Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Telefoniniai užraktai laiptinėms su pasikalbėjimu, metalinės laptinių durys

   2006-03-28

Jaučiame vis didėjantį Kauno daugiabučių namų gyventojų aktyvumą, įsirengiant šiuolaikines, modernias ir patikimas pasikalbėjimo/laiptinės durų atrakinimo sistemas. Gyventojai pastebi per pastaruosius kelerius metus pasikeitusias daugelio daugiabučių namų laiptines, taip pat turi galimybę įvertinti esamus privalumus jose: durys – metalinės, tvirtos ir išvaizdžios, prie įėjimo - iškvietimo/pasikalbėjimo skydelis. Laiptinė tvarkinga, saugi, šilta ir visuomet užrakinta. Bendrijų gyventojai patvirtins, jog elektronika veikia itin patikimai, o jeigu komplekte pakeistos ir laiptinės durys į metalines - visumoje funkcionavimas nepriekaištingas. Patogu ir tai, jog gyventojams nereikia nešiotis rakto nuo visada užrakintų laiptinės durų - jos atrakinamos surinkus iškvietimo skydelyje individualiai kiekvienam butui priskirtą kodą arba prie skaitytuvo priglaudus elektroninį raktą – tabletėlę. Tuo metu, bute esantiems gyventojams specialus signalas praneša, kad yra naudojamas jų buto kodas. Sistemoje nėra mechaniškai besidėvinčių detalių – mygtukų iškvietimo skydelyje, spynų šerdelių, liežuvėlių, spragtukų, būdingų ankstesnės kartos įrangai, todėl dabartiniai įrenginiai nereikalauja ypatingos priežiūros. Pritraukėjo pagalba durys švelniai užsiveria ir prilimpa prie elektromagneto 450 kg jėga. Bendrovės „APSVIDIJA” vadovas E. Demendžiūnas teigia, kad tokio tipo pasikalbėjimo – durų valdymo sistema (be durų kainos), 27 butų laiptinei kainuoja apie 3800 Lt, t.y. apie 140 Lt kiekvienam butui.
Daugelis užsakovų stengiasi sumažinti kainą, montuodami mechanines kodines spynas, be telefoninio ryšio su butais ir be užrakto valdymo nuotoliniu būdu. UAB „APSVIDIJA” vadybininkas R. Mikalauskas pažymi, kad paprastos mechaninės kodinės spynos mažai apsaugo. Visų pirma kodas, kai jis yra visiems vienodas, greitai tampa daugeliui žinomas, taip pat galima pastebėti, kurie mygtukai yra naudojami ir duris galima nesunkiai atrakinti. Be to, pabrėžia R. Mikalauskas, yra būtinas ryšys su butais. Piktavališkam lankytojui, neturint galimybės susisiekti su norimu butu ir nepatekus į laiptinę, kyla poreikis bet kokiomis sąlygomis duris atrakinti, todėl, net naujai pakeistų durų mechaniniai užraktai, o kartais ir pačios durys, yra greitai suniokojami.
Pasikartosime, kad ši sistema veiks itin patikimai, jei ją įrengiant, bus keičiamos ir laiptinės durys. Bendrovė „APSVIDIJA” suteikia kompleksinę paslaugą - užsakovui pageidaujant, pasirūpina, kad drauge būtų sumontuotos ir stilingos metalinės lauko durys. Gamybos metu duryse profesionaliai sumontuojama reikalinga durų įranga – elektromagnetai, pritraukėjai, pusantrinių durų siaurojoje nevarstomoje dalyje įtvirtinamas iškvietimo skydelis. Tokios durys lengvai varstosi ir žiemą, ir vasarą, nesideformuoja, yra tvirtos ir išvaizdžios.
UAB „APSVIDIJA” darbams ir įrangai suteikia vienerių metų garantiją, operatyviai reaguoja į atsiradusius nesklandumus pogarantiniu laikotarpiu. Atskirais atvejais, kuomet įrengiama sistema kartu pakeičiant ir laiptinės/rūsio duris, suteikiame net dvie-jų metų garantiją. Priklausomai nuo darbų apimties, taikome palankias mokėjimo atidėjimo sąlygas, nuolaidų sistemą, galime darbus atlikti atskirais etapais: pakeičiant duris su komplektuojančia durų įranga, vėliau įrengiant ragelius (unifonus) butuose. Išsamios informacijos suteikimui galima išsikviesti UAB „APSVIDIJA” atstovą.
Žaliakalnio policijos komisariato Kriminalinių nusikaltimų tyrimo skyriaus komisaras inspektorius Stanislovas Zaikinas šią modernią laiptinių pasikalbėjimo, iš dalies ir apsaugos sistemą, pavadino gera vagysčių prevencijos priemone: „Kai laiptinės durys užrakintos, visi laiptinės gyventojai tampa jos šeimininkais. Pastebėję nepažįstamą žmogų teiraujasi, pas ką jis eina, kaip pateko į laiptinę. Įsirengus tokią sistemą gyvensime saugiau”.Mus rasite: 
Č. Sasnausko g. 35-1, Kaunas, 
Tel. (8-37) 331 627; mob. tel. (8-686) 37 977
El. p.:
info@apsvidija.lt 
www.apsvidija.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 06 17 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite