Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Terasa jūsų namuose, poilsio zonose, kavinėse – išsirinkite ir įsirenkite tinkamą terasos montavimo variantą

   2019-03-22

Terasos – puiki vieta leisti laiką su šeima ar draugais, geriausia tai, kad jums net nereiks niekur važiuoti. Terasą galima įsirengti ant stogo, prieangyje arba kieme. Kokią terasą išsirinkti, kaip nepadaryti klaidų ją įrenginėjant ir kaip ją prižiūrėti? Apie tai pasakoja terasų montavimo įmonės MM Statyba direktorius Mantas Ungurys.

 

Medinė terasa – kokią medieną rinktis?

Terasos gaminamos iš medienos arba iš plastiko. Medienos ir plastiko rūšių yra daug, ir kiekviena pritaikoma skirtingoms situacijoms.

 

Terasoms įrengti dažnai naudojama suomiška vakuuminiu būdu impregnuota pušis –  vertinama dėl malonaus lytėjimo pojūčio, tinkama prie namų, kur žmonės vaikšto basi, kur žaidžia vaikai. Ten, kur yra daug drėgmės – prie pirčių ar ežero – rekomenduojamas sibirinis maumedis. Jis auga pelkėse, nebijo drėgmės, tačiau yra kietas, šiurkštus, nerekomenduojamas ten, kur žaidžia vaikai.

 

Tie, kieno neriboja finansinės galimybės, renkasi terasas, pagamintas iš Afrikoje randamų medžių. Egzotinė mediena vertinama dėl atsparumo drėgmei bei sodrios, neblunkančios spalvos.

 

Šį pavasarį MM Statyba pasiūlys ypatingas teraslentes – jų nereikės dažyti, jos nekeis spalvos ir turės neįprastą egzotinės medienos išvaizdą.

 

 

 

Terasos iš plastiko – neturintiems laiko arba prabangos mėgėjams

Terasos gaminamos iš paprasto pigaus plastiko arba brangaus plastiko ir medžio mišinio. Pigų plastiką renkasi žmonės, kurie neturi galimybių rūpintis terasa (turintys namą pajūryje ar užmiestyje), plastiko terasos montuojamos ten, kur didelis žmonių praeinamumas - pvz., kavinėse.

 

Idealus, bet brangus sprendimas – plastiko ir medžio mišinio terasa. Į mišinį įmaišoma didelis kiekis -medžio drožlių, todėl jis išsaugo medienai būdingas savybes – visas, įskaitant medžio kvapą. Kokybiškas medžio ir plastiko mišinys atsparesnis už paprastą medieną, o terasos tarnavimo laikas - ilgesnis.

 

Terasos priežiūra – ką reikia žinoti

Terasoms labiausiai kenkia saulė. Nuo saulės, medis deformuojasi, plastikas skilinėja, spalvos blunka. Jei terasa yra saulėtoje vietoje, rekomenduojama įrengti ir stoginę – bus geriau ir terasai, ir žmonėms.

 

Kitas priešas – drėgmė. Kaip terasą apsaugoti nuo drėgmės? Užtikrinti, kad terasa vėdintųsi, o lietinguoju sezonu, nepalikti jos užgriozdintos baldais – po baldais, kaupiasi drėgmė ir pradeda formuoti puvėsis.

 

Rekomenduojama kas 3-4 metus susisiekti su terasą montavusia įmone konsultacijai arba išsikviesti meistrą– jis pašalins atsiradusius puvimo židinius, persuks medvaržčius, o terasa tarnaus ilgiau.

 

MM Statyba 8 metus užsiima terasų gamyba, montavimu ir priežiūra visoje Lietuvoje. Įmonė įrenginėja terasas privatiems namams, daugiabučiams, įstaigoms, viešbučiams, kavinėms ir kt. Įmonė bendradarbiauja su tiekėjais Suomijoje, Estijoje, Rusijoje, Olandijoje, su gamintojais bei importuotojais Lietuvoje. MM Statyba siūlo rinktis nebrangios medienos, kokybiškai ir protingai įrengtas terasas.

 

 

 

 

UAB „MM STATYBA“

Direktorius Mantas Ungurys

Kęstučio 59, Kaunas

Tel. nr. 8 683 58960

El. p. info@mmstatyba.lt

www.medinesterasos.lt

 

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 05 21 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite