Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Temperatūros ir oro drėgmės registravimas produktų transportavimo bei sandėliavimo sąlygų kokybei stebėti

   2015-05-26

Aplinkos poveikiui jautrius produktus tinkamai transportuoti ir sandėliuoti padeda temperatūros bei oro drėgmės registravimas. Tai atlieka duomenų kaupikliai, registratoriai ir savirašiai, kuriuose sukaupta informacija leidžia įvertinti situaciją ir priimti reikiamus sprendimus.
Transportuojant ir sandėliuojant aplinkos poveikiui jautrius produktus tokius, kaip maisto produktai, vaistai, ar cheminiai reagentai, aktualu užtikrinti svarbių aplinkos parametrų: temperatūros, oro drėgmės ir kitų ribas. Šių prietaisų užfiksuoti duomenys įrodo laikymo sąlygų atitikimą reikalavimams arba nukrypimą nuo jų. Tai yra „šalčio grandinės“ sprendimai (Cold Chain Management) transportuojant ir sandėliuojant. Produkcijos laikymo sąlygų stebėjimui transportuojant bei laikant tarpiniuose sandėliuose, naudojami vienkartiniai ir daugkartiniai mini registratoriai (Pav. 1). Šie prietaisai patalpinami kartu su prekių siunta ir registruoja aplinkos, kurioje randasi, temperatūrą. Užsakovas gavęs prekes kartu su šiuo prietaisu ir jį pajungęs prie kompiuterio USB jungtimi, gauna informaciją apie temperatūros pokyčius kelionės metu. Duomenys pateikiami vartotojui patogia forma grafikais ir lentelėmis. Tai puikus įrodymas klientui, kad produkcijos kokybė nenukentėjo kelionėje, kad vežėjas tinkamai laikosi transportavimo sąlygų. Tokiu būdu jis gali pasirinkti patikimą ir ilgalaikį partnerį. Išvardintiems uždaviniams skirti vienkartiniai ITAG 3-PRO ir daugkartiniai temperatūros registratoriai TEMPOD MP ar panašūs. Produktų sandėliavimo sąlygų stebėjimui be išvardintų duomenų kaupiklių naudojamos procesų registravimo sistemos (Pav. 2). Šios sistemos registruoja patalpų temperatūrą T bei oro drėgmę RH, siunčia perspėjimus, įjungia ir išjungia šildymo ar vėdinimo sistemas, siunčia pranešimus į mobiliuosius telefonus, sudaro galimybę šiuos parametrus stebėti internete. Sandėliavimo sąlygų stebėjimo ir kontrolės sistemos 1) su LUMEL procesų registratoriumi KD7, kuris priima temperatūros T ir oro drėgmės RH signalus iš nutolusių matavimo keitiklių P18, išdėstytų kritiniuose sandėlių taškuose, informaciją apdoroja ir atvaizduoja KD7 ekrane. Toliau informacija perduodama nuotoliniam stebėjimui internete, signalizuoti, kada stebimas procesas išėjo iš nustatytų ribų bei siųsti valdančius ir nukrypimus atstatančius signalus. Šiam tikslui taip pat naudojamos sistemos 2), kurios kompiuterio atmintyje kaupia išmatuotas oro temperatūros ir santykinės oro drėgmės reikšmes tolimesniam apdorojimui. Duomenys atvaizduojami kompiuterio ekrane grafikų ir skaitmeninių reikšmių pavidalu, perduodami į internetą. Viršijus nustatytas parametrų ribas, sistema automatiškai išduoda signalus į mobilųjį telefoną, į apsaugos pultą ar kitą signalizavimo sistemą, sukuria atitinkamus valdančius signalus. UAB Auregis veiklos sritis – pramoniniai automatikos ir matavimo prietaisai, sprendimai, projektai.
1. Siūlome platų pasirinkimą pramoninių temperatūros, slėgio, lygio, drėgmės ir kitų procesų matavimo, reguliavimo ir registravimo prietaisų, jutiklių bei sprendimų daugeliui sričių: gamybai, maisto pramonei, oro kondicionavimui, geležinkeliams, laivynui, jėgainėms, įprastoms, agresyvioms ir sprogioms Ex aplinkoms.
2. Gaminame temperatūros jutiklius, lygio elektrodus, daugiazones plūdines lygio reles skysčių lygio kontrolei bei termokišenes temperatūros jutikliams, perėjimus ir adapterius slėgio prietaisams. Projektuojame naujus jų modelius įvairioms pramonės šakoms pagal užsakovų poreikius.

Kęstutis Morkus
UAB „Auregis“ direktorius
Kaunas, Savanorių pr. 271 / Mituvos g. 2
+370 37 313426, info@auregis.lt
www.auregis.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite