Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Telefonspynė DD 5000 - naujas žodis Lietuvos rinkoje

   2010-09-27

UAB „DIGITALas“, didžiausias telefonspynių, elektroninių spynų, praėjimo kontrolės įrangos pardavėjas ir gamintojas Lietuvoje, pristato naują gaminį - telefonspynę DD 5000. Ši telefonspynė daugeliu parametrų lenkia kitus šalies rinkoje siūlomus analogus. 

Šiuo metu šalies rinkoje pardavinėjamos telefonspynės yra sukurtos naudojant senas technologijas. Paseno ir jų dizainas – jis išliko nepakitęs jau 15 metų. Tokios telefonspynės yra nepatogios nei vartotojams, nei sistemų montuotojams.
Todėl UAB „DIGITALas“ ryžosi sukurti iš principo naują gaminį, kuris turėtų gerąsias ankstesnių analogų savybes, bet būtų atsikratęs jų trūkumų. 
Po kruopštaus darbo buvo sukurta telefonspynė DD 5000, tinkanti daugiabučiam namui iki 255 abonentų. Tai funkcionalus šiuolaikinio dizaino gaminys IŠ NERŪDIJANČIO PLIENO. Jis ne kartą kruopščiai ir visapusiškai išbandytas prieš siūlant pirkėjui. 
Telefonspynė sukurta naudojant naujausias technologijas bei techninius sprendimus.
Labiausiai paplitusiems telefonspynių modeliams būdinga tai, kad jie susideda iš keleto atskirų modulių – iškvietimo skydelio, centralės, komutatoriaus ir kt. DD 5000 kūrėjai šias visas dalis integravo telefonspynės iškvietimo modulyje. Todėl įrengiant sistemą sunaudojama mažiau medžiagų ir sugaištama mažiau laiko.

Naujas dizainas, naujos technologijos

Naujo dizaino iškvietimo skydelis – iš 2 mm storio NERŪDIJANČIO PLIENO. Jis ryškus ir atsparus išorės poveikiams bei vandalų smūgiams. Klaviatūros apšvietimas įsijungia tik tamsoje – tai leidžia taupyti energiją.
Klaviatūra suprojektuota atsižvelgiant į klimato sąlygas, į senų telefonspynių trūkumus ir panaudojant brangesnes naujausių technologijų membranines klaviatūras. Tokios klaviatūros naudojamos bankomatuose, jos atsparesnės atmosferos veiksniams ir vandalizmui. 
Nedidelių gabaritų iškvietimo modulis (plotis – 120 mm, aukštis – 206 mm) patogus sumontuoti net siaurose vietose (yra įleidžiamas ir virš tinko montuojamas variantai).
Dideliame displėjuje bet kokiu paros metu ryškiai matosi renkamas numeris. 
Sistemoje integruotas nuotolinių kortelių ir elektroninių raktų skaitytuvas. Elektroniniai identifikatoriai (nuotolinės korteles ir elektroniniai raktai) vartotojams leidžia paprasčiau patekti į laiptinę, o patekti ten nepageidaujamiems asmenims tampa neįmanoma. 
Telefonspynėje yra galimybė sumontuoti vaizdo kamerą, tai suteikia galimybę matyti, kas skambina prie durų. Tai daro Jūsų gyvenimą dar saugesnį.
DD 5000 telefonspynės kūrėjai pasiūlė patogesnę ir aiškesnę telefonspynės iškvietimo modulio funkcijų programavimo sąsają, panaudojant bėgančią eilutę meniu punktų pavadinimams pavaizduoti.
Visas telefonspynės funkcijos, įskaitant mikrofono jautrumą ir garsiakalbio garsą, valdomos skaitmeniniu būdu. Pokalbio garsumas, bei sistemos garsiniai signalai (pypsėjimas) yra reguliuojami atskirai, todėl yra galimybė sumažinti sistemos garsinius signalus iki minimo (didelis garsas dažnai nervina pirmo aukšto gyventojus), o pokalbio garsą palikti reikiamo lygio.
DD 5000 iškvietimo modulis suprojektuotas taip, kad galėtų būti suderinamas su rinkoje esančiomis populiariausiomis telefonspynių sistemomis -  tinka pastarųjų sistemų laidai, jeigu jie techniškai tvarkingi, taip pat butuose esantys rageliai.  
Projektuojant telefonspynės iškvietimo modulį, didžioji dalis funkcijų, buvo patikėta telefonspynę valdančio mikrovaldiklio programinei įrangai. Dėl to įtaisas tapo universalesnis ir lankstesnis.
Kiekvienam iš vartotojų suteikiamas PIN kodas bei elektroniniai identifikatoriai (iki 900 identifikatorių). Numeracija, kuri taikoma įrenginyje, gali būti trijų rūšių.  Paprasta – vartotojai gauna 255 galimus adresus ir numerius eina iš eilės, nuo 1 iki 255.  Paslinktosios numeracijos atveju – 255 adresai, intervale nuo 1 iki  9999.  Ir vadinamoji viešbučio tipo numeracija – tie patys 255 adresai, tik numeriai vartotojams suteikiami pagal aukštus ir butų numerius.
Naujosios telefonspynės kūrėjai ištyrė, ar DD 5000 atspari temperatūrų svyravimams. Ji buvo veikiama 30 laipsnių šalčio ir 60 laipsnių karščio temperatūrų, ir telefonspynės funkcijoms tai įtakos neturėjo.
Sistema buvo išbandyta praktiškai – ji  buvo kruopščiai ištirta realiose sąlygose, sumontavus daugiabučiuose namuose Vilniuje. Bandomasis eksploatavimas leido dar patobulinti sistemą.   
Naujosios įrangos kūrėjai ir toliau tobulins savo gaminį.

Gaminys sertifikuotas CE ženklu

Telefonspynė buvo patikrinta valstybinėje laboratorijoje, nustatyta, kad ji atitinka ES keliamiems reikalavimams, gaminys sertifikuotas CE ženklu.
Naujoji telefonspynė buvo pristatyta mokslinėje konferencijoje „Mokslas – Lietuvos ateitis 2010“ ir ten sulaukė gerų atsiliepimų. 
UAB „DIGITALas“ montuoja analogines ir skaitmenines telefonspynes, įėjimo kontrolės vaizdo stebėjimo įrangą  nuo 2000 metų. Darbai atliekami daugiabučiuose bei privačiuose namuose, montuojama praėjimo kontrolės įranga biuruose ir kitose patalpose, kur norima apriboti priėjimą. 
Įmonės darbuotojų patirtis leidžia parinkti geriausią šiuolaikinę aparatūrą, spynas bei kitus komponentus. „DIGITALas“ jau yra sumontavęs daugiau nei 2 500 telefonspynių.  
Mes esame populiari ir patikima įmonė, mūsų klientai rekomenduoja mus vieni kitiems. 

UAB „DIGITALas“
Kęstučio g.62A, Vilnius
Tel.: 8 5 2336619
Tel/ Fax: 8 5 2790528 
info@digitalas.lt
www.digitalas.eu

 

 

 

 

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite