Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Terasa – Jūsų namo puošmena!

   2014-03-31

Terasa - puiki vieta jaukiam laiko praleidimui su šeima, draugais.  Dar puikiau, kai terasa nepraranda savo funkcionalumo dėl vėjo, sniego ar lietaus. Šiuolaikinės stiklinimo technologijos užtikrins, jog Jūsų terasa atrodys puikiai bei džiugins Jus ištisus metus.

Terasa gali būti Jūsų mėgiamiausia poilsio vieta bei vaikų žaidimo aikštelė, bet tik tuo atveju, jei patalpa patikimai apsaugota nuo triukšmo, vėjo, į ją nepapuola dulkės, nepriskrenda įkyrių vabzdžių, nepripusto sniego, neužlyja lietus. Terasos ar verandos įstiklinimas  - tai ne tik praktiška, kadangi apsaugo šią pastato dalį nuo atmosferos poveikių, bet ir gyvenimo kokybės pagerinimas. Atsižvelgiant į pastato architektūrą bei galimybes investuoti į šį projektą, galima pasirinkti terasos įstiklinimo būdą, kuris pateisins lūkesčius. Kompanija „Intornas“ siūlo Jums profesionalais terasų, verandų, balkonų įstiklinimo paslaugas. Mes pasiruošę atidžiai išklausyti Jūsų pageidavimus, patarti, padėti apsispręsti ir įvykdyti  sumanymus.
Populiariausios terasų, verandų įstiklinimo sistemos yra rėminės stumdomosios  ir berėmės stumdomos-atveriamos.
Berėmis įstiklinimas – efektingai atrodantis ir išsiskiriantis savo funkcionalumu. Visos grūdinto stiklo konstrukcijos dalys stumdomos į vieną ar kitą pusę ir lengvai susiparkuoja šonuose, atverdamos visą erdvę. Jos visiškai saugios, kadangi gamyboje naudojamas 8 arba 10 mm grūdintas stiklas, jas lengva prižiūrėti. Skaidraus stiklo konstrukcija neužstos aplinkos peizažo ir padovanos šventės atmosferą!
Įstiklinimas rėmine stumdoma konstrukcija – tai patogi sistema iš aliuminio profilių, suteikianti galimybę įstiklinti įvairios konfigūracijos verandą ar terasą. Aliuminio profilių-stiklo gaminiai atrodo stilingai ir suteikia konstrukcijai papildomą standumą.  Įvairus konstrukcijų rėmų spalvų pasirinkimas leidžia pasiekti pastato ir terasos, kaip to pastato tęsinio, harmoniją.
Mūsų įmonė didelį dėmesį skiria gaminamos produkcijos kokybei, inžinierinių sprendimų tobulinimui. Remiantis 17 metų patirtimi  vykdant įvairius individualių klientų ar statybinių organizacijų užsakymus, mes priėmėme eilę sprendimų konstrukcijų funkcionalumo pagerinimui. Tai naujos stumdomos-atveriamos sistemos gamybos įsisavinimas, rėminėse stumdomose sistemos užrakinimo spyneles dabar galima rinktis iš kelių tipų, kurios skiriasi tiek kaina, tiek galimybėmis. Iki šiol stumdoma rėminė sistema buvo gaminama 2-jų ir 3-jų bėgelių. Atsižvelgiant į klientų pageidavimą, sukonstravome ir pradėjome 4-ių bėgelių sistemos gamybą. Ši sistema įgalino padidinti atsidarymo plotą  3,5-5,0 m ilgio balkonuose ar terasose.
Užsakant terasos ar verandos stiklinimą, darbų eiga būtų tokia: pirmiausiai vadybininkas atvažiuotų pas Jus į namus apžiūrėti numatomą stiklinti patalpą, įvertintu techninius niuansus ir aptartų su Jumis įstiklinimo būdą. Po to yra sudaroma gamybos-montavimo sutartis. Darbai atliekami per laikotarpį, kuris keičiasi priklausomai nuo sezoniškumo. Praktika rodo, kad, nežiūrint į tai, kad dirbame ištisus metus, darbai intensyvėja pradedant nuo kovo mėnesio ir kuo toliau į rudenį, tuo darbų daugėja ir sutarčių įvykdymo laikotarpis ilgesnis. Esant dideliam apkrovimui šis terminas gali pailgėti net iki 1,5 – 2 mėnesių. Todėl labai sveikintina, kai būsimi klientai kreipiasi konsultacijoms kuo anksčiau.
Apsilankykite mūsų internetinėje svetainėje www.balkonai.lt ir ten rasite įdomių filmuotų reportažų apie terasų ir balkonų stiklinimą. Atliktų darbų galerijoje patalpintos įvairių objektų nuotraukos.
Skambinkite, klauskite, užsisakykite!

1. Įstiklinta terasa nepraranda savo funkcionalumo dėl vėjo, sniego ar lietaus bei apsaugo šią pastato dalį nuo atmosferos poveikių.
2. Berėmis įstiklinimas – efektingai atrodantis ir išsiskiriantis savo funkcionalumu.
3. Įstiklinimas rėmine stumdoma konstrukcija – tai patogi sistema iš aliuminio profilių, suteikianti galimybę įstiklinti įvairios konfigūracijos verandą ar terasą.

Rita Gaigalienė
UAB Intornas komercijos direktorė
V. Krėvės per. 53-205, Kaunas
37 71 05 39, +370 676 36250
info@intornas.lt
Laisvės pr.117A, Vilnius
8 5 24 64 329, +370 677 85177
vilnius@intornas.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite