Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ten, kur automobilių filtrų kokybę tikrina robotai

   2019-10-23

Širvintų rajone veikia vienintelė Lietuvoje automobilių filtrų gamykla, kurioje gamyba ir kokybės kontrolė patikėta robotams. Šiuo metu joje robotizuota apie 60 proc. gamybos, ir šis dydis ateityje tik augs. Bendrovė „BalticFilter“ jau 23 metus gamina „Mfilter®“ prekės ženklo filtrus. Šiemet jų yra jau daugiau kaip 2,6tūkst. skirtingų modelių. Tai ir automobiliams skirti oro, salono, kuro ar tepalo filtrai, ir filtravimo elementai lengviesiems ar krovininiams automobiliams, motociklams, sodo, miško ir žemės ūkio technikai. O pagal užsakymą – ir pramonei. Sekdama naujausiomis ekologiškumo tendencijomis, bendrovė taip pat užpatentavo bei pradėjo gaminti ir ekologiškus filtrus.

 

 

Brokas pamirštas kaip blogas sapnas

„BalticFilter“ gamykloje įdiegus robotizuotą gamybos liniją ir robotizavus kokybės tikrinimą, gamybos procesą tapo įmanoma kontroliuoti realiu laiku. Tai ne tik sumažina gamybos trūkumus, bet ir panaikina žmogiškosios klaidos tikimybę, kuri gamyboje yra didžiausio broko procento kaltininkė. Automatizuotas gamybos procesas padeda išvengti menkiausių netikslumų, kiekvienas gamybos žingsnis atliekamas preciziškai ir tiksliai taip, kaip buvo numatyta.

 

Aukščiausios kokybės žaliavos (tokių žinomų ir patikimų gamintojų, kaip „Henkel“, „Mayer“, „Ahlstrom“, „Hollingsworth & Vose“ ir kt.) bei vokiška, itališka, šveicariška ir angliška įranga prisijungia prie šio aukštos kokybės komplekso. Visa produkcija sertifikuota pagal aukščiausius automobilių pramonės standartus (IATF  16949; ISO 9001; ISO 14001).

 

Maža to, naudoti filtrai surenkami ir perdirbami (jų negalima išmesti kartu su standartinėmis buitinėmis atliekomis), stengiantis taupiau ir racionaliau naudoti gamtinius išteklius bei padaryti kuo mažesnį poveikį aplinkai. Perdirbant kuro ir tepalų filtrus, iš jų išgaunami metalai ir alyva, o iš oro filtrų – filtravimo medžiaga ir plastmasė. Visos šios medžiagos gali būti panaudotos pakartotinai.

 

Europinė kokybė už lietuvišką kainą

Robotizuota gamybos linija, palyginti su standartine, efektyviau ir greičiau pagamina didesnį kiekį gaminių. Tai padeda greičiau pateikti prekę užsakovui ir nustatyti tokią jos kainą, kuri galėtų konkuruoti su kitų Europoje žinomų gamintojų produkcija.

 

„Naudojame tas pačias žaliavas ir gaminame filtrus pagal tuos pačius Europos Sąjungos standartus, kaip ir visa Europa, ‑ pasakoja Ričardas Palepšaitis, bendrovės atstovas Baltijos šalims. – Nieko keista, kad kainomis pusantro ar net du kartus lenkiame pigią, bet abejotinos kokybės azijietišką produkciją. Stengiamės išlaikyti konkurencingas kitiems gamintojams kainas, konkurentai mums ‑ puikus rodiklis. Jei jau pajėgiame varžytis su didžiaisiais filtrų gamintojais – vadinas, pajėgsime viską.“ Ir pajėgia.

 

Gamybos apimtys „Baltic Filter“ gamykloje siekia apie 7 mln. vienetų per metus, didžioji produkcijos dalis eksportuojama į Europą, Aziją, Arabų Emyratus... viso į penkiasdešimt šalių. „MFilter®” prekinį ženklą pažįsta visų Europos Sąjungos šalių vairuotojai. Tokia gera apyvarta liudija, kad šiuos gaminius verta rinktis: tai kone pigiausi filtrai, išlaikantys nepriekaištingą europinę kokybę. O kartais – ir lenkiantys savo europietiškus giminaičius.

 

Geriau rinktis lietuvišką prekę

Beveik kiekvienas Lietuvos vairuotojas galėtų rasti „Mfilter®“ filtrų savo automobilio modeliui, nes jie tinka kone 90-čiai procentų eksploatuojamų Europoje automobilių.

 

Žinoma, visada lieka linkusi sutaupyti tautos dalis, kuri renkasi abejotinos kilmės ir kokybės produkciją. Tačiau tie, kas daugiau galvoja apie savo automobilį ir siekia aukštesnės kokybės, visgi atsigręžia į lietuvišką produktą. Antrine tokio pasirinkimo nauda dar galima laikyti ir tai, kad pridėtinė tokio pirkinio vertė lieka šalyje: mūsų pensijos, ligos ir socialinės išmokos finansuojamos ir iš mūsų pirkinių.

 

 

„Didelį vaidmenį, renkantis filtrą, lietuviui suvaidina garantijos laikas, ‑ teigia bendrovės atstovas. – Mūsų produktas kainuoja šiek tiek pigiau nei europiniai analogai, tačiau yra pagamintas taip gerai, kad nedvejodami galime jam suteikti tokį pat garantinį laikotarpį, kokį numato automobilių gamintojai. O tai savo ruožtu reiškia mažiau rūpesčių ir mažiau išlaidų remontui.“

 

Bendrovė garantuoja kiekvieno „MFilter®” ženklu pažymėto gaminio atitikimą aukščiausiems kokybės standartams ir užtikrina, kad jis yra pagamintas iš kokybiškiausių medžiagų. Visi filtrai gaminami vadovaujantis Tarptautinės automobilių pramonės IATF 16949 : 2016 ir kokybės vadybos sistemų: LST EN ISO 9001: 2015, LST EN ISO 14001:2015 bei EAC Muitų sąjungos techninio reglamento TP TC18/2011 ,,Dėl ratuotų transporto priemonių saugumo“ reikalavimais. Tad, naudojami pagal paskirtį bei gamintojų rekomendacijas, jie išsaugo savo savybes per visą naudojimo laiką. Savo techninėmis savybėmis šie filtrai visiškai atitinka automobilių gamintojų reikalavimus, todėl gali būti montuojami ir technikoje, turinčioje gamintojo garantiją.

 

Patogus katalogas ir greitas pristatymas

Siekdama dar labiau supaprastinti ir pagreitinti filtro kelią pas užsakovą, bendrovė „BalticFilter“ sukūrė savo svetainėje produktų katalogą su elektronine užsakymų sistema. Per 5 dienas pirkėjas gauna savo užsakytą produkciją ne tik Lietuvoje, bet ir bet kuriuo adresu Europos Sąjungoje. Už jos ribų – palaukti tenka šiek tiek ilgėliau: tarkim, į bet kurį Afrikos uostą užsakymas pristatomas per 30 dienų.

 

 

 

UAB “BALTIC FILTER”

Alekniškis 9, Širvintų raj.

Tel. +370 382 30016

info@mfilter.lt

www.mfilter.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite