Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Termovizinis tyrimas taupo šilumą ir pinigus

   2011-11-28

Perkate būstą ir norite būti tikras, ar nepermokėsite už šilumą? Planuojate imtis daugiabučio renovacijos, bet nežinote, nuo ko naudingiau pradėti?  Tokiais ir daugeliu panašių atvejų jums gali padėti termovizinis tyrimas. Jis padeda nustatyti, per kur iš pastato išeina šiluma - vaizdžiai kalbant, per kurią skylę iš kišenės byra jūsų pinigai.

Būstą pirkite žiemą

Nieko jau nestebina, kad automobilį perkantis žmogus veža mašiną į rimtą autoservisą, kad meistrai ten ją „išpurtytų“ ir pasakytų, kas ne taip. Bet įsigyjant būstą lietuviams dar neįprasta imtis panašių dalykų. O juk termovizinis tyrimas, parodantis, pro kur iš pastato iškeliauja šiluma, galėtų daug pasakyti apie būsimas sąskaitas šildymui.
Akivaizdu, kad toks tyrimas gali duoti daug naudos ir prieš daugiabučio renovaciją. Juk visai gali būti, kad šiluma iš pastato iškeliauja per kokias nors konkrečias vietas, turinčias defektų. Gal pakanka dalinės renovacijos, kuri būtų daug pigesnė?
„Būstą naudingiausia pirkti žiemą, - sako Arūnas Stanskis, UAB „Turtausta“ vadovas. – Mat tam, kad termovizinis tyrimas suteiktų išsamią informaciją apie pastato būklę, temperatūrų skirtumas tarp lauko ir vidaus turi siekti 15-20 laipsnių“.
„Turtausta“ savo tyrimams naudoja modernią įrangą, gamintą Olandijos kompanijos „Flir Commercial Systems B.V. Ši įmonė gerai žinoma visoje Europos Sąjungoje, taip pat kitose šalyse.

Pritaikymo sričių - daugybė    

Pasak „Turtaustos“ vadovo, termovizinio tyrimo pritaikymo sričių  - daugybė. Jis gali būti naudojamas tiriant šilumos mazgų, karšto vandens tiekimo ar šildymo vamzdynų  būklę – galima tiksliai nustatyti, kur užsikimšę vamzdžiai.
„Termovizinis tyrimas nėra vienintelis, kurį atliekame, - pasakoja pašnekovas. – Klientams siūlome nustatyti rasos tašką – tai leidžia surasti pastato vietas, kuriose rasoja, kaupiasi kondensatas. Toks tyrimas, kuriam naudojame specialią įrangą, leidžia užbėgti už akių pelėsių, grybelių suvešėjimui pastatuose – juk juos išnaikinti paskui labai sudėtinga ir brangu“.
„Turtaustos“ vadovas įsitikinęs, kad termovizinio tyrimo pritaikymo sritis ateityje smarkiai plėsis. Juk šis tyrimas gali parodyti, ar nekaista pramonės įrangos agregatai, įvairūs guoliai. Tai gali padėti išvengti gaisro ten, kur įranga dirba degioje aplinkoje – pavyzdžiui, lentpjūvėse. Tyrimas gali leisti aptikti ir kaistančias elektros jungtis.
„Manau, kad toks tyrimas turėtų populiarėti tarp statybos įmonių, siūlančių naują būstą“, - įsitikinęs pašnekovas. – Jis galėtų būti papildomas įrodymas potencialiam pirkėjui, kad būstas pastatytas kokybiškai“.
Termovizinis tyrimas nėra brangus, tad jis gali jums sutaupyti dideles pinigų sumas.

UAB "Turtausta"
Kęstučio g. 87-212, Kaunas
Tel. 8 37 428500
Fax: 8 37 338810
Mob. tel.:  8 676 20090
www.turtausta.lt

info@turtausta.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 08 10 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite