Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Timber Haus”: namas per 3 mėnesius

   2007-03-27

Kauno UAB „Timber Haus” specializuojasi statyti karkasinius namus. Patyrę nedidelės įmonės specialistai pajėgūs įrodyti, kad gerų meistrų pastatytas karkasinis namas savo kokybe niekuo nenusileidžia, tarkim, mūriniam, o kai kuriais požymiais yra gerokai pranašesnis. Be to, karkasinis namas vidutiniškai yra 30 procentų pigesnis negu mūrinis.

Įmonė ne tik stato, bet ir rekonstruoja, remontuoja namus, dengia stogus, konsultuoja karkasinių namų statybos klausimais.

Karkasinio namo kaina, kaip ir kitų, priklauso nuo apdailos. Jeigu renkamasi standartinė apdaila, vidutinė 130 kvadratinių metrų namo kaina siekia maždaug 200 tūkstančių litų.

”Timber Haus” meistrai, skirtingai negu skydinių namų statytojai, nemontuoja namo iš gamykloje pagamintų skydų, iš kurių namą statybvietėje reikia tik surinkti. Pirmiausia, tai leidžia įmonei sutaupyti – nereikia išlaikyti gamybos patalpų, mažiau išlaidų, tad ir namus „Timber Haus” gali parduoti pigiau. Kitas pliusas – surenkant namą iš skydų jo išorinėje dalyje lieka siūlės. O karkasinio namo paviršius yra vientisas. Be to, dirbant vietoje užsakovai gali puikiausiai matyti, tarkim, kokį akmens vatos sluoksnį deda meistrai – jiems nereikia pirkti katės maiše.

Medinis namo karkasas daromas iš tašų, jis šiltinamas akmens vata. Lauko apdailai gali būti naudojamos įvairios medžiagos, kurių pasiūla kasdien vis auga. Tai ir cemento plokštės, ir medžio apdailos plokštės , kitos. Vidinę apdailą dauguma užsakovų pageidauja atlikti gipso kartonu, bet čia pasirinkimas irgi pakankamai platus.

Bendrovės specialistai daug dirba rekonstruodami senus individualius namus. Mat ant senų pastatų pirmojo aukšto neretai neįmanoma įrengti kitokio antrojo aukšto, tik karkasinį. Karkasinė konstrukcija lengva, todėl ji leidžia išsitekti griežtuose statybos normų rėmuose. Seno namo rekonstrukcija, įrengiant antrąjį aukštą su visu stogu, standartiniais atvejais kainuoja apie 70 tūkstančių litų.  

Pasaulyje apie 80 procentų visų dabar statomų individualių namų yra karkasiniai, Lietuva pagal šį rodiklį smarkiai atsilieka - žmones stabdo naujovių baimė. Vis dėlto gerokai daugėja užsisakančių tokius namus jaunų žmonių, ypač pagyvenusių užsienyje. Pamatę pasaulio jie supranta, kad mūrinis namas ten nelaikomas tokiu stebuklu, kokiu laikomas Lietuvoje. Ir nenuostabu: juk maždaug po 40 metų ir mūrinį namą jau reikia rekonstruoti.

Karkasinis namas itin patogus tiems, kas neplanuoja jame nuolat gyventi žiemą. Mat dėl konstrukcijos ypatybių toks namas daug greičiau išyla. O pabandykite greitai įšildyti mūrinį namą – juk poringos jo sienos tokiu atveju geria šilumą kaip kempinė vandenį.  

„Timber Haus” specialistai jus apsaugos nuo situacijos, kuri ištinka užsakovus, besirenkančius meistrus iš akies.

Įmonės darbuotojų stiprioji vieta yra medžio apdaila – visi meistrai yra staliai. Apdailą „Timber Haus” specialistai gali padaryti ir iš įvairių surenkamų plokščių.

 „Timber Haus” yra nedidelė įmonė, joje dirba 10-15 patyrusių statybininkų, kurie stato namus visoje Lietuvoje. Įmonės vadovai laikosi strategijos, kad naudingiau išlikti nedidele įmone, siūlančia kokybiškus namus. Palyginti nedidelė meistrų komanda yra daug lengviau kontroliuojama. Įmonės specialistai namą iki pat rakto jums gali pastatyti per 3 mėnesius.

UAB „Timber Haus”
Vandžiogalos g. 64, Sargėnai, Kaunas
Tel./faks. (8 37) 440 285
Mob. tel. (8 601) 33 257
info@timberhaus.lt
www.timberhaus.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite