Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Telesaloje“ - nepakartojamas „Swarovski“ kristalų žvilgesys

   2008-01-10

UAB „Telesala“ siūlo žėrinčią naujovę – jūs galite tapti originaliu, o jūsų įprastas daiktas – žėrinčiu ir išskirtiniu, jei papuošite jį „Swarovski“ kristalais.

„Telesala“ įsikūrusi Kauno Savanorių prospekte, priešais „Hypermaximą“ esančiame prekybos centre „IKI“. Įmonė sėkmingai prekiauja mobiliaisiais telefonais, juos remontuoja ir atlieka jų garantinę priežiūrą.

Paslauga, kuri leidžia jums apstulbinti aplinkinius magišku nepakartojamų „Swarovski“ kristalų spindesiu, atsirado dėl to, kad norėta padėti klientams išsiskirti iš minios. Pradėta nuo prekių, kuriomis prekiauja „Telesala“ – unikaliais kristalų deriniais žėrintis mobilusis telefonas tampa išskirtiniu daiktu, savininko individualybę atspindinčiu mobiliuoju telefonu. Vėliau kilo mintis taip išdabinti ne tik mobiliuosius telefonus, bet  ir vizitinių kortelių dėklus, nešiojamus kompiuterius, nuotraukų albumus, damų batelius, rėmelius. Taip galima papuošti bet kokį metalinį, odinį ar medžiaginį paviršių – reikia tik pasitelkti fantaziją.

Pastaruoju metu populiarėja jaunavedžiams skirtų taurių dekoravimas „Swarovski“ kristalais – toks papuošimas sukuria nuotaiką, kuri tikrai tinkama iškilmingai sutuoktuvių dienai.

Paslauga turi tokį pat žėrintį kaip „Swarovski“ kristalai pavadinimą – „KrisTel“.

Magišku „Swarovski“ kristalų žavesiu traukė akį šių metų konkurso „Kauno ponia“ nominančių juostos – jas papuošė „Telesala“. Įmonė šiemet buvo šio konkurso rėmėja – komisijos ir publikos įvertintos „Kauno ponios“ nugalėtojos gavo dovanų kuponus, leidžiančius įsigyti žėrinčiais „Swarovski“ kristalais papuoštą daiktą.    

„Telesala“ ne tik originaliai papuošia įvairius daiktus, bet ir prekiauja „Swarovski“ kristalais. Kadangi kristalus įmonė perka be tarpininkų, tai leidžia siūlyti juos palankiomis kainomis. Ši paslauga turėtų itin sudominti įvairius papuošalus veriančias moteris.

Neretai rūbų puošimas labai domina sportiniais šokiais užsiimančius ar drabužius tam siuvančius žmones. Jiems „Telesala“ gali palankiomis sąlygomis pasiūlyti „Swarovski“ kristalų ar kitas jiems reikalingas paslaugas.

„Swarovski“ kristalai – tai priemonė, leidžianti tapti žėrinčiu ir originaliu žmogui, norinčiam, kad jo gyvenime būtų daugiau žavesio.


UAB „Telesala“
Savanorių pr. 214A, Kaunas
www.kristel.lt
info@kristel.lt
Mob. tel. 8 614 84100 (dekoravimas „Swarovski“ kristalais, didmeninė bei mažmeninė prekyba)
www.telesala.lt
info@telesala.lt
Mob. tel. 8 610 41999 (mobilieji telefonai)Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite