, slenkančios sistemos, komodos, ofiso ir kiti baldai. Verslo grupė dirba visoje Lietuvoje išlaikant aukštą gaminių kokybę ir prieinamą kainą. Įmonės darbuotojai nemokamai atvyksta į bet kurį Lietuvos kampelį, kad tiksliai atlikti matavimus ir pagal juos suprojektuoti būtent tokius baldus, kurių tikisi klientai. Jiems taip pat papildomai nieko nekainuoja ir naujų baldų atvežimas bei montavimas.

 

 

MB „DARIAUS VERSLO GRUPĖ“

Tel. +370 601 26068

dvgrupe@gmail.com

www.nestandartiniai-baldai.eu

www.facebook.com/NestandartiniaiBaldaiJums


 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite