Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Teisingas sprendimas pramonei – aukšto našumo tepimo produktai

   2020-08-25

Aukšto našumo naujos kartos tepimo produktai, naudojami metalo apdirbimui, gamybai, maisto pramonei, plastiko liejimui, tekstilės pramonei ir kitose srityse, privalo būti veiksmingi, ekonomiški ir patikimi. Tokius produktus rinkai ir tiekia MB „Tribolina“, siūlanti visus pramoninio tepimo sprendimus.

 

 

Metalo apdirbimas

Bene plačiausia sritis, kurioje naudojami tepimo produktai, yra metalo apdirbimo pramonė, todėl ypač svarbu, kad jie būtų kuo didesnio našumo. Tokie produktai yra vandeniu skiedžiami metalo apdirbimo skysčiai (emulsijos), naudojami tekinimui, frezavimui, šlifavimui. Jie pasižymi labai geru biologiniu stabilumu, padidina įrenginių atsparumą mikroorganizmams ir grybeliams. Dauguma MB „Tribolina“ produktų, sudėtyje neturi toksinių medžiagų: DEA, DEA-atlaisvintojų, boro, antrinių aminų, aminų atlaisvintojų, nitritų, nitritų atlaisvintojų, formaldehidų, formaldehido atlaisvintojų, PCB, PCT, PTBB ir sunkiųjų metalų. Toksinių medžiagų eliminavimas  iš tepimo produktų lemia ir išskirtinį požiūrį į prie įrenginių dirbančių operatorių apsaugą. Emulsijos taip pat pasižymi aukštu apdirbimo našumu, o tai reiškia, kad tepimo produktus reikia rečiau keisti, jais sutepti įrankiai ir renginiai ilgiau tarnauja. Su šiomis emulsijomis galima apdirbti visus metalus: aliuminį  ir jo 5000, 6000, 7000 serijos lydinius, spalvotus sunkiuosius metalus, žemo ir aukšto legiruotumo plienus, įrankinius plienus, titaną, plastiką ir t.t.

 

Metalo pramonėje naudojamos ir vandeniu neskiedžiamos pjovimo formavimo alyvos, kurios pasižymi aukštu pjovimo našumu, mažu dūmingumu. Formavimo alyvos ir tepalai leidžia štampuoti – formuoti ruošinius iki 15 mm storio, užtikrina mažą įrankių nusidėvėjimą bei švarų gaminių paviršių.

 

Tarp metalo apdirbimo pramonėje naudojamų produktų yra ir biologiškai išsiskaidančios alyvos, saugančios gamtą, bei suvirinimui skirti produktai, apsaugantys nuo tiškalų prilipimo.

 

MB „Tribolina“ didžiuojasi tuo, jog savo klientams gali pasiūlyti išskirtinių produktų, nes atstovauja tokius gamintojus, kurie savo produktus gamina ir tobulina jau beveik visą amžių.

 

 

Plastiko gamyba

Plastiko liejimo pramonėje naudojamus naujos kartos tepimo produktus gamina vienas žinomiausių pasaulio gamintojų „Chem Trend“. Tai – aerozoliai liejimo formų priežiūrai: valikliai, tirpdantys polimerų likučius, bet tuo pačiu esantys neerzinančio kvapo, maisto gamyboje naudojami saugesni valikliai, o taip pat vienas iš labiausiai pripažintų išstūmėjų tepalas, kolonų tepalai bei kiti mažos tolerancijos mechanizmų tepalai.

 

Plastiko gamyboje, žinoma, svarbios ir antikorozinės priemonės: su spalva ir be jos, tinkančios sąlyčiui su maistu ir kiti tepimo produktai.

 

MB „Tribolina“ prekiauja ir specialia alyva PET ruošiniams ir buteliams, kitos alyvos liejinių atskyrimui bei naujausios formos – granulių pavidalo valymo produktais sraigtų, liejimo kanalų ir karšto liečių sistemų valymui.

 

Maisto pramonė

Pabrėžtina, jog maisto pramonėje naudojami tepalai ir alyvos registruojami NSF (H1) registre ir sertifikuojami NSF pagal ISO 21469, kad juos būtų galima naudoti ten, kur yra atsitiktinis sąlytis su maistu.

 

MB „Tribolinos“ maisto pramonei siūlomi tepimo produktai yra pagaminti pagal aukščiausius kokybės standartus įmonėse, kuriose buvo atliktas RVASVT auditas, esantis kokybės ir higienos vadybos sistemų ISO 9001 ir ISO 21469 dalis. Be to, tokie produktai naudojimui yra patvirtinami pagal griežtas Košerio ir Halalio taisykles.

 

Maisto pramonėje tepimo produktai įprastai naudojami kepyklose, todėl atkreiptinas dėmesys, kad naudojami tepalai turi atlaikyti itin aukštą temperatūrą, bei gėrimų pramonėje, kur tepalams keliami reikalavimai yra būtinybė veikti drėgmėje bei gerai atlaikyti dideles apkrovas.

 

Lengvoji pramonė

MB „Tribolina“ prekiauja išskirtinės kokybės alyva adatų tepimui. Tai yra bespalvės, išsiplaunančios, itin švarios ir žmogui bei aplinkai saugios alyvos, skirtos tepti įvairių tipų mezgimo,  taip pat siuvimo ir siuvinėjimo mašinų adatas.

 

Siekiant, jog lengvosios pramonės įrenginiai tarnautų kuo ilgiau, patariama rinktis kokybiškas alyvas, skirtas viengubo ir dvigubo cilindro, didelio diametro apskritojo mezgimo bei plokščiojo mezgimo mašinoms, o taip pat - „Žakard“ tipo mašinoms.

 

 

Asortimentą papildo ir kokybiškos audimo mašinų reduktorių alyvos, o taip pat alyvos, naudojamos stenteriuose bei aukštos temperatūros kalandrų guolių tepalai.

 

Purškiami tepalai ir pagalbinės priemonės

Purškiami tepalai yra tarsi pagalba kone visiems tepimo produktams. Be to, yra nemažai sričių, kur purškiamus tepalus gerokai paprasčiau naudoti.

 

MB „Tribolina“ atstovauja danų kompanijai „Schnell Teknik“ ir siūlo metalo apdirbimo pramonės pagalbinių priemonių platų pasirinkimą. Pavyzdžiui, nuo emulsijos pašalines alyvas nurenkantys skimeriai, emulsijas tiksliai sumaišantys mikseriai, filtravimo popierius, emulsijos matavimui skirti refraktrometrai, siurbliai–pompos, 12-kos spalvų skirtingų paviršių (medžio, metalo, gumos, stiklo, tekstilės, popieriaus, emalės, plastiko, kartono, plytelių ir pan.) žymėjimui skirti markeriai su greitai džiūstančiais aliejiniais dažais.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MB „TRIBOLINA“

Kaunas, Lietuva

Tel.: +370 676 22298, +370 687 80857

El. p. info@tribolina.lt Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite