Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Tomobilis“ – automobilių pardavimas, nuoma, priežiūra ir remontas

   2016-09-27

Mūsų automobiliams reikalinga reguliari priežiūra, o neretai prireikia ir rimtesnio remonto. Visi norime savo transporto priemones patikėti tik į geras rankas, bet dėl milžiniškos pasiūlos išsirinkti patikimą automobilių servisą yra labai sunku. Visgi, yra įmonių, kurios yra pasiruošusios visapusiškai pasirūpinti Jūsų automobiliu ir teikia tiek daug paslaugų, jog viską sunku ir išvardinti.

UAB „Tomobilis“, įsikūrusi Domeikavoje, Kauno rajone, teikia platų paslaugų asortimentą. Viena iš įmonės veiklų yra naudotų automobilių prekyba. Interneto svetainėje tomobilis.lt yra pateikiamas parduodamų automobilių sąrašas, tačiau jei jame nerasite sau tinkančios transporto priemonės, galite ją užsakyti. „Tomobilis“ suras automobilį, atitinkantį Jūsų markės, modelio, spalvos, variklio tūrio, galios, pagaminimo metų ir kitus reikalavimus. Jums pageidaujant, bus pasirūpinta ir Jūsų ką tik įsigyto automobilio technine apžiūra. Visi „Tomobilis“ siūlomi automobiliai į Lietuvą atkeliauja iš Vokietijos, nes šioje šalyje galioja labai aukšti techninės apžiūros reikalavimai, o ir patys vairuotojai įprastai itin gerai rūpinasi savo transporto priemonėmis.

„Tomobilis“ automobilių servise bus surasti ir pašalinti variklio, važiuoklės, stabdžių, sankabos, turbokompresoriaus, išmetimo sistemos bei elektrinės automobilio dalies gedimai, montuojami ir balansuojami ratai, diegiamos saugos sistemos, teikiamos ir kitos paslaugos. Visiems darbams bei dalims suteikiama garantija. „Tomobilis“ autoservise bus pasirūpinta ir automobilio kėbulu – meistrai gali jį nupoliruoti ar, reikalui esant, paruošti dažymui ir nudažyti. Naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos ir įranga.

Žinoma, neretai pasitaiko situacijų, kuomet nusigauti iki automobilių remonto dirbtuvių nėra paprasta, todėl įmonė teikia ir pagalbos kelyje paslaugą. Kol Jūsų automobilis taisomas, galėsite naudotis pakaitiniu. Galiausiai, „Tomobilis“ teikia ir automobilių nuomos paslaugas. Klientams siūlomi kokybiški, patogūs įvairių klasių automobiliai itin patraukliomis kainomis.

Renkantis, kam patikėti savo automobilį, visuomet reikia rinktis įmones, kurios turi profesionalią meistrų komandą ir aukštos klasės įrangą. „Tomobilis“ yra vienas iš tokių autoservisų, todėl teikiamų paslaugų kokybė yra itin aukšta.

1.UAB „Tomobilis“ interneto svetainėje tomobilis.lt pateikiamas parduodamų automobilių sąrašas, tačiau klientams neradus tinkamos transporto priemonės ją galima užsakyti.
2.„Tomobilis“ autoservisas diagnozuoja ir sutaiso variklio, važiuoklės, stabdžių, sankabos, turbokompresoriaus, išmetimo sistemos ir elektrinės automobilio dalies gedimus. Patyrę meistrai taip pat paruoš Jūsų automobilį dažymui. Visiems darbams ir dalims suteikiama garantija, o kol bus suremontuotas Jūsų automobilis Jums bus suteiktas pakaitinis.
3Įmonė taip pat teikia ir pagalbos kelyje bei automobilių nuomos paslaugas.

Tomas Urbonas
UAB „Tomobilis” direktorius
Vandžiogalos pl. 106M, Domeikava, Kauno rajonas.
Autoservisas +370 632 88833
Techninė pagalba+370 671 12112
Prekyba automobiliais +370 602 42828
www.tomobilis.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 10 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite